Playstation Plus na Maj!

 

PlayStation Plus na Maj wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

W tym miesiącu mamy całkiem ciekawą mieszankę stylów. Będziemy trochę strzelać, porozwalamy auta i spróbujemy przeżyć na bezludnej wyspie. Z mojej strony jestem zadowolony z Battlefielda, odpuściłem sobie zakup na premierę, bo trochę się tym tematem przejadłem. Jeśli chodzi o Wreckfest, to u mnie odpada, bo jeszcze nie mam PlayStation 5, ale rozwałka wygląda ciekawie. Stranded Deep może być interesujące, możemy się poczuć jak ten Tom Hanks w filmie Cast Away.

Wreckfest to palenie gum, łamanie zasad i pełny kontakt w grze wyścigowej of twórców FlatOut. Ścigaj się i usprawniaj swój łatany samochód, zmieniaj wygląd i wzmacniaj konstrukcję, żeby przetrwać samochodowe bitwy do linii mety. Bierz udział w wyzwaniach kierując kombajnę, trzykołowcem i wieloma innymi pojazdami. Można też wyzwać swoich przyjaciół w 24 osobowych wyścigach (zależy od trybu gry).

Battlefielda V raczej nie trzeba nikomu przedswawiać. Gra oferuje wielopoziomowe pole bitwy z elementami destrukcji. Jest tu coś dla graczy lubiący tryb single player, jak i kooperację. Fabuła zabierze Was w różne rejony świata podczas drugiej wojny światowej. Gra jednak głównie skupia się na wielkich bitwach online z wieloma graczami i to jest jej największy atut.

Stranded Deep to gra typu survival. Nasz samolot rozbija się gdzieś na środku pacyfiku i musimy przeżyć. Jesteś sam bez możliwości wezwania pomocy. Zaczynasz badać teren wokół siebie, wyspę i bezkres oceanu, w poszukiwaniu pożywienia, narzędzi, różnego rodzaju materiałów. Pamiętaj, wszystko jest przeciwko Tobie, utrzymuj sie przy życiu!

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 4 maja 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta playstation plus na maj, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim kwietniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5)

 

Battlefield V (PS4)

 

Stranded Deep (PS4)

 

 

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles