Just Cause 3 - Bavarium Sea Heist DLC

8 października 2018
1
3/10
2-4H
x0
x1
x2
x3
6
0
0
0
1
6
0
0
0
1

Bavarium Sea Heist to ostatni i najłatwiejszy do zdobycia wszystkich pucharków fabularny dodatek do Just Cause 3. Wprowadza on nowy obszar baz na morzu, łódź bojową oraz bardzo skuteczną broń ciężką. Jest to dokładnie to samo co mieliśmy okazję widywać wcześniej w obrębie gry, tylko nastawione na walki morskie. Rico potrafi sobie jednak poradzić także i poza lądem.

 

Krok po kroku:

W tym dodatku nie musimy się martwić żadnymi pucharkami do pominięcia. Większość wpadnie sama podczas zaliczania gry, a pozostałe można spokojnie wbić potem. Jest też jedno wyzwanie, którego nie musimy kończyć na 5 trybików, ale warto to zrobić, aby ułatwić sobie wbicie pucharka za pokonanie 10 wrogów jednym strzałem z iskry eDENu.

Disclaimer
Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!
Ikona osiągnięcia: Ostatnia robota</span> / <span>One Last Score

Ostatnia robota / One Last Score

Ukończ finałową misję dodatku "Skok Na Morski Bawar" i dokończ jego fabułę. / Beat the last mission of the Bavarium Sea Heist expansion and complete the story arc.

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie jak tylko ukończymy główny wątek w dodatku.

Ikona osiągnięcia: Mistrz Loochadora</span> / <span>Loochador Master

Mistrz Loochadora / Loochador Master

Zniszcz 5 wrogich śmigłowców, używając łodzi rakietowej. / Defeat 5 enemy helicopters with the Rocket Boat.

Klasyczne trofeum związane z niszczeniem. Łódź rakietowa jak sama nazwa wskazuje jest wyposażona w rakiety, które bez problemu radzą sobie z wrogimi śmigłowcami. Zapewne rozwalimy dostateczną ich ilość podczas wyzwalania Obszaru Gończego. Wystarczy namierzać i strzelać za pomocą . Warto to też Połączyć z poniższym pucharkiem.

Ikona osiągnięcia: Latający Medycyńczyk</span> / <span>The Flying Medician

Latający Medycyńczyk / The Flying Medician

Zniszcz 10 wrogich pojazdów, będąc w powietrzu w łodzi rakietowej. / Defeat 10 enemy vehicles while in the air with the Rocket Boat.

Pierwsze co należy wyjaśnić to fakt, iż nie trzeba rozwalić 10 pojazdów przy jednym skoku. Jest to trofeum kumulacyjne. Warto to przy okazji połączyć z niszczeniem 5 śmigłowców. Aby móc się za to zabrać musimy mieć odblokowany mod jednostek pływających: Turboskok. Najlepiej drugiego poziomu. Podstawowa wersja łodzi, którą uzbrojoną dostajemy podczas misji nie ma wyposażonego Turboskoku. Odpowiednią dostaniemy dopiero korzystając z zrzutów powstańczych. Po zamówieniu odpowiedniej łodzi wystarczy zabrać się za wyzwalanie Obszaru Gończego. Znajdziemy tam sporo wrogich pojazdów. Teraz będziemy musieli wcisnąć , aby wzbić się w powietrze i szybko postrzelać rakietami . Gdy 10 wraków znajdzie się na dnie pucharek będzie nasz.

Ikona osiągnięcia: Powinienem kupić sobie łódź</span> / <span>I Should Buy A Boat

Powinienem kupić sobie łódź / I Should Buy A Boat

Zdobądź łódź rakietową, znaną także jako "Loochador". / Get the Rocket Boat, also known as "The Loochador".

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie, gdy tylko pierwszy raz zasiądziemy za sterami łodzi rakietowej.

Ikona osiągnięcia: Błyskawica!</span> / <span>Lightning Bolt!

Błyskawica! / Lightning Bolt!

Zniszcz 1 wrogi śmigłowiec, używając Iskry eDENu. / Defeat 1 enemy helicopter using the eDEN Spark.

Iskra eDENu to nowa bardzo potężna broń ciężka. Przywołuje ona błyskawicę w wycelowany punkt. Rozwalenie pojedynczego śmigłowca to żaden problem. Wystarczy uchwycić moment, kiedy zatrzyma się w jednym miejscu i sprawa załatwiona. Można to wbić np. podczas wypełniania wyzwania Regaty Full Contact. Będą tam nas atakowały między innymi śmigłowce. Warto to wyzwanie ukończyć, aby móc łatwo wbić poniższy pucharek.

Lokalizacja wyzwania
Ikona osiągnięcia: Jest moc</span> / <span>Staying Power

Jest moc / Staying Power

Pokonaj 10 wrogów jednym strzałem z iskry eDENu. / Defeat 10 enemies with the same eDEN Spark strike.

Pokonanie 10 wrogów jednym strzałem iskrą eDENu nie jest już takie banalne. Warto uprzednio sobie całkowicie ulepszyć broń w opcji modów po ukończeniu wyzwania Regaty Full Contact na 5 trybików. Nie jest to specjalnie wymagające. Wystarczy wspiąć się na najwyższy punkt wraku i stamtąd rozwalać wszystkie nadpływające łodzie. Koniecznie też rozwalajmy śmigłowce. Są najlepiej punktowane. Z ulepszoną bronią wystarczy udać się w miejsce wskazane na filmiku i zaatakować. Przytrzymujemy , aby przywołać błyskawicę i cały czas trzymając zamiatamy nią bazę. Po paru próbach powinno się udać. W razie czego polecam TEN materiał wideo.

Atak Iskrą eDENu