Przedrzyj się przez Ciemność i weź udział w „Przysiędze Ucznia”, najnowszym najeździe Destiny 2 w Królowej-Wiedźmie.

Przedrzyj się przez Ciemność i weź udział w „Przysiędze Ucznia”, najnowszym najeździe Destiny 2 w Królowej-Wiedźmie.

Drużyny ogniowe z całego świata będą walczyć o tytuł Pierwszych na świecie.

5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego w grze Destiny 2 rozpocznie się najazd „Przysięga Ucznia”. Podczas tego wydarzenia Strażnicy wyruszą do czyhającej na złowrogich bagnach Piramidy w świecie tronowym Savathûn, aby odkryć jej mroczny sekret.

Zwiastun najazdu „Przysięga Ucznia” dostępny jest pod tym linkiem:

Najazdy to szczytowe aktywności dla sześciu gracz w Destiny 2. Do wzięcia udziału w wydarzeniu szykują się najlepsze drużyny ogniowe, które spróbują swoich sił w wyścigu o tytuł i pas Pierwszych na świecie. W tym samym czasie fani będą mogli podziwiać ich zmagania, aby wspólnie świętować zwycięstwo. Więcej informacji o „Przysiędze Ucznia” oraz szczegóły transmisji znajdują się na stronie: http://bungie.net/raidrace.

Drużynom ogniowym, które chcą wziąć udział w wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie w najeździe „Przysięga Ucznia” przypominamy, że przez pierwsze 24 godziny aktywny będzie tryb Próby:

  • Tryb Próby sprawi, że moc wszystkich graczy będzie przez pierwsze 24 godziny niższa o 20 poziomów w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas trybu Próby moc artefaktu będzie wyłączona.
  • Docelowy limit mocy drużyn podczas wszystkich starć wynosi 1530.
  • Poziom wyższy niż 1530 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści.

Gracze, którzy ukończą najazd w odpowiednim czasie, odblokują możliwość nabycia ekskluzywnych przedmiotów związanych z tym wydarzeniem poprzez program Nagród Bungie w sklepie Bungie