Destiny 2 – Świtanie powraca w Sezonie Serafinów

13 grudnia 2022
0

❄ ŚWITANIE POWRACA W SEZONIE SERAFINÓW ❄ Pieczenie gjalladerek dla Zavali to świetna zabawa! Dziś w Destiny 2 pojawi się Świtanie – darmowe wydarzenie powraca, by nieść radość i dobre wieści dla wszystkich Strażników. Eva Levante wróciła do Wieży, by pomóc graczom w pieczeniu pysznych ciastek z podejrzanych składników.

ŚWITANIE POWRACA W SEZONIE SERAFINÓW

Pieczenie gjalladerek dla Zavali to świetna zabawa!

Dziś w Destiny 2 pojawi się Świtanie – darmowe wydarzenie powraca, by nieść radość i dobre wieści dla wszystkich Strażników. Eva Levante wróciła do Wieży, by pomóc graczom w pieczeniu pysznych ciastek z podejrzanych składników. Gracze mogą brać udział w obchodach Świtania i obdarowywać swoimi pysznymi (?) smakołykami ulubione postacie w całym Układzie Słonecznym do 2 stycznia.

https://youtu.be/2Qtra-OMlbg

Nowością w tegorocznym Świtaniu jest karta wydarzenia, na której można kończyć wyzwania, aby odblokować nagrody, takie jak emblemat, barwy, czy egzotyczna obudowa Ducha. Ulepszając swoje karty przy pomocy srebra, gracze odblokują kolejną egzotyczną obudowę Ducha, egzotycznego Wróbla, nową emotkę i więcej. Strażnicy, którzy pójdą o krok dalej i ukończą wszystkie wyzwania na karcie wydarzenia, otrzymają pieczęć i tytuł „Gwiezdny piekarz”.

 

Oprócz walki nasyconymi stazą śnieżkami gracze będą mieli możliwość zdobycia nowego legendarnego karabinu pulsacyjnego Zachowaj zimną krew KP7, który pomoże im w poszukiwaniu składników. Podczas wydarzenia w sklepie Eververse dostępne będą przedmioty kosmetyczne Świtania, w tym nowe zestawy zdobień pancerza dla każdej z klas. Do końca Sezonu Serafinów gracze mogą też brać udział w Chwilach Triumfu, przygotowując swoich Strażników do nowego dodatku Destiny 2: Upadku Światła, który ukaże się 28 lutego.