Zdobądź złoto w wydarzeniu Zawodów Strażników Destiny 2

4 maja 2022
0

3 MAJA ZDOBĄDŹ ZŁOTO W WYDARZENIU ZAWODÓW STRAŻNIKÓW DESTINY 2 Nowość w tym roku: Puchar Zawodów Strażników ze streamerami z 14 regionów walczącymi o to, która klasa zdobędzie chwałę Zawody Strażników powracają do Destiny 2, mobilizując wszystkich Strażników do zalogowania się na swoją ulubioną klasę i ruszenia po chwałę.

3 MAJA ZDOBĄDŹ ZŁOTO W WYDARZENIU ZAWODÓW STRAŻNIKÓW DESTINY 2

Nowość w tym roku: Puchar Zawodów Strażników ze streamerami z 14 regionów walczącymi o to, która klasa zdobędzie chwałę

Zawody Strażników powracają do Destiny 2, mobilizując wszystkich Strażników do zalogowania się na swoją ulubioną klasę i ruszenia po chwałę. W tym darmowym wydarzeniu dla wszystkich graczy Łowcy, Czarownicy i Tytani walczą, by ich klasa zajęła najwyższe miejsce na podium.

Zwiastun ogłaszający wydarzenie

Niech rozpoczną się Zawody

Łowcy, Czarownicy i Tytani wezmą udział w różnych aktywnościach wydarzenia, by w kilku kategoriach zdobywać punkty dla siebie i swojej klasy. Strażnicy powracający ze świata tronowego Savathûn rozgrzeją się w nowej playliście treningu i uruchomią playlistę rywalizacji szturmów, by zdobywać medale szturmów i walczyć o najwyższy wynik w danym tygodniu. Obie playlisty posiadają opcje solowe dla tych graczy, którzy chcą się spocić. Gracze mogą również pomóc swojej klasie, zbierając w czasie wydarzenia laury w dużej części zawartości PvE. Gracze mogą odblokować nagrody takie jak egzotyczny karabin maszynowy Prawowity następca z katalizatorem, legendarny PM, egzotyczny statek i więcej.

Chwała niesie ze sobą nagrody

Nagrody za złoto

Strażnicy, którzy pragną sprawić, by ich stroje były bardziej szykowne, powinni odwiedzić Tess Everis, która będzie sprzedawać w Eververse przedmioty godne podium. Strażnicy, którzy zapalą liczne platynowe pochodnie, będą mogli zdobyć kufel Zawodów Strażników oraz medal Zawodów Strażników, które można odblokować poprzez Nagrody Bungie.

Na koniec każdego tygodnia podczas ceremonii rozdania nagród, każda z klas otrzyma złote, srebrne i brązowe aury w oparciu o aktualne wyniki. Zwycięska klasa zostanie uhonorowana w czasie ceremonii zamknięcia Zawodów Strażników 24 maja, a w Wieży przez cały rok wystawione będzie upamiętniające ją trofeum.

Puchar Zawodów Strażników i akcja charytatywna Direct Relief

Podczas wydarzenia Zawody Strażników gracze będą kibicować swoim ulubionym streamerom, którzy będą walczyć o chwałę Zawodów Strażników i zbierać datki na pomoc humanitarną. Bungie zebrało 42 drużyny ogniowe z 14 regionów z całego świata, które będą brać udział w pierwszym w dziejach Pucharze Zawodów Strażników – przyjacielskim konkursie o to, która drużyna ma w sobie to, co jest niezbędne, by zgarniać medale i zdobyć pierwsze miejsce. Więcej informacji o Pucharze Zawodów Strażników i wynikach na żywo można znaleźć na blogu pod tym linkiem: https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/51298

Datki, które każda z drużyn zbierze podczas Pucharu Zawodów Strażników, zostaną przekazane Direct Relief. Direct Relief to organizacja humanitarna działająca w ponad 80 krajach, której misją jest poprawa stanu zdrowia i warunków życia ludzi cierpiących z powodu ubóstwa lub nagłych wypadków – niezależnie od ich poglądów politycznych, wyznania czy możliwości pokrycia kosztów. Osoby, które dokonają wpłaty o wartości co najmniej 25 dolarów amerykańskich, otrzymają zupełnie nowy emblemat „Przysięga Strażnika”, który można odebrać na stronie Bungie.net.