Już wkrótce na PS VR2 – Zombie Army VR i…

 

PlayStation VR2 zadebiutowało rok temu, wspierane przez 40+ gier w oknie startowym, które obejmowały zupełnie nowe doświadczenia, takie jak Horizon Call of the Mountain i Pavlov, a także tytuły kompatybilne z PS VR2, takie jak Gran Turismo 7 i Resident Evil Village. W ciągu następnych 12 miesięcy nasze doświadczenia zostały jeszcze bardziej rozszerzone: intensywne przygody pierwszoosobowe, takie jak Synapse, Red Matter i tryb VR Resident Evil 4; łamigłówki, takie jak Humanity i 7th Guest VR; dodatki rytmiczne akcji dla takich zespołów jak Beat Saber, Synth Riders i Drums Rock; zabawa wieloosobowa w postaci Among Us VR, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, C-Smash VRS i nie tylko.

Teraz, po niedawnym ujawnieniu Metro Awakening i Legendary Tales w ramach Stanu gry z zeszłego miesiąca, w dzisiejszym wpisie na blogu PS przedstawiamy kilka gier. Nowe ogłoszenia, ujawnione daty premiery, debiuty DLC i premiery gier: znajdziesz je poniżej, wszystkie przedstawione przez twórców stojących za nimi. Jest na co czekać.

Z przyjemnością informujemy również, że obecnie testujemy możliwość uzyskania dostępu do dodatkowych gier na PC przez graczy PS VR2, aby zaoferować jeszcze większą różnorodność gier oprócz tytułów PS VR2 dostępnych na PS5. Mamy nadzieję, że ta obsługa będzie dostępna w 2024 roku, więc bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami.

Bez zbędnych ceregieli….

 

The Wizards – Dark Times: Brotherhood | Już dostępne

„The Wizards – Dark Times: Brotherhood to przygodowa gra akcji, w której stajesz się potężnym czarodziejem, a dzięki mocy Playstation VR2 możesz rzucać różne zaklęcia własnymi rękami. Jako deweloperzy skrupulatnie stworzyliśmy wciągający świat, w którym gracze władają mocą magii dzięki intuicyjnemu rzucaniu zaklęć opartemu na gestach, podstawowej mechanice serii The Wizards. Mając do dyspozycji pełną moc sprzętu PS5, gracze mogą spodziewać się zapierającej dech w piersiach grafiki i płynnej rozgrywki podczas podróży przez królestwo Meliory w trybie współpracy dla jednego gracza i 3 graczy. Z radością ogłaszamy, że nie będziecie musieli długo czekać, aby zagrać: gra już dziś trafia do PlayStation Store!”

– Pawel Nitta, Head of Marketing, Carbon Studio VR

 

Wanderer: The Fragments of Fate | Czerwiec 27

„Wzywamy wszystkich podróżników w czasie! Mighty Eyes z radością ujawnia ekskluzywną zawartość rozgrywki (i potwierdza datę premiery) w najnowszym ujawnieniu Wanderer: The Fragments of Fate, które możecie obejrzeć w powyższym zwiastunie. Pod ostrzałem w World War 2 widzimy, jak gracz wykorzystuje zdolności podróżowania w czasie swojego wiernego towarzysza zegarka, aby zebrać eklektyczny arsenał broni, tylko po to, by chwilę później wrócić, aby zyskać przewagę! Grając jako Asher Neumann, gracze mogą płynnie podróżować w czasie do woli, odkrywając wciągające światy i doświadczając ekscytującej akcji, rozwiązując zadziwiające łamigłówki i władając swoimi mocami podróżowania w czasie, aby zmienić bieg historii. Cieszymy się również, że możemy podzielić się innymi, ekscytującymi wiadomościami, więc pamiętajcie, aby zostać do końca filmu. Czy ktoś powiedział szanta?!”

– Sam Ramlu (she/her), Executive Producer at Mighty Eyes

 

Little Cities: Bigger! | Marzec 12

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić nieskończoną, przytulną kreatywność do PlayStation VR2! Małe miasta: większe! łączy w sobie nasz charakterystyczny budynek miasta z dioramy z ponad 18-miesięczną zawartością Dreamy Update – naszym najbardziej znaczącym kawałkiem relaksującego tworzenia wysp w historii. Wspaniale było bawić się mocą PlayStation VR2, aby doprowadzić grę do doskonałego stanu. Poczujesz wszystko, od satysfakcjonującego „łomotu” dobrze umieszczonej góry po wrażenie rzeźbienia wysp za pomocą pociągnięcia pędzla za pomocą haptyki kontrolera Sense. A dzięki sprzężeniu zwrotnemu z zestawu słuchawkowego przeżyj erupcje wulkanów, podczas gdy małe helikoptery pędzą na ratunek! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co stworzycie…”

– Kelly Howard, Co-Founder, Purple Yonder

 

Zombie Army VR | 2024

„Przenosząc po raz pierwszy uwielbianą serię Zombie Army do VR, Zombie Army VR pozwala doświadczyć strachu, dreszczyku emocji i mrożącego krew w żyłach napięcia apokalipsy zombie poprzez zanurzenie się w goglach PS VR2.

W ekscytującej kampanii z kooperacją online dla 2 graczy ponownie wcielasz się w rolę Deadhuntera, który przedziera się przez rozdartą wojną Europę, walcząc z hordami zombie. Wybierz swoją broń z autentycznego arsenału z czasów II wojny światowej, w tym karabinów snajperskich, pistoletów maszynowych, pistoletów i materiałów wybuchowych, niszcząc nieumarłych i wyzwól Europę.”

– Steven Archer – Executive Producer, Rebellion

 

Dostępna jest też, od teraz, nowa aktualizacja do Arizona Sunshine 2

„Najgrzeczniejszy chłopiec w historii właśnie dostał darmowe, futrzane ulepszenie: poznajcie Corgiego, waszego nowego nieustraszonego towarzysza Buddy’ego, który będzie dostępny w grze jeszcze dzisiaj! Zanurz się z powrotem w Arizona Sunshine 2 i zmierz się z najtwardszymi Freddimi, wybierając Corgi jako swojego ulubionego czworonożnego pomocnika na nowo dodanym ekranie kosmetycznym. A to nie wszystko – przygotuj się na więcej chaosu w trybie wieloosobowym dzięki trzem nowym mapom w trybie Hordy, które będą pojawiać się co miesiąc od marca do maja, dzięki czemu maksymalnie czterech graczy będzie mogło wspólnie walczyć z falami zombie. Jest surowy, intensywny, a do tego bezpłatny”.

– Giulia Covre – Global PR Manager, Vertigo Games

 

 

Przechodząc z jednoręcznego miecza na dwuręczny sierp, zasięg zwiększa się, dając przewagę and wrogiem w powietrzu jak i tymi dużymi.

 

Broń ma dwie różne formy, umożliwiające wszechstronne style walki, zasięg i moc.

 

Istnieje również kilka rodzajów broni, takich jak topory, podwójne miecze, piły łańcuchowe i inne.

 

Potężny ruch kończący „Demonic Burst”. Zdecyduj, czy zadać pojedynczy cios potężnemu wrogowi, czy też przebić się przez szeroką gamę wrogów, biorąc pod uwagę sytuację bojową.

 

Baza danych zgonów „Cyberbrain Limbo.” Łącząc się z tą otchłanią cybermózgu w pobliżu zgonu, daje możliwość „ponownego przeżycia śmierci”.

 

Kapsuła uprawna, w której urodził się główny bohater. Historia zaczyna się tutaj.

 

Soul Covenant | 2024

„Dzisiaj z radością ujawniamy nowe szczegóły i zrzuty ekranu z naszej nadchodzącej akcji fabularnej JRPG Soul Covenant, które prezentują jedną z jej podstawowych mechanik: zamienianie poległych towarzyszy w broń! W Japonii niedalekiej przyszłości, w której ludzkość walczy o przetrwanie z reżimem mechów, masz za zadanie zmierzyć się z hordami nadciągających wrogów i kolosalnymi, potężnymi wrogami w napiętej walce wręcz. Nie jesteś jednak sam. Jesteś tylko jednym z czteroosobowego oddziału, do którego dołączają trzy inne awatary (w postaci NPC lub kontrolowane przez innych graczy). Jeśli towarzysz poległ, nadal może przydać się w bitwie, ponieważ jego szczątki przekształcają się w broń, w którą można się wyposażyć, dając ci dostęp do toporów, podwójnych mieczy, pił łańcuchowych i nie tylko. Zdobyte bronie można dodatkowo wzmocnić przedmiotami upuszczanymi przez powalonych wrogów. Ponieważ każdy z nich oferuje dwie różne formy, masz do wypróbowania coraz większą liczbę wszechstronnych stylów walki o różnych zasięgach i zestawach mocy. To dlatego w świecie Soul Covenant żołnierze dzielą się bardzo specyficznym zwrotem przed wyruszeniem na pole bitwy: „Upewnię się, że podniosę twoje kości”.

– Koh Okamura, Producer, Thirdverse

 

źródło: playstation blog