Playstation Plus na Listopad!

 

Playstation Plus na Listopad wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat.

Playstation plus na listopad to naprawdę zacny kawałek dobrego ciasta. Z tej oferty plusa chyba najbardziej zadowoleni będą ci, którzy kupują na premierę Playstation 5. Bugsnax wraz z premierą będzie dostępny za darmo w ofercie plusa dla Playstation 5, czyli już 19 listopada i będzie można go pobierać aż do stycznia. Zapewne wtedy, pojawi się kolejna gra dla PS5. Musimy pamiętać o tym że póki co niewiele gier jest/będzie dostępnych na PS5.

Bugsnax będzie też dostępny dla posiadaczy PS4, ale nie w ofercie plusa. Dodatkowo, będzie można zdobyć platynkę osobno dla wersji PS4 i PS5 o ile komuś się chce. Ciekawe jak to będzie wyglądało z innymi tytułami dostępnymi dla obu konsol, też jesteście ciekawi?

Nowa oferta Playstation plus pojawi się już 3 listopada 2020. Do tego czasu możecie jeszcze zassać gry z obecnej oferty. Dodatkowo, dla wszystkich którzy zamierzają kupić Playstation 5 na premierę, będzie dostępne Playstation Plus Collection. Jest to nowa oferta przygotowana specjalnie na premierę, z jej zawartością możecie się zapoznać tutaj!

 

 

Tak wygląda oferta playstation plus na listopad, jak wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim październikowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam.

 

Śródziemie: Cień Wojny (PS4)

 

Hollow Knight: Voidheart Edition (PS4)

 

Bugsnax (PS5)

 

zródła: Playstation Blog, PSNProfiles