Drowning – Poradnik do trofeów

 

Drowning to historia z depresją w roli głównej. Ten symulator chodzenia postara się pokazać genezę tej choroby, a wszystko jest dopieszczone klimatyczną muzyką, która idealnie oddaje emocje.  Zapraszamy do skorzystania z poradnika.

 

Jak oceniasz trudność platyny w Drowning?

View Results

Loading ... Loading ...

 

  • Stopień trudności wbicia platyny: 1/10
  • Czas do zdobycia platyny: 30 minut
  • Liczba trofeów: platynax1zlotox9 x3 x4
  • Liczba trofeów offline: 17
  • Liczba trofeów online: 0
  • Minimalna liczba przejść: 1+
  • Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK, można powtórzyć każdy poziom
  • Zglitchowane trofea: BRAK

 

Krok po kroku:

Wszystkie pucharki są super łatwe do zdobycia. W pierwszej kolejności musimy zagrać do momentu ukończenia gry i zebrać wszystkie możliwe trofiki – będziemy pierwszy raz przechodzić przez portal. Grę będziemy zaczynać kilka razy od początku ze względu na pucharki związane z alternatywnymi zakończeniami.

Gdy już to będziemy mieli zaliczone, po napisach końcowych z menu wybieramy kontynuację i teraz zamiast przechodzić przez portal, idziemy obok niego. Gdy wczyta się ostatnia scena, dochodzimy do końca i tym sposobem zaliczamy wszystkie dodatkowe zakończenia gry i zgarynamy platynkę. Poniżej macie filmik z całym przejściem gry i tam macie wszystko wytłumaczone.

Gra podzielona jest na lata / rozdziały, możecie je pomijać wybierając środkowa opcję w menu. Prawie w każdym rozdziale mamy coś do zaliczenia.

 

Poradnik:

platyna Drowning Platinum
Good job! Completed all tasks!

Gratulacje, teraz już wiesz miej więcej jak to jest.

 

zloto Finish The Game
Finish the game’s main ending

To prawdziwe zakończenie znajdziemy w drugiej scenie roku 13, po tym jak wejdziemy do domku. Rozpoczynamy rok 13 i idziemy do momentu, gdzie znajdziemy się koło domku. Wchodzimy do niego i scena automatycznie się zmieni. Teraz, gdy znajdziemy się na ścieżce, idziemy nią do momentu aż znajdziemy się koło wielkiego portalu. Przechodzimy przez niego i wpada nam pucharek.

 

zloto Secret Ending 1
Finish the first secret ending

Pucharek zgarniecie podążając ścieżką w roku 10, tam gdzie trzeba podnieść świeczkę. Należy tu pamiętać, że po tym jak już podniesiecie znajdźkę, idzemy dalej aż automatycznie zmnieni się sceneria i tu poraz kolejny idziemy aż do jej końca, gdzie znajdziemy jezioro i wpadnie nam pucharek za pierwsze sekretne zakończenie gry

 

zloto Secret Ending 2
Finish the second secret ending

To sekretne zakończenie znajduje się w roku 13. Idziemy ścieżką w lesie i gdy dojdziemy do chatki, mijamy ją bokiem i idziemy dalej. Scena powinna zmienić się automatycznie. Po raz kolejny znajdziemy się na ścieżce, idziemy nią do samego końca aż najdziemy się w kamiennym kręgu, tu wpadnie nam pucharek za sekretne zakończenie drugie.

 

zloto Secret Ending 3
Finish the third secret ending

To prawdziwe zakończenie znajdziemy w drugiej scenie roku 13 – po tym, jak wejdziemy do domku. Rozpoczynamy rok 13 i idziemy do momentu, gdzie znajdziemy się koło domku. Wchodzimy do niego i scena automatycznie się zmieni. Teraz, gdy znajdziemy się na ścieżce, idziemy nią do momentu aż znajdziemy się koło wielkiego portalu. Tym razem nie przechodzimy przez niego, a idziemy dalej bokiem. Po raz kolejny zmieni się scena i znajdziemy się na nowej ścieżce. Idziemy do samego końca i tu wpadnie nam pucharek za trzecie sekretne zakończenie, jak i za zaliczenie wszystkich zakończeń.

 

zloto All Endings Complete
Find and complete all the game endings

Wpadnie Wam za ukończenie wszystkich alternatywnych zakończeń gry. Opis znajdziecie wyżej.

 

braz New Game
Start a new game for the first time

Pucharek wpada automatycznie po tym, jak rozpoczniecie nową grę.

 

braz Time To Cool Off
Try and swim in the pond in year 8

Po tym jak zaczniecie nową grę, znajdziecie się na ścieżce. Musicie się odwrócić i podejść do jeziorka. Po chwili pucharek powinien wpaść.

 

braz Don’t Fall Off!
Try to fall off the bridge 10 times in year 11

Gdy znajdziesz się na kładce, podejdź na krawędź kilka razy. Po jakimś czasie pucharek wpadnie.

 

braz Rock Climber
Try to climb the large rock at the beginning of year 12

Gdy rozpoczniesz ten rozdział, odwróć się za siebie, znajdziesz tam duży głaz. Podejdź do niego z boku, a pucharek powinien wpaść.

 

srebro Mountain Goat
Try to climb the hill in the dark forest

Tę znajdźkę znajdziemy w roku 13. Idąc ścieżką musimy dojść do momentu, gdzie z górki będziemy widzieli domek w dole. Teraz odwracamy się w prawo i zchodzimy ze ścieżki w stronę zbocza, a pucharek chwilę potem.

 

srebro Gift Box
Find the secret gift box

Po rozpoczęciu gry będziecie szli ścieżką i gdy wyświetli się napis “I hardly recognised you were there”, skręcamy w prawo i kawałek dalej koło drzewa w trawie znajdziemy nasz prezent.

 

srebro Snowman
Find the secret snowman

Tę znajdźkę znajdziemy w roku 9. Idąc ścieżką wyświetli się napis, który mówi “But I was glad you were gone”. Gdy znajdziemy się blisko niego, skręcamy w lewo i koło brzózki znajdziemy naszego bałwana.

 

zloto Candle
Find the secret candle

Tę znajdźkę znajdziemy w roku 10. Pojawimy się na plaży i od razu skręcamy w lewo. Zobaczymy w oddali ścieżkę, którą musimy kawałeczek iść. Na jej samym środku znajdziemy świeczkę.

 

zloto Candy
Find the secret candy

Tę znajdźkę znajdziemy w roku 12. Idąc ścieżką dojdziemy do napisu “I’m nearly out of breath”, musimy skręcić w lewo i w trawie powinien być cukierek.

 

zloto Christmas Tree
Find the secret ball on the Christmas tree

Tę znajdźkę znajdziemy w roku 13. Idziemy ścieżką do momentu, gdzie wyświetla się napis “Beacause there’s nothing left for me in this world”. Skręcamy w lewo i tam powinniśmy widzieć choinkę  z bąbką. Podchodzimy do niej i wpada nam pucharek.

 

zloto Sock
Find the secret sock

Tę znajdźkę znajdziemy w drugiej scenie roku 13 – po tym jak wejdziemy do domku. Rozpoczynamy rok 13 i idziemy do momentu, gdzie znajdziemy się koło domku. Wchodzimy do niego i scena automatycznie się zmieni. Na nowej ścieżce idziemy do momentu,  gdy przed nami pojawi się napis “You drove me to the point of insanity”. Tu odwracamy się w lewo aż zobaczymy lampę, za nią znajdziemy naszą skarpetkę.

 

Poradnik stworzony na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Grę udostępnił wydawca.