O Nas

SZEFOWIE

Rekin-zdjęcie
ola-łepetyna

REKIN = SZEF

Ojciec projektu. Człowiek od wszystkiego, a przede wszystkim od dobrej atmosfery w ekipie. Znany z dobrego serca i niebanalnej łysinki przykrytej czapeczką PlayStation. Zdradza obóz niebieskich dla Nintendo Switch, zbiera POPy Star Wars.

 

KONTAKT: rekinek@lowcytrofeow.pl

OLA = POMOCNIK

Za dnia zalatana, po nocach maniak kina i gier.  🙂 Człowiek od korekty tekstów i walorów estetycznych poradników.

 

KONTAKT: josephinaola@gmail.com / kontakt@lowcytrofeow.pl

REDAKTORZY

TOMEK

Niegdyś gracz całkowicie PCtowy, dziś wielki zwolennik growej rodziny PlayStation. (Prawie) Zawodowy Łowca Trofeów. Wielki fan kinowego uniwersum Marvela, komiksów z Deadpoolem i starych parodii z Lesliem Nielsenem. Lubi i wspiera polski dubbing, zdarza mu się marudzić na ogrywane produkcje. Gra we wszystko poza grami sportowymi, których nie trawi oraz platformówkami których nie ogarnia. Do tego wszystkiego nałogowy kolekcjoner gier.

PIOTR

Wychowany na Dragon Ball’u i PlayStation miłośnik gaming’owego świata. Kolekcjoner doświadczeń jakie można znaleźć w grach plus niepoprawny optymista, przez co w moich opiniach i poradnikach znajdziecie trochę więcej tego co i jak przeżyłem niż tego co mi się nie podobało. 😉

MARCIN

Gracz głównie konsolowy pod obóz zielonych, ale czasami również niebieski. Ogrywa prawie wszystkie gry AAA. Łowca aczików/trofików. Kinoman. Kolekcjoner steelbooków. W przyszłości Game Designer pokroju Hideo Kojimy (pamiętajcie, że przeczytaliście to tu pierwsi).

PATRYK

Piszę poradniki.

 // Patryk zawsze taki wygadany (dopisek redakcji) 😀

PAWEŁ

Za dnia programista, wieczorami pan doktor od laserów a w nocy gracz i łowca trofeów. Cały czas wierny mieszkaniec #VitaIsland, który zaprosił na wyspę nawet Olę. Z PlayStation związany od PS3, wcześniej długie lata PC z historią Atari i Commodore za młodu. Gra we wszystko, ze wskazaniem na przygodówki, platformówki i inne -ówki. Raczej stroni od -atyk i -anek.

PSAWEŁ

Miłośnik gier. Tak po prostu. Nie liczy się platforma, a to co niesie ze sobą tytuł. Ceni dobra historie ponad ilość wyświetlanych pikseli. Prywatnie podcaster, logotwór i ojciec dwóch psów.

MACIEK

Łowca trofeów od pierwszego dnia ich obecności na Playstation 3. Miłośnik wszelkiej maści gier z kraju Godzilli i zadymionych barów karaoke (tak, nawet visual novele toleruję), ale też gier ekonomicznych, wyścigowych, slasherów… W sumie to raczej wszystko prócz gier sportowych i online’owych strzelanek. Prywatnie steelbookoholik i szablonowy malarz.

ŁUKASZ

Gracz i Trophy Hunter. Kolekcjoner niebieskich pudełek – gier na PS4 i filmów na Blu-rayu. Kinoman i wielki fan Marvela.