Aquaman – już na DVD, BD i UHD!

„Aquaman” to najbardziej dochodowa superprodukcja DC w historii, która w kinach na całym świecie zarobiła ponad 1,1 mld dolarów. Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków film, w którym główne role zagrali Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson oraz Willem Dafoe, debiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już dzisiaj!

Latarnik Thomas Curry ratuje przed śmiercią Atlannę (Nicole Kidman), księżniczkę podwodnego królestwa Atlantydy. Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem wielkiej miłości, której owocem jest syn – Arthur (Jason Momoa) potrafiący porozumiewać z morskimi stworzeniami. Ich szczęście nie trwa długo. Atlanna zostaje zmuszona do powrotu do Atlantydy pozostawiając syna pod opieką ojca oraz swojego zaufanego doradcy Nuidisa Vulko (Willem Dafoe). Pod jego okiem Arthur wyrasta na wyjątkowego wojownika.

Rok po inwazji armii Steppenwolfa, o czym opowiadał film „Liga Sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera, Arthur Curry zostaje zmuszony do stawienia czoła swojej przeszłości. Kiedy jego przyrodni brat Orm (Patrick Wilson) wypowiada wojnę światu na powierzchni, Mera (Amber Heard), córka jednego z jego sojuszników postanawia go powstrzymać. W tym celu wyrusza na powierzchnię, by odszukać Arthura i prosić go o pomoc. Sukces ich misji zależy od tego, czy uda im się odszukać zaginiony trójząb Atlana – legendarną broń, którą posługiwać się może jedynie prawowity władca Atlantydy. Tak rozpoczyna się pełna niebezpieczeństw podróż Arthura i Mery przez lądy i morze, dzięki której poznają tajemnice przeszłości i odnajdą miłość.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Zanurz się w ponad 60 minut materiału z planu zdjęciowego w towarzystwie Króla Siedmiu Mórz!
  • Ekskluzywna zapowiedź filmu SHAZAM!
  • W głębinach świata Aquamana: Zobacz, jak kręcono film
  • Stając się Aquamanem: Wejdź do świata Jasona Momoi
  • Mroczne głębie Czarnej Manty: Poznaj historię najgroźniejszego przeciwnika Aquamana i wiele więcej!

 

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:

  • James Wan: Twórca światów – James Wan, autor jednego z najambitniejszych filmów DC pomoże widzom przyjrzeć się dokładniej wyzwaniom aktorskim i technicznym, które piętrzyły się na drodze do stworzenia nowego filmowego świata

Materiały prasowe Galapagos