Katalog gier PlayStation Plus na czerwiec: Monster Hunter Rise i wiele więcej

15 czerwca 2024
0

Wszystkie tytuły ukażą się 18 czerwca.

Pokonaj gigantyczne potwory, wyjdź na boisko lub do średniowiecznego świata, odkryj surrealistyczny post-ludzki świat i wiele więcej dzięki czerwcowej ofercie Katalogu gier PlayStation Plus! Monster Hunter Rise, Football Manager 2024, Crusader Kings III, After Us i wiele innych gier będzie dostępnych od 18 czerwca. Ogłaszamy także, że w PlayStation Plus Premium pojawią się nowe gry klasyczne i gry na PS VR2.

Przypominamy, że na początku tego miesiąca w ramach obchodów Days of Play ogłosiliśmy szereg dodatkowych tytułów PlayStation Plus. Te już są dostępne, a więcej znajdziesz tutaj.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej z zapowiedzi nowych gier.

PlayStation Plus Extra i Premium | Katalog gier

Monster Hunter Rise | PS4, PS5

Podejmij wyzwanie i dołącz do polowania w tym emocjonującym dodatku do serii Monster Hunter. Spersonalizuj swojego łowcę, wybieraj spośród 14 unikalnych typów broni, rekrutuj swojego Palico Felyne i zupełnie nowych towarzyszy Palamute Canyne i przygotuj się, aby eksplorować szereg rozległych, bogatych w szczegółowe mapy łowieckie. Niezależnie od tego, czy wolisz grać samotnie, czy cieszyć się towarzystwem czteroosobowej drużyny, inteligentne skalowanie trudności gwarantuje uczciwą i ekscytującą bitwę. Nieodparta pętla Łowcy Potworów pozostaje, a każde udane polowanie zapewnia materiały potrzebne do wytworzenia i ulepszenia broni i zbroi, co pozwala polować na trudniejsze potwory i gromadzić cenniejsze zasoby.

 

Football Manager 2024 | PS5

Football Manager 2024 stawia Cię w roli prawdziwego menedżera piłkarskiego i zamienia Twoje marzenia w rzeczywistość. Otrzymasz zadanie zbudowania elitarnej drużyny, pełnej międzynarodowych gwiazd, która będzie w stanie zdominować przeciwnika w drodze do zdobycia najważniejszych nagród w piłce nożnej, takich jak Liga Mistrzów UEFA.

 

Crusader Kings III | PS5

Wciel się w średniowiecznego władcę w wielokrotnie nagradzanej strategicznej grze RPG autorstwa Paradox Development Studio, Crusader Kings III! Obejmij przywództwo średniowiecznej rodziny szlacheckiej, zwiększając jej władzę i reputację przez pokolenia. Gdy jeden władca umiera, zastępuje go spadkobierca, który może mieć bardzo odmienne zdolności i zainteresowania, co zmusza cię do dostosowania długoterminowych planów. Wciel się w mistrza pola bitwy, podbijając swoich wrogów lub wciel się w subtelnego poszukiwacza sekretów, wykorzystując intrygi i truciznę, aby osiągnąć swój cel – wszystko w tej samej grze.

 

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 | PS4, PS5

Błoto, pot, zabawa i adrenalina: znajdź w sobie jeźdźca i wskocz do akcji z Monster Energy Supercross 6! Przeżyj wszystkie emocje związane z mistrzostwami Monster Energy Supercross 2022 na oficjalnych motocyklach, zawodnikach i torach. Skorzystaj z szerokiej gamy ustawień, aby dostosować każdy szczegół rozgrywki, swobodnie wybierając stopień realizmu i łatwość jazdy. W tym roku Supercross 6 ma zupełnie nową i wyjątkową perspektywę – Twoją!

 

After Us | PS5

Poznaj zakątki surrealistycznego post-ludzkiego świata, aby dać życiu na Ziemi drugą szansę w tej wzruszającej historii o poświęceniu i nadziei. Graj jako Gaia, Duch Życia i poruszaj się po oszałamiających środowiskach platformowych w abstrakcyjnym świecie, aby ocalić dusze wymarłych zwierząt. Ożyw te stworzenia, poznając ich ostateczny los: ostatniego wieloryba, ostatniego orła w klatce, ostatniego upolowanego jelenia i nie tylko, przetrwając spotkania z niebezpiecznymi, pokrytymi ropą Pożeraczami, które przemierzają pustkowia w poszukiwaniu pozostałego życia.

 

Anno 1800 | PS5 

Witamy u początków ery industrialnej w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego o budowaniu miasta. Przeżyj jeden z najbardziej ekscytujących i szybko zmieniających się okresów wszechczasów, odkrywając nowe technologie, regiony i społeczeństwa, wdrażając własną strategię i budując nowy świat według własnego projektu. Graj solo lub użyj trybu online, aby grać w trybie PvP lub w trybie współpracy: to, jak świat zapamięta Twoje imię, zależy od Ciebie.

 

Police Simulator: Patrol Officers | PS4, PS5

Dołącz do policji w fikcyjnym amerykańskim mieście i poznaj codzienne życie funkcjonariusza policji. Zacznij od wykroczeń związanych z parkowaniem i stopniowo bierz na siebie większe obowiązki. Bądź częścią społeczności Brighton, poznaj swoją okolicę i wypełniaj codzienne obowiązki funkcjonariusza policji, walcząc z przestępczością podczas swojej zmiany. Zawsze bądź twardy, ale uczciwy: szanuj prawo i zdobywaj więcej doświadczenia, aby odblokować więcej dzielnic i obowiązków!

 

Far Cry 4* | PS4

Eksploruj i poruszaj się po rozległym, otwartym świecie Kyratu, kraju przesiąkniętego tradycją i przemocą, gdzie niebezpieczeństwo i nieprzewidywalność czają się za każdym rogiem. Jesteś Ajayem Ghalem. Podróżując do Kyratu, aby spełnić ostatnie życzenie swojej matki, zostajesz wciągnięty w wojnę domową mającą na celu obalenie opresyjnego reżimu dyktatora Pagana Mina.

*Ponowne wydanie na PlayStation Plus 

 

LEGO The Hobbit | PS4

Interaktywna gra LEGO The Hobbit pozwala graczom odtwarzać ulubione sceny z filmów i podąża za Hobbitem Bilbo Bagginsem, który zostaje zwerbowany przez czarodzieja Gandalfa do pomocy Thorinowi Dębowej Tarczy i jego Kompanii Krasnoludów.

 

LEGO The Incredibles | PS4

Przeżyj ekscytujące przygody rodziny Parr, która pokonuje przestępczość i życie rodzinne w filmach Disney-Pixar „Iniemamocni” i „Iniemamocni 2” w świecie LEGO pełnym zabawy i humoru. LEGO®Iniemamocni pozwalają graczom odkrywać pełne akcji poziomy fabularne i epicki świat centralny — w tym Municiberg, gdzie wykorzystują swoje unikalne „superzdolności”, aby wymierzyć sprawiedliwość miejskim superzłoczyńcom. Gracze mogą także połączyć siły z rodziną i przyjaciółmi w trybie współpracy dla dwóch graczy, aby zbudować niesamowite konstrukcje LEGO!

PlayStation Premium | PS VR2 & Classics

 

Kayak VR: Mirage | PS VR2**

Kayak VR: Mirage to oszałamiająca i ekscytująca podróż przez piękne i wyjątkowe lokalizacje, stworzone specjalnie dla wirtualnej rzeczywistości. Manewruj naszym w pełni dokładnym fizycznie kajakiem wokół punktów kontrolnych i zostań najszybszy, lub nie krępuj się i skorzystaj z trybu swobodnej wędrówki, aby wybrać się na spokojną wycieczkę i cieszyć się scenerią.

**Do grania wymagane jest PS VR2, PS5.

 

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy | PS4, PS5

Graj w zabawnej galaktyce Gwiezdnych Wojen, która łączy nieograniczone możliwości dostosowywania klocków LEGO z epicką historią z epizodów IV–VI Gwiezdnych Wojen. Twórz i dostosowuj własne grywalne postacie z Gwiezdnych Wojen na miliony różnych sposobów, buduj i jeździj klasycznymi pojazdami, wsiadaj i wysiadaj, aby odkrywać i wiele więcej! Oryginalnie wydana na PSP, ta wersja LEGO Star Wars II: The Original Trilogy została wzbogacona o renderowanie w górę, przewijanie do tyłu, szybkie zapisywanie i niestandardowe filtry wideo.

 

Ghosthunter | PS4, PS5

Późne nocne wezwanie o zakłócanie spokoju prowadzi funkcjonariusza Lazarusa Jonesa z policji w Detroit do ataku. do opuszczonej szkoły – miejsca makabrycznego morderstwa, które miało miejsce jakieś 10 lat temu. To, co powinno być rutynową sprawą, przeradza się w katastrofę o nadprzyrodzonych rozmiarach, gdy przypadkowo uwolnione zostają hordy udręczonych dusz. Poznaj grę Ghosthunter wydaną pierwotnie na konsolę PlayStation 2, wzbogaconą o renderowanie w górę, przewijanie do tyłu, szybkie zapisywanie i niestandardowe filtry wideo.

 

Daxter | PS4, PS5

Nareszcie wszystko kręci się wokół Daxtera! I to od niego zależy, czy skrada się po Haven City, hmm, „przebrany” za eksterminatora, aby wydostać swojego kumpla Jaka z więzienia. Potrzeba będzie kilku poważnych gadżetów, aby przetrwać ten bałagan. Poznaj grę Daxter, która została pierwotnie wydana na system PSP, wzbogacona o renderowanie w górę, przewijanie do tyłu, szybki zapis i niestandardowe filtry wideo.

 

źródło: Playstation Blog