Marzec z Playstation Plus!

Marcowa oferta Playstation Plus wjechała, więc jak zawsze – krótko i na temat.

Muszę Wam napisać, że łączę się z Wami w bólu. Luty był ostatnim miesiącem, niestety, gdzie do oferty PlayStation Plus były dodane gry na PlayStation 3 i Vitę. Marzec przyniósł nam tylko gry na PS4, więc zarazem skończył się pewien okres dla nas. Ja sam jakieś 2 miesiące temu zaopatrzyłem się ponownie w PS3 z zamiarem ogrania niektórych gier jak i dozbierania pewnych trofików i platyn. Wygląda na to, że PS5 jest coraz bliżej, przynajmniej tak mi się wydaje. Po tym pełnym bólu wstępie zapraszam do zapoznania się z marcową ofertą, która jest w pewien sposób uboga, ale daje nam możliwość pogrania w jedną z lepszych części Call of Duty, czyli Modern Warfare.

 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Starym wyjadaczom nie trzeba szczególnie tytułu przedstawiać. Swoją premierę na PS3 miał 5 listopada 2007 – jak widać to spory kawał czasu. Dzięki wersji remastered mamy możliwość ponownie przeżyć dobrą, intensywną i dynamiczną fabułę i do tego w 4K na PS4 Pro. Oczywiście nie można tu zapomnieć o możliwości gry w sieci ze znajomymi. Ja sam spędziłem ładnych kilkanaście godzin w rozgrywkach sieciowych, które pamiętam do dziś. Szczerze polecam tytuł wszystkim nowym graczom, którzy nie mieli PlayStation 3 jak i wszystkim innym, bo warto go ograć.

 

The Witness

The Witness to gra przygodowa z elementami logicznymi. Sama zabawa sprowadza się do eksploracji wyspy i rozwiązywania zagadek. Będziemy również odnajdywać różnego rodzaju wskazówki, które pozwolą nam wyjaśnić kolejne sekrety tego miejsca. Gracz będzie musiał polegać na swojej spostrzegawczości, jak i kreatywnemu myśleniu. Sama rozgrywka przedstawiona jest z widoku pierwszej osoby. Ostrzegam, jedni grę pokochają, a inni znienawidzą. Do której grupy Ty będziesz należeć?

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim styczniowa oferta PlayStation Plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam.

 

Call of Duty: Modern Warfare / Playstation 4

The Witness / Playstation 4