Playstation Plus na Kwiecień – nieśmiertelne sześciany!

 

 

Oferta Playstation Plus na Marzec 2024 wjechała, jest co robić na wielkanoc. W tym miesiącu otrzymujemy takie tytuły jak Immortals of Avenum, Minecraft Legends i Skul: The Hero Slayer, będą dostępne dla członków Playstation Plus od wtorku 2 kwietnia do poniedziałku 1 maja. Teraz zapoznajmy się z pełną ofertą plusa.

 

 

Immortals of Aveum | PS5

Ta pierwszoosobowa magiczna strzelanka dla jednego gracza opowiada historię Jaka, który dołącza do elitarnego zakonu magów bitewnych, aby uratować świat na skraju przepaści. Magia jest podstawą zarówno ataku, jak i obrony. Doświadcz szybkiej, płynnej, pierwszoosobowej walki opartej na zaklęciach. Odblokuj i ulepsz ponad 25 zaklęć i 80 talentów. Odkrywaj, ulepszaj i twórz setki elementów magicznego ekwipunku, doskonal swój styl gry w trzech siłach magii i zostań najpotężniejszym Magnusem Triarch w Aveum.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Minecraft Legends | PS4, PS5

Odkryj tajemnice Minecraft Legends. W tej strategicznej grze akcji. Eksploruj łagodną krainę bogatych zasobów i bujnych biomów na skraju zniszczenia. Pustoszące pigliny przybyły i od Ciebie zależy, czy zawiążesz sojusze z nowymi przyjaciółmi i znajomymi mobami, a następnie poprowadzisz szarżę w epickich bitwach przeciwko zaciekłym piglinom, aby bronić Powierzchni. Możesz rzucić wyzwanie znajomym lub połączyć siły w intensywnych bitwach w grze online dla maksymalnie ośmiu graczy, broniąc swojej wioski, prowadząc swoje jednostki do niszczenia osad przeciwników.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Skul: The Hero Slayer | PS4

Atak na zamek Króla Demonów przeprowadzony przez bohaterską grupę poszukiwaczy przygód doprowadził do schwytania i uwięzienia wszystkich jego mieszkańców z wyjątkiem jednego. Teraz, jako skromny szkielet Skul, musisz uratować swoich demonicznych braci. Ta platformówka akcji 2D oferuje funkcje roguelike, z ciągle zmieniającą się mapą i rosnącym arsenałem umiejętności, z których każda ma swój unikalny zasięg ataku, szybkość i moc. Wyposaż się w dwa typy naraz, aby dopasować je do swojego stylu gry, i zmieniaj się podczas walki, aby znaleźć najlepszą strategię pokonania wrogów.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Megazestaw Overwatch 2 dostępny wyłącznie dla członków PlayStation Plus

Nie przegapcie darmowej legendarnej Sigmy pszczelarza, legendarnej Symmetry w stylu art déco, siedmiu epickich skórek i pięciu pominięć poziomów przepustki bojowej. Ten zestaw jest dostępny przez ograniczony czas dla wszystkich abonentów PlayStation Plus.

 

Ten pakiet zawiera:

– Beekeeper Sigma Legendary Skin

– Art Deco Symmetra Legendary Skin

– Runner Sojourn Epic Skin

– Punker Queen Junker Queen Epic Skin

– Construction Ramattra Epic Skin

– Matsuri Kiriko Epic Skin

– Cassia Lifeweaver Epic Skin

– Amethyst Illari Epic Skin

– Rugby Mauga Epic Skin

– 5x Battle Pass Tier Skips

 

Ten pakiet będziesz mógł znaleźć i pobrać jako dodatek do comiesięcznych gier PlayStation Plus w PlayStation Store**. Aby uzyskać dostęp, pobierz Overwatch 2 z PlayStation Store. Po pobraniu zawartość pakietu będzie natychmiast dostępna w grze, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem.

 

 

Wejdź, aby wygrać 2 bilety na finał Ligi Mistrzów

2 kwietnia 2024 r. – 30 kwietnia 2024 r (Wymagane członkostwo PlayStation Plus)

Finał Ligi Mistrzów UEFA 2023/24 powraca na kultowy londyński stadion Wembley. Możesz też usiąść wśród tysięcy podekscytowanych fanów i zobaczyć szczyt klubowych turniejów piłkarskich w naszych zawodach, których nie można przegapić – wyłącznie dla członków PlayStation Plus.

Mamy do rozdania dwa bilety jednemu szczęśliwemu zwycięzcy na pokazowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Obejmuje transport i zakwaterowanie w hotelu na dwie noce.

Stu zdobywców drugiego miejsca wygra miesięczne członkostwo PlayStation Plus Premium.

Aby mieć możliwość zobaczenia na żywo koronacji nowych mistrzów UEFA, weź udział w tych ekscytujących rozgrywkach trwających od 2 do 30 kwietnia.

Wykonaj poniższe kroki – i powodzenia. Być może do zobaczenia na rozpoczęciu.

  1. Pobierz kwietniowe comiesięczne gry: Minecraft Legends, Immortals of Aveum i Skul: The Hero Slayer.
  2. Zagraj w przynajmniej jedną z kwietniowych gier comiesięcznych.
  3. Odpowiedz poprawnie na serię pytań dotyczących kwietniowych gier miesięcznych.

Kliknij tutaj, aby wejść.

 

źródło: playstation blog