Playstation Plus na Lipiec – najwyższy czas na krasz!

 

PlayStation Plus na Lipiec wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na lipiec kupił wszystkich Crashem! Nie ma chyba osoby, która by go nie lubiła. Do tego całkiem klimatyczny horror od gości stojących za Until Dawn. A na sam koniec otrzymaliśmy coś do wspólnej, wyśmienitej zabawy w trybie kooperacji  – i nie tylko. Czy zdoła nam się uratować salon gier? Już w lipcu się o tym przekonamy.

Jak u was wrażenia z lipcowego plusa, które gry pobierzecie/pobraliście? Będziecie coś platynować oprócz Crasha? Bo to chyba obowiązkowo. Dajcie znać jak zawsze w komentarzu.

No i to tyle, miłej zabawy w lipcu!

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 5 lipca 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Całkowicie nowe przygody Crasha czekają. Dr. Neo Cortex i N. Tropy ponownie przypuszczają atak, nie tylko na ten świat, ale na cały wieloświat! Gra to klasyk, w który każdy powinien zagrać.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS4 & PS5)

 

Gra z gatunku filmowego horroru od twórców Until Dawn i The Quarry. Pięciu przyjaciół wybiera się na wakacyjne nurkowanie, które wkrótce przekształci się w coś bardzo złowrogiego. Każdy z nich może umrzeć lub przeżyć, będzie to zależeć od Waszych wyborów i pamiętajcie, że im Was więcej, tym bezpieczniej.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

 

W grze musimy pomóc Gilly uratować salon gier przed przejęciem przez wielką korporacją Fun Fun Co. Jest to gra kooperacyjna do 4 graczy, oferująca miks PVE i PvP. Będziemy grać udział w mini grach, znajdywać ukryte skrzynie i rozwalać szalony zestaw wrogów jak i bosów.

Arcadegeddon

(PS4 & PS5)

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na lipiec, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Oferta już do pobrania!

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles