4/10
20-25H
x1
x3
x9
x34
47
0
0
0
1
47
0
0
0
1

 

MXGP 2020 ma bardzo standardowy zestaw pucharków na gry tego typu. Nie ma tu nic specjalnie wymagającego i w zasadzie platyna jest wyłącznie kwestią czasu. Każdy powinien spokojnie dać sobie radę.

 

Krok po kroku:

UWAGA! Gra w moim przypadku miała nietypowy problem błędnie opisanych niektórych pucharków na poziomie konsoli PS5. Nie wiem z czego to wynika, ale podobny problem może wystąpić i u was. W poradniku zamieszczone są te właściwe opisy i nazwy trofeów. Informuję więc, że może tu być pewna rozbieżność w nazwach póki tego nie załatają.

Generalnie w MXGP 2020 nie musimy się martwić żadnym z pucharków, bo nic nie można pominąć. Co ciekawe do platyny możemy nawet olać główny tryb kariery jeśli mamy taką chęć. Osobiście jednak polecałbym się zabrać za ten tryb właśnie jako początek. Nim wystartujemy polecam sobie odpowiednio skonfigurować poziom trudności. Najkrótszą opcją sezonu jest tu Double Race, czyli dwa wyścigi na każdej trasie. Przy okazji można też postarać się wygrać na każdej z tras oraz zgarnąć pucharek braz Holeshot Master, bo grając na pojedynczym wyścigu trudno jest to osiągnąć startując z ostatniej pozycji. A tak jeśli wygramy pierwszy wyścig, to drugi będziemy startować z dużo lepszego miejsca. Po ukończeniu kariery możemy spokojnie kolejno wbijać pucharki, które nam zostały.

Podczas gry pamiętajmy, że można dowolnie korzystać z opcji cofania czasu pod przyciskiem . Bardzo ułatwia on zabawę i pomaga nam nauczyć się sposobu sterowania bez konieczności powtarzania całych okrążeń.

Disclaimer
Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!
Grę udostępnił wydawca
Ikona osiągnięcia: </span><span>Elite rider

Elite rider

Unlock all trophies

Platynowe trofeum. Gratulacje dla zdobywcy 🙂

Ikona osiągnięcia: </span><span>At the top
90

At the top

Reach Prestige level 100

Najbardziej czasochłonne trofeum w grze i zapewne ostatnie jakie zdobędziemy. By uzyskać wymagany poziom należy będzie zgromadzić ponad 10 milionów punktów doświadczenia. Sporo ugramy zdobywając pozostałe trofea. Nie unikniemy jednak grindu i to całkiem sporego.

Najszybszym sposobem zdobywania expa jest jazda w trybie Time Attack na krótkim torze. Za każde okrążenie w tym trybie dostajemy doświadczenie. Niezależnie od tego jaki wynik wykręciliśmy. Po prostu jeździmy i jeździmy. Po zakończeniu jazdy gra podliczy nam doświadczenie. Jeśli chodzi o dobór najlepszej trasy to z czasem zapewne pojawi się coś przyjemnego stworzonego przez graczy w edytorze. Jak sam grałem to jeszcze niestety nic nie było, a opublikowanie własnej trasy było zablokowane. Z tego względu jechałem na bazowych trasach. Jeśli więc nie będziecie mieli dostępu to Internetu i możliwości skorzystania z twórczości innych graczy polecam od siebie trasę: HJELLE FIELDS. Jedno okrążenie zajmowało mi tam 45-50 sekund i dość szybko można było zdobywać kolejne poziomy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Never enough
90

Never enough

Achieve the podium 50 times in Grand Prix

No tutaj trochę trzeba pośmigać w trybie Grand Prix. Jeśli zdecydowaliśmy się przejechać karierę to będziemy mieli zaliczone już 17 miejsc podium pod warunkiem, że dojechaliśmy na odpowiednich pozycjach. Trochę wpadnie nam też przy okazji zdobywania innych trofeów dla konkretnych ustawień wyścigów. Ale zapewne jeszcze przyjdzie nam trochę pojeździć by zdobyć ten pucharek. Polecam wybrać sobie jakąś lubianą trasę i wygrywać na poniższych najszybszych ustawieniach.

Polecane ustawienia do grindowania:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Big money
90

Big money

Get a total of 300,000 MX Credits

Kumulacyjne trofeum związane z gromadzeniem kredytów. Wygrywając w wyścigach w różnych trybach otrzymujemy nagrody w postaci gotówki do wydania. Zgromadzenie wymaganej kwoty trochę potrwa. Warto mieć na uwadze, że w trybie Time Attack nie dostaniemy wynagrodzenia poza doświadczeniem. To muszą być wyścigi z przeciwnikami. Polecam zostawić sobie to trofeum na później po zrobieniu innych pucharków i zająć się tym jak zostanie nam tylko kasa i grindowanie doświadczenia. Jeśli nie wpadnie nam samo to wybieramy ulubioną trasę i wygrywamy jeszcze trochę wyścigów.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Halfway
30

Halfway

Reach Prestige level 50

Kumulacyjne trofeum związane ze zbieraniem doświadczenia w grze. Wpadnie, gdy zdobędziemy 50 poziom. Polecam zapoznać się z opisem: zloto At the top.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Almost there
30

Almost there

Reach Prestige level 75

Kumulacyjne trofeum związane ze zbieraniem doświadczenia w grze. Wpadnie, gdy zdobędziemy 75 poziom. Polecam zapoznać się z opisem: zloto At the top.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Big winnings
30

Big winnings

Get a total of 200,000 MX Credits

Kumulacyjne trofeum związane ze zbieraniem gotówki w grze. Wpadnie, gdy zdobędziemy 200 000 kredytów. Polecam zapoznać się z opisem: zloto Big money.

Ikona osiągnięcia: </span><span>The weekend is here
30

The weekend is here

Reach the first position in all sessions in a race set to a Full weekend

Pucharek wymagający specyficznych ustawień gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Grand Prix. Dobieramy sobie naszą ulubioną trasę i dowolną konfiguracje kierowcy. Opcje wyścigu polecam ustawić wedle poniższych propozycji. Czeka nas tam cały weekend wyścigowy, czyli dwie sesje kwalifikacji oraz dwa wyścigi. Za każdym razem musimy zająć pierwsze miejsce, by dostać pucharek.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Full Weekend
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Expert rider
30

Expert rider

Win a race with physics level set to Advanced

Pucharek wymagający specyficznych ustawień gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Grand Prix. Dobieramy sobie naszą ulubioną trasę i dowolną konfiguracje kierowcy. Opcje wyścigu polecam ustawić wedle poniższych propozycji. Musimy wygrać wyścig z ustawieniem zaawansowanej fizyki.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Physics simulation – Advanced
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Great Britain
15

MXGP of Great Britain

Win a Grand Prix at Matterley Basin in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Matterley Basin w Wielkiej Brytanii w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of The Netherlands
15

MXGP of The Netherlands

Win a Grand Prix at Valkenswaard in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Valkenswaard w Holandii w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Russia
15

MXGP of Russia

Win a Grand Prix at Orlyonok in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Orlyonok w Rosji w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Latvia
15

MXGP of Latvia

Win a Grand Prix at Kegums in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Kegums w Łotwie w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Trentino
15

MXGP of Trentino

Win a Grand Prix at Pietramurata in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Pietramurata we Włoszech w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Czech Republic
15

MXGP of Czech Republic

Win a Grand Prix at Loket in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Loket w Czechach w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Germany
15

MXGP of Germany

Win a Grand Prix at Teutschenthal in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Teutschenthal w Niemczech w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Sweden
15

MXGP of Sweden

Win a Grand Prix at Uddevalla in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Uddevalla w Szwecji w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Turkey
15

MXGP of Turkey

Win a Grand Prix at Afyonkarahisar in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Afyonkarahisar w Turcji w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of China
15

MXGP of China

Win a Grand Prix at Shanghai in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Shanghai w Chinach w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Emilia Romagna
15

MXGP of Emilia Romagna

Win a Grand Prix at Imola in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Imola we Włoszech w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Portugal
15

MXGP of Portugal

Win a Grand Prix at Agueda in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Agueda w Portugalii w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>MXGP of Patagonia Argentina
15

MXGP of Patagonia Argentina

Win a Grand Prix at Neuquen in any game mode

Pucharek związany z wygraniem zawodów na torze Neuquen w Argentynie w dowolnym trybie gry. Można ogarnąć to podczas zaliczania trybu kariery albo w pojedynczym wyścigu z Quick Modes. Pamiętajmy, że musimy tu wygrać. Inne miejsce jak pierwsze się nie liczy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Holeshot Master
15

Holeshot Master

Get 10 Holeshots in any game mode

Holeshot może zdobyć tylko jeden kierowca podczas pojedynczego wyścigu na trasie. Jest to specyficzna linia znajdująca się blisko startu. Holeshota zdobywa ten, kto ją pierwszy przekroczy. By zdobyć ten pucharek przydałoby się jechać podczas zawodów przynajmniej z ustawieniami Double Race. To z uwagi, że w przypadku Only Race zawsze startujemy z ostatniej pozycji, a z tej jest trudno dojechać do linii jako pierwszy. Z jednej z pierwszych pozycji dużo łatwiej to ugrać. Musimy zaliczyć 10 takich przejazdów podczas dowolnego trybu gry. W menu głównym możemy sprawdzić nasze statystyki, gdzie widnieje informacja o Holeshotach.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Unstoppable!
30

Unstoppable!

Cover a total of 500 km - 310.69 mi

Kumulacyjne trofeum związane z przejechanym dystansem. Nie ma się w ogóle co tym przejmować. Wymagane 500 km wpadnie nam spokojnie przy okazji wbijania pozostałych trofeów.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Running in
15

Running in

Cover a total of 250 km - 155.34 mi

Kumulacyjne trofeum związane z przejechanym dystansem. Nie ma się w ogóle co tym przejmować. Wymagane 250 km wpadnie nam dość szybko przy okazji wbijania pozostałych trofeów.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Time to collect
15

Time to collect

Get a total of 100,000 MX Credits

Kumulacyjne trofeum związane ze zbieraniem gotówki w grze. Wpadnie, gdy zdobędziemy 100 000 kredytów. Polecam zapoznać się z opisem: zloto Big money.

Ikona osiągnięcia: </span><span>First steps
15

First steps

Reach Prestige level 25

Kumulacyjne trofeum związane ze zbieraniem doświadczenia w grze. Wpadnie, gdy zdobędziemy 25 poziom. Polecam zapoznać się z opisem: zloto At the top.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Hero of the day
15

Hero of the day

Win a championship in Championship mode

Pucharek wymagający specyficznych ustawień gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Championship. Minimalna ilość tras w tym trybie to cztery. Jeśli chcemy to możemy i ustawić 20, ale mniej jak 4 się nie da. Mogą być wszystkie takie same. Pozostałe ustawienia mistrzostw są dowolne, acz standardowo polecam sobie dobrać poniższe ustawienia.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Hard work
30

Hard work

Complete a race with race length set to Realistic

Pucharek wymagający specyficznych ustawień gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Grand Prix. Dobieramy sobie naszą ulubioną trasę i dowolną konfiguracje kierowcy. Opcje wyścigu polecam ustawić wedle poniższych propozycji. Realistyczna długość wyścigu zajmie nam 30 minut plus dwa okrążenia. Nie musimy w tym wypadku wygrywać. Wystarczy ukończyć dowolne zawody o takich ustawieniach.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Realistic
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Eat my dust
15

Eat my dust

Win a race with AI Difficulty level set to Realistic

Pucharek wymagający specyficznych ustawień gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Grand Prix. Tu już jest nieco trudniej od pozostałych pucharków. Szczególnie polecam korzystanie z opcji cofania czasu jak tylko coś pójdzie nam źle. Wybór trasy ma znaczenie, gdyż na jednych komputerowi przeciwnicy sobie radzą lepiej, na innych gorzej. Osobiście polecam trasę KEGUMS. Na niej jakoś najmocniej zostawiałem ich z tyłu i nawet na tym poziomie trudności nie dawali się we znaki.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Realistic
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Newbie
15

Newbie

Cover a total of 100 Km - 62,14 mi

Kumulacyjne trofeum związane z przejechanym dystansem. Nie ma się w ogóle co tym przejmować. Wymagane 100 km wpadnie nam szybciutko przy okazji wbijania pozostałych trofeów.

Ikona osiągnięcia: </span><span>One with nature
30

One with nature

Cover 45 Km - 31,07 mi in Free Roaming in the Playground

Pucharek związany z trybem Playground. Jest to otwarta lokacja, po której możemy swobodnie sobie jeździć i zwiedzać cały obszar lub brać udział w dostępnych tam zawodach. Trofeum dotyczy wyłącznie pokonanego tam dystansu. Wystarczy sobie krążyć po lesie. Nie musimy robić nic innego. Gdy przejedziemy 45 km otrzymamy pucharek.

Ikona osiągnięcia: </span><span>A new world
10

A new world

Cover 15 Km - 6,21 mi in Free Roaming in the Playground

Pucharek związany z trybem Playground. Wpadnie po przejechaniu w nim 15 km. Zobacz opis srebro One with nature.

Ikona osiągnięcia: </span><span>You're learning
15

You're learning

Complete a lap without falling on any track and in any game mode

Ten pucharek najpewniej wpadnie wam samoistnie podczas gry. Wystarczy ukończyć pojedyncze okrążenie nie spadając z motoru ani razu. Nawet jeśli początkowo idzie mam słabo z czasem na pewno wyjdzie. Jest też bardziej skomplikowana wersja takiego wyczynu przy srebro Master of precision.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Hello sweetheart!
15

Hello sweetheart!

Purchase any bike for the first time

Nowy motor możemy sobie zakupić przechodząc z menu głównego do Customisation. Tam wybieramy istniejący preset lub tworzymy nowy. Przy wyborze motoru mamy opcje edytowania obecnej maszyny oraz zakupu nowej. Wystarczy kupić dowolny model i otrzymamy trofeum.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Where's the popcorn?
10

Where's the popcorn?

Start replay at the end of a race in any game mode

Po ukończeniu dowolnych zawodów gdy pojawia się tablica wyników mamy możliwość obejrzenia powtórki naszej rozgrywki wciskając . Jak tylko odpali się powtórka otrzymamy trofeum.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Master of precision
30

Master of precision

Win a race without falling and without using Rewind

Do tego pucharka trzeba podejść ostrożnie i na spokojnie. W grze stosunkowo łatwo jest zaliczyć glebę. Szczególnie na początku. Jeśli nie wpadnie nam to trofeum przypadkiem podczas gry zalecam poniższe ustawienia. Warto dobrać sobie do tego trasę na której się najlepiej czujemy. Wyłączmy też opcje cofania czasu, by z czystego przyzwyczajenia z niej nie skorzystać.

Polecane ustawienia:

 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Rewind – Off
Ikona osiągnięcia: </span><span>Double win
15

Double win

Get a Holeshot and finish first in the same race

Ten pucharek wpadnie najpewniej podczas wbijania innych trofeów. A na pewno podczas zaliczania 10 holeshotów. Jak już walniemy holeshota to zapewne utrzymamy pozycję do samego końca. Tym bardziej jeśli korzystamy z opcji cofania czasu.

Ikona osiągnięcia: </span><span>It's shopping time!
10

It's shopping time!

Make a purchase on the Rider Customisation page for the first time

Podobnie jak w przypadku motoru tak i sprzęt dla kierowcy możemy sobie zakupić przechodząc z menu głównego do Customisation. Tam wybieramy istniejący preset lub tworzymy nowy. Wybierając kierowcę możemy zmienić jego outfit. Wystarczy kupić dowolny z element z listy.

Ikona osiągnięcia: </span><span>You forgot your umbrella
10

You forgot your umbrella

Finish first in a race with the weather set to Rain in any game mode

Ten pucharek wpadnie na 100% jeśli zabierzemy się za tryb kariery. Można jednak też go bez problemu zdobyć w Quick Modes. Wystarczy w opcjach wyścigu w Weather Conditions wybrać parametr Rainy. Potem należy tylko wygrać wyścig w deszczu.

Polecane ustawienia:

 • Weather Conditions – Rainy
 • Race Sessions – Only Race
 • Race Length – Quick
 • AI Difficulty – Very Easy
 • Rewind – On
Ikona osiągnięcia: </span><span>Photographer for a day
10

Photographer for a day

Access Photo Mode for the first time in any game mode

Trofeum związane z trybem fotograficznym możemy zdobyć w każdym momencie gry podczas jazdy. Wystarczy włączyć pauzę i następnie odpalić Photo Mode. To wszystko. Pucharek jest nasz.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Set up
10

Set up

Save your bike's setup for the first time

Banalne trofeum. Po zatwierdzeniu dowolnego wyścigu przed przed przystąpieniem do jazdy w menu opcji mamy do wyboru między innymi Bike Setup. Wchodzimy do tego menu. Nie musimy tu nawet nic zmieniać. Wystarczy wybrać ostatnią opcję o nazwie Bike Setup Management i zapisać obecne ustawienia motoru przytrzymując .

Ikona osiągnięcia: </span><span>Nature lover
15

Nature lover

Cover 30 km - 18.64 mi in Free Roaming in the Playground

Pucharek związany z trybem Playground. Wpadnie po przejechaniu w nim 30 km. Zobacz opis srebro One with nature.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Aerial control
10

Aerial control

Perform a Scrub in any game mode

Scrub to widoczna na ikonce pucharka akrobacja często spotykana w tym sporcie. Można ją wykonać po większym wyskoku. Okazji znajdzie się naprawdę wiele, choć nie zawsze się uda. By wykonać akrobacje musimy będąc w powietrzu wychylić jednocześnie obie gałki oraz  do siebie lub od siebie, a następnie jeszcze dobrze wylądować. Może to wymagać kilku prób. W razie czego można sobie pomóc opcją cofania czasu.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Tiger effect
10

Tiger effect

Use Rewind for the first time in any game mode

Rewind to niezwykle przydatna opcja cofania czasu dostępna pod przyciskiem . Podczas gry uratuje nas wiele razy od przykrych wypadków na torze. Pucharek wpadnie po pierwszym jej użyciu.

Ikona osiągnięcia: </span><span>New record
10

New record

Complete a valid lap in Time Attack

Pucharek związany z konkretnym trybem gry. Wybieramy z menu głównego Quick Modes i następnie Time Attack. Trasa i jakiekolwiek ustawienia nie mają znaczenia. Musimy tylko ustanowić czas jednego okrążenia i możemy opuścić ten tryb. Z pewnością jednak spędzimy w nim więcej czasu, gdyż jest on najlepszym sposobem na grindowanie doświadczenia.

Ikona osiągnięcia: </span><span>Alea iacta est
10

Alea iacta est

Complete a race without using Rewind

Ten pucharek otrzymamy automatycznie przy wbiciu srebro Master of precision, gdyż jest to tylko mniej skomplikowana wersja tego trofeum.