Konkurs – Październik 2018

 

Cześć Łowcy Trofeów!

 

Mam nadzieję, że tym konkursem rozpoczniemy cała serię takich inicjatyw, a dokładnie co dwa miesiące będziecie mogli tu wygrać na naszej stronie fajne zestawy gier i gadżetów. Jest to przede wszystkim okazanie naszej wdzięczności za to, że z nami jesteście i budujecie razem tę społeczność. Nie marnując już więcej waszego czasu, przejdźmy do głównego dania – co dla Was przygotowałem.

 

 

Macie szansę na wygranie poniższych siedmiu stworzonych przeze mnie zestawów. Poniżej możecie dowiedzieć się jak je wygrać.

 

 

Nagroda 1 Nagroda 2

Damian Jajloker

Patryk Nazarski

Nagroda 3 Nagroda 4

Funk Orama

Klaudia Wojnarowicz

Nagroda 5 Nagroda 6

VooDoo

Łukasz G z Facebooka

Nagroda 7

Paweł

 

 

Zadanie jest proste – w komentarzu  wrzucacie swoje zdjęcia stanowiska gracza / kolekcji gier, a ja z redakcją wybierzemy najbardziej widowiskowe i oryginalne zgłoszenia. Będziemy zwracać uwagę na estetykę, uporządkowane kable, sposób ułożenia gier do zdjęcia, a jak będzie to wszystko ładnie udekorowane figurkami to tym lepiej. Nie omieszkamy też zwrócić uwagi na oświetlenie Waszego gamingowego ołtarzyka czy kolekcji. 🙂 Liczy się pomysł na zdjęcie – to jest dla nas najważniejsze!

 

Jako że sporo osób się nas o to pyta – nie, nie chodzi o obszerność kolekcji – chodzi o pomysł na zdjęcie. Załóżmy, że macie tylko kilka gier, więc możecie z nimi zrobić coś naprawdę fajnego, przykład:

Zróbcie po prostu coś fajnego i innego, liczymy na Was!

 

REGULAMIN

  1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
  2. Przygotowane jest zadanie konkursowe: Wrzuć autorskie zdjęcia swojego stanowiska gracza / kolekcji gier.
  3. Będziemy rozpatrywali zgłoszenia wysłane w sekcji komentarzy na stronie www.lowcytrofeow.pl pod postem konkursowym.
  4. Konkurs rozpoczyna się 27.09.2018, a zakończy 07.10.2018 o godzinie 23:59.
  5. Zwycięży 7 najlepszych prace, wybrane przez zespół Łowców Trofeów.
  6. Nagrody w konkursie możecie zobaczyć powyżej. Numer nagrody jest tożsamy z zajmowanym miejscem.
  7. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe, w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
  8. Nagroda ufundowana przez lowcytrofeow.pl.

 

Zapraszamy!

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Wszystkim bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie. Osoby które wygrały znajdziecie powyżej, są umieszczone pod odpowiednią nagrodą. Proszę skontaktować się ze mną drogą mailową pod adresem rekinek@lowcytrofeow.pl, proszę w mailu umieścić dokładny adres i jaka nagroda się należy. Dodając od siebie, macie świetne stanowiska gracza, czasem cały pokój a czasem to tylko mały kącik. Z racji tego że żal mi wszystkich was nie obdarować, postanowiłem że tym razem reszcie która nie wygrała wyślę nagrody upominki!

Pamiętajcie że wybór osób które zostały nagrodzone to mój osobisty wybór z którym możecie się nie zgodzić 😉 Dzięki jeszcze raz i mam nadzieję że wpadniecie na kolejny konkurs 🙂