Helldivers 2 otrzyma nową, wybuchową zawartość bojową już 11 kwietnia!

4 kwietnia 2024
0

  Zrób największy huk w historii dzięki Obligacji Premium Demokratyczna Detonacja. Szlachetni patrioci Super Ziemi, czas skradania się skończył. Nowa obligacja premium Helldivers 2 zostanie rozdana wszystkim jednostkom bojowym na liniach frontu w całej galaktyce 11 kwietnia. Kryptonim…. Demokratyczna detonacja.

 

Zrób największy huk w historii dzięki Obligacji Premium Demokratyczna Detonacja.

Szlachetni patrioci Super Ziemi, czas skradania się skończył. Nowa obligacja premium Helldivers 2 zostanie rozdana wszystkim jednostkom bojowym na liniach frontu w całej galaktyce 11 kwietnia. Kryptonim…. Demokratyczna detonacja.

Ta mikstura chaosu jest wypełniona wybuchową bronią, groźną zbroją, super gładkimi pelerynami i słodkimi emotikonami.

Więc uwolnij się i zrób największy huk od zarania dziejów, aby wysadzić robaki, stopić maszyny i rozpalić szalejący ogień wolności!

 

Siła ognia

BR-14 Adjudicator Rifle

Wydawaj sprawiedliwy osąd swoim wrogom z dokładnością. Ten penetrujący pancerz karabin szturmowy najlepiej sprawdza się przeciwko mniejszym grupom.

R-36 Eruptor Rifle

Zachowaj dystans… ten karabin powtarzalny strzela pociskami wspomaganymi odrzutowo, które po uderzeniu eksplodują odłamkami we wszystkich kierunkach. Wszystkie kierunki. Nawet twoją twarz.

CB-9 Exploding Crossbow

Kabum! Ciesz się potężnymi, eksplodującymi pociskami, które zadają maksymalne obrażenia przy bezpośrednim uderzeniu. Podczas celowania należy uwzględnić grawitację.

 

Broń dodatkowa i wzmacniacz użytkowy

G-123 Thermite Grenade

Ta mała piękność może przykleić się do powierzchni, a następnie spalić się do temperatury 2000°C.

 

GP-31 Grenade Pistol

Robi to, co jest napisane na etykiecie – pistolet strzelający granatami. Nie zapomnij jednak o przeładowaniu pomiędzy strzałami.

Expert Extraction Pilot Booster

Chcesz szybko wyjść z kłopotów? To urządzenie wspomagające skraca czas potrzebny wahadłowcowi ekstrakcyjnemu na dotarcie do latarni wydobywczej. Do domu na czas na kolację.

 

Zbroja

CE-27 Ground Breaker

Średni pancerz.

„Ziemia to kolejna przeszkoda, która nie została jeszcze usunięta”. – SGM Janet Jones, założycielka Korpusu Wykopaliskowego.

CE-07 Demolition Specialist

Lekka zbroja.

Ten kombinezon, pierwotnie noszony przez terraformatorów Księżyca, jest w stanie wytrzymać szybkie zmiany ciśnienia, ciepła i prędkości.

FS-55 Devastator

Ciężka zbroja.

Krajowe wersje tej zbroi pozwalają kolonialnym rolnikom bezpiecznie sadzić rośliny i miny obok siebie, pozostając w jednym kawałku.

 

Oczywiście zawsze dodawaj do swojej wybranej zbroi zupełnie nowe peleryny – Zwiastun Prawdziwej Równości, Furia Orła lub Gobelin Wolności – gdy będziesz mieszać i dopasowywać swój śmiercionośny ładunek wyzwolenia.

Demokratyczna Detonacja pojawi się w panelu Przejęć niszczyciela 11 kwietnia. Żołnierze, wciągnijmy naszych złowrogich wrogów w płonące piekelne płomienie. Ognia!

 

źródło: playstation blog