O Nas

Autor:

REKIN

SZEF

Ojciec projektu. Człowiek od wszystkiego, a przede wszystkim od dobrej atmosfery w ekipie. Znany z dobrego serca i niebanalnej łysinki przykrytej czapeczką PlayStation.

KONTAKT: rekinek@lowcytrofeow.pl

Autor:

OLA "JOSEPHINEOLA"

REDAKTOR NACZELNY

Za dnia zalatana, po nocach maniak kina i gier.  🙂 Człowiek od kontaktów z wydawcami oraz korekty tekstów.

KONTAKT: josephinaola@gmail.com / kontakt@lowcytrofeow.pl

Autor:

TOMEK "DZWIENKOSWIT"

STARSZY REDAKTOR

Niegdyś gracz całkowicie PCtowy, dziś wielki zwolennik grania na konsoli. Praktycznie zawodowy Łowca Trofeów. Zakochany w serii Mass Effect. Wielki fan starych parodii z Lesliem Nielsenem. Lubi i wspiera polski dubbing oraz ogólną rodzimą lokalizacje. Grywa w prawie wszystkie możliwe gatunki i stara się w miarę możliwości zgarnąć platynkę lub calaczka. A do tego wszystkiego kolekcjoner wydań pudełkowych.

Autor:

PAWEŁ "PRĘDKI"

STARSZY REDAKTOR

Za dnia programista, wieczorami pan doktor od laserów, a w nocy gracz i łowca trofeów. Cały czas wierny mieszkaniec #VitaIsland, który zaprosił na wyspę nawet Olę. Z PlayStation związany od PS3, wcześniej długie lata PC z historią Atari i Commodore za młodu. Gra we wszystko, ze wskazaniem na przygodówki, platformówki i inne -ówki. Raczej stroni od -atyk i -anek.

Autor:

PATRYK "PATRICKO"

STARSZY REDAKTOR

Piszę poradniki.

 // Patryk zawsze taki wygadany (dopisek redakcji 😀)

Autor:

ŁUKASZ "RADZIK"

STARSZY REDAKTOR

Kinoman. Pasjonat i maniak popkulturowy. Miłośnik japońskiej kuchni i ciekawych miejsc. Kolekcjoner filmów, gier i minifigurek Lego.

// Sekiro robił 10 lat, a How to Escape 2 będzie robił kolejne 20 (dopisek redakcji)

Autor:

PIOTR "KAZY"

REDAKTOR

Wychowany na Dragon Ballu i PlayStation, miłośnik gamingowego świata. Kolekcjoner doświadczeń, jakie można znaleźć w grach plus niepoprawny optymista, przez co w moich opiniach i poradnikach znajdziecie trochę więcej tego, co i jak przeżyłem niż tego, co mi się nie podobało. 😉

Autor:

MATEUSZ "INTROWERTYK"

REDAKTOR

// Intro za wiele o sobie nie mówi, ale dobrze, że jest! (dopisek redakcji)

Autor:

ANIA "NEAACH"

REDAKTOR

„Kawosz Naczelny” Discorda, który w niedzielę pogra. Poradnik czasem szrajbnie, a w tygodniu żyćkiem się zajmie.

Pozdrawiam serdecznie ☕️🫀

Autor:

PAULINA "VENSIS"

REDAKTOR

Zagorzała pasjonatka gier i ambitna łowczyni trofeów. Ogrywa wszystko, co wpadnie jej w oko. Miłośniczka serii Assassin’s Creed i Attack on Titan. Poranny kawosz i popołudniowy herbatoholik.

Autor:

MICHAŁ "GINKO"

REDAKTOR (ŁOWCA NR 1 W POLSCE)
Łowienie trofeów na PSN pochłania mu zbyt dużą część wolnego czasu. Uwielbia japońskie RPG-i, gry rytmiczne, bijatyki i metroidvanie, złośliwi zaś powiedzą, że przede wszystkim majonez i skaczące jedzenie. Prawda jest jednak taka, że nie pogardzi żadnym gatunkiem. Miłośnik quizów, nauki języków obcych, muzyki z gier wideo, a także polskich podcastów okołogiereczkowych. Regularny uczestnik krakowskiego Pog(R)adajmy i mniej regularny uczestnik polskich imprez branży growej.
Autor:

BARTEK "GEMBA"

REDAKTOR / PROJEKTANT STRONY

Niezdiagnozowany introwertyk. Fanboy z obozu niebieskich. Grać lubi – aż za bardzo. Głównie wyścigowe, przygodowe/action RPGi i okazjonalnie platformówki. Meczyk w FIFę czy partyjka w jakąkolwiek bijatykę brzmi jak tortury. Profesjonalny trophyhunter pod warunkiem, że trudność platyny nie przekracza 5/10 i nie ma trofeów online. Kolekcjoner gier (z wiadomo której platformy). Grafik-samouk. Fan MCU. Nie gra/nie ogląda horrorów – bo się boi. Nie pije kawy – bo nie lubi.

Autor:

PAWEŁ "PSAWEŁ"

GRAFIK / AUTOR LOGO

Miłośnik gier. Tak po prostu. Nie liczy się platforma, a to co niesie ze sobą tytuł. Ceni dobra historie ponad ilość wyświetlanych pikseli. Prywatnie podcaster, logotwór i ojciec dwóch psów.

Autor:

BARTEK "PLUSZPS"

REDAKTOR

Bartosz, człowiek, który zawodowo prowadzi pociągi, a po godzinach pracy zamienia stery na pada i wbija kolejne platyny. Miłośnik rpgów akcji, platformówek i ocierania łez po kolejnej przegranej z upierdliwym bossem. Nie pogardzi też papierowym rolplejem z kolegami i wielogodzinnym siedzeniem w dobrym towarzystwie nad poważną planszówką.

Autor:

MACIEK "SUCHYMCS"

REDAKTOR

Świeżo upieczony łowca trofeów. Gracz. Wideo i stołowy. Kiedyś PC Master Race. Dzisiaj ponad podziałami. Poza giereczkami – sport, bieganie, audiobooki i AC Milan. Od 8 do 16 ochrona danych osobowych.

Autor:

MARCEL "RAYFIREWOOD"

REDAKTOR

Świeżo upieczony łowca trofeów, który robi to na „większy etat” od 2022 i mniej upieczony twórca poradników od 2024. Gracz konsolowy, wychowany na Playstation Portable i na grach dorównujących mu wiekiem, jeśli nie starszych. Głównie szpera w grach indie, lecz nie pogardzi większymi okazami.

Autor:

MACIEK "VANTIDUS"

REDAKTOR

Łowca trofeów od pierwszego dnia ich obecności na Playstation 3. Miłośnik wszelkiej maści gier z kraju Godzilli i zadymionych barów karaoke (tak, nawet visual novele toleruję), ale też gier ekonomicznych, wyścigowych, slasherów… W sumie to raczej wszystko prócz gier sportowych i online’owych strzelanek. Prywatnie steelbookoholik i szablonowy malarz.