My name is Mayo 2 – Poradnik do trofeów

 

Sequel, który każdy potrzebował, a o który nikt nie prosił. Sequel, do którego napisanie poradnika zajęło więcej czasu niż zdobycie wszystkich trofeów. Sequel bezpieczny, który pomimo wprowadzenia nowych trybów pozostaje grą polegającą na mashowaniu przycisku . Sequel, który przyniesie tyle samo wstydu po wbiciu platyny, co pierwowzór. Król sosów powrócił – My name is Mayo 2 na Was czeka!!!

 

  • Stopień trudności wbicia platyny: 1/10
  • Czas do zdobycia platyny: 1 godzina
  • Liczba trofeów: platynax1zlotox3 x5 x42
  • Liczba trofeów offline: 51
  • Liczba trofeów online: 0
  • Minimalna liczba przejść: 1
  • Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK
  • Zglitchowane trofea: BRAK

 

Krok po kroku:

Gra nie jest skomplikowana – polega na mashowaniu przycisku , gdy kursor znajduje się na słoiku majonezu 10 000 razy ze zmianami ubrania/motywu/tła w międzyczasie. Najpierw stuknij w słoik 75 razy, aby odblokować pierwszą kategorię “Love”. Następnie przejdź do tej kategorii i zaznacz odblokowany na górze listy motyw. Każdy kolejny kamień milowy w kategorii odblokujesz mając wyekwipowany ubiór/motyw znajdujący się pozycję wyżej na liście.

Powtórz czynność z każdą kolejną kategorią. Kategoria “Money” jest nieco inna, bo składa się z różnych mini-gier, jednak polegają one nadal na naciskaniu przycisku . Po zrobieniu wszystkiego zapewne nadal będzie brakowało Ci stuknięć do ostatecznej liczby 10 000 – dobij je na dowolnym motywie i ciesz się z platyny.

 

Poradnik:

platyna My Name is Mayo – The Second!
High Cholesterol, High Reward.

Zdobądź wszystkie pozostałe trofea.

 

braz Outer Steak
Hit the Mayo 5 times

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

braz A plant of eggs
A type of berry (Hit 50 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

braz Gesúndheit
Bubbles (Hit 100 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

braz Delicious feets
Cucumber’s fetish (Hit 500 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

braz Smart cutie pie.
Japanese discoveries. (Hit 750 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

braz Do you feel it?
Pili (Hit this 1500 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

srebro eEeEeEeEeEeEeEeEeEeE
Queen’s friendly pets (Hit 3000 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

srebro Let’s get ready to grumble!
A bunch of pugs (Hit 6000 times!)

Patrz trofeum zloto But if you sing, sing, sing sing.

 

zloto But if you sing, sing, sing sing.
Get the microphone! (Hit 10000 times!)

Aby trofeum wpadło musisz łącznie 10 000 razy stuknąć w słoik majonezu za pomocą przycisku , gdy kursor znajduje się bezpośrednio na nim.

 

braz The most beautiful secret
This is beautiful (Unlock all)

Odblokuj wszystkie kamienie milowe z kategorii “Facts”.

 

braz Love life
Hit the Mayo 75 times

Uderz słoik majonezu 75 razy, aby odblokować to trofeum i całą kategorię “Love”.

 

braz These modern days
Wear a mask (Hit this 50 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować maskę ochronną odblokowaną w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 50 stuknięć.

 

braz Apes and cats
App of love (Hit this 75 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować telefon odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 75 stuknięć.

 

braz Soap and love don’t mix
Go ape! (Hit this 150 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować ręce goryla odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 150 stuknięć.

 

braz Is this organic?
Wash them often (Hit this 250 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować mydło odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 250 stuknięć.

 

braz Selenites beware
Peas love carrots (Hit this 200 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować tło z marchewkami na wzgórzu odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 200 stuknięć.

 

braz Looking fly for a mayo guy
Shoot to the moon (Hit this 400 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z majonezem na księżycu odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 400 stuknięć.

 

braz Stood up
Flies are annoying (Hit this 350 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować oczy muchy odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 350 stuknięć.

 

braz Half-living
Stop crying your heart out (Hit this 450 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw płaczącego Mayo odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 450 stuknięć.

 

srebro Materialism is peas and carrots
Be your better half (Hit this 550 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Love” (patrz trofeum braz Love life) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować przebranie lepszej połowy odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 550 stuknięć.

 

braz Dreams are made of this
Hit the Mayo 150 times.

Uderz słoik majonezu 150 razy, aby odblokować to trofeum i całą kategorię “Dreams”.

 

braz Quitting the dream
THE mime (Hit this 50 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy a następnie wyekwipować przebranie mima odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 50 stuknięć.

 

braz Banned in California
Daddy didn’t give attention (Hit this 75 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować zrzucone przebranie mima odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 75 stuknięć.

 

braz Not the buns you’d like
Kinky stunts (Hit this 150 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować różowy ogon odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 150 stuknięć.

 

braz Are ya winning?
The buns that are hot (Hit this 250 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować “gorącą” bułeczkę odblokowaną w poprzednim trofeum, klikając na jej ikonkę. Wykonaj 250 stuknięć.

 

braz Tears of parenting
Horsing around (Hit this 150 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 150 stuknięć.

 

braz Epiphany!
Mime your dad (Hit this 150 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować przebranie mima z wąsem odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 150 stuknięć.

 

braz Follow your nose!
Your new eyes (Hit this 200 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować oczy na słoiku odblokowane w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 200 stuknięć.

 

braz New horizons
Got your nose! (Hit this 75 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować nos na słoiku odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 75 stuknięć.

 

zloto REALLY Horsing around
Horizon one up (Hit this 300 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Dreams” (patrz trofeum braz Dreams are made of this) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z naklejkami na etykiecie odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 300 stuknięć.

 

braz Alone in the jar
Hit the Mayo 35 times

Uderz słoik majonezu 35 razy, aby odblokować to trofeum i całą kategorię “Myself”.

 

braz Hang in there
Loneliness (Hit this 50 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z czarnobiałym tłem i kwiatami odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 50 stuknięć.

 

braz Charging is pointless
Hanging calls (Hit this 75 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z wiszącym ketchupem i musztardą odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 75 stuknięć.

 

braz Chicks, man!
Plug your charger (Hit this 120 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować etykietę z poziomem naładowania baterii odblokowaną w poprzednim trofeum, klikając na jej ikonkę. Wykonaj 120 stuknięć.

 

braz Hazardous peeps
On the prowl (Hit this 175 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw latającymi kurczaczkami odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 175 stuknięć.

 

braz Unbearably moist
Stranger danger (Hit this 200 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z kropkami w tle odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 200 stuknięć.

 

braz Be yourself
A little too close and personal (Hit this 100 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z  odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 100 stuknięć.

 

braz Alone with your thoughts…
Inner you (Hit this 150 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z czarnobiałym tłem i kwiatami odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 150 stuknięć.

 

braz Stare into the abyss…
Moving on your own (Hit this 400 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw z Mayo na wyspie odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 400 stuknięć.

 

srebro Lonely but homely
YOU’RE one to talk (Hit this 200 times)

Musisz najpierw odblokować kategorię “Myself” (patrz trofeum braz Alone in the jar) i wszystkie poprzednie elementy, a następnie wyekwipować motyw odblokowany w poprzednim trofeum, klikając na jego ikonkę. Wykonaj 200 stuknięć.

 

braz Avoiding problems causes swollen legs
Hit the Mayo 2000 times!

Uderz słoik majonezu 2000 razy, aby odblokować to trofeum i całą kategorię “Money”. Ta kategoria jest inna, bo każde kolejne trofeum wymaga ukończenia mini-gry z Mayo w roli głównej. Niemniej nadal wymagają one używania tylko przycisku .

 

braz I’m waiting for the right chance, mom!
Skip 20 life problems

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Polega ona na przeskakiwaniu nad napisami z problemami. Po 20 przeskoczonych problemach trofeum będzie Twoje.

braz The job market, man…
Make 30 angry statements

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Polega ona na trafianiu małpią kupą w słoik majonezu. Mashuj do oporu, a po 30 trafieniach trofeum będzie Twoje.

 

braz Finding a money-giving place
Make 50 dollah

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Polega ona na podbijaniu znacznika “?”, z którego wypadają banknoty. Mashuj do oporu, a gdy ze znacznika wyleci 50 banknotów, trofeum znajdzie się na Twoim koncie.

 

braz There is no better time than pizza time
Flap over 30 buildings

Uruchom tę mini-grę zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. To tak naprawdę Flappy Bird w świecie Mayo. Nie obawiaj się jeśli stracisz mnożnik. Liczba pokonanych przeszkód się sumuje, a po pokonanych 30 wpadnie trofeum.

 

braz Sausage pizzas are a hot topic
Deliver pizza joy to 100 people

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Polega ona na zrzucaniu pizzy na obrazy ludzi. Mashuj do oporu, a po 20 dostawach dostaniesz trofeum.

 

braz Elevator? What’s that?
Go up 20 moving stars

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Wskakuj na wyższe poziomy i nie przejmuj się porażkami. Liczba pokonanych stopni jest kumulatywna, a trofeum wpadnie po osiągnięciu 20.

 

braz Delivering pizza was never easy
Feel the pressure of your heart

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Mashuj na pompce, aby wysadzić Mayo.

 

srebro Can’t let hot pizza go to waste
Open the door!

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Klikaj kolejne ikony aż drzwi się otworzą.

 

zloto Honest mistakes
Eat 30 pizza slides

Uruchom tę mini-grę, zaznaczając ikonę zdobytą podczas robienia poprzedniego trofeum w kategorii “Money”. Polega ona gryzieniu pizzy, gdy ta znajduje się przed ustami. Mashuj do oporu aż Mayo pożre 30 kawałków pizzy.

 

Materiał zrealizowany na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!