Playstation Plus na Marzec – szybka jazda!

 

Oferta Playstation Plus na Marzec 2024 wjechała, jest zadowalająco. W tym miesiącu otrzymujemy takie tytuły jak F1 23, Sifu i Hello Neighbor 2, będą dostępne dla członków Playstation Plus od wtorku 5 marca do poniedziałku 1 kwietnia. Teraz zapoznajmy się z pełną ofertą plusa.

 

EA Sports F1 23 | PS4, PS5

Bądź ostatnim, który zatrzyma się w EA Sports F1 23, oficjalnej grze wideo Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2023. Nowy rozdział w ekscytującym trybie fabularnym „Punkt hamowania” zapewnia dynamiczną dramaturgię i zaciekłą rywalizację. Ścigaj się koło w koło na nowych torach w Las Vegas i Katarze oraz zdobywaj nagrody i ulepszenia w F1 World. Nowe czerwone flagi dodają autentyczny element strategiczny, a funkcja 35% dystansu wyścigu zapewnia więcej akcji i emocji. Prowadź zaktualizowane samochody z 2023 r., korzystając z oficjalnego składu F1 składającego się z 20 ulubionych kierowców i 10 zespołów. Ponadto F2, najlepszy poligon treningowy dla F1, został teraz zaktualizowany o najnowszą zawartość sezonu 2023, w tym nowe samochody i składy kierowców na padoku. Stwórz drużynę swoich marzeń i ścigaj się, aby zwyciężyć w trybie kariery My Team, rywalizuj na podzielonym ekranie lub w rozszerzonym, wieloplatformowym trybie wieloosobowym i bądź bardziej towarzyski dzięki nowym ligom Racenet.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Sifu | PS4, PS5

Czy jedno życie wystarczy, aby poznać Kung Fu? Sifu to stylowa, ale brutalna bijatyka, w której rozgrywają się emocjonujące walki wręcz we współczesnym miejskim otoczeniu. Od Sloclap, twórców uznanej bijatyki Absolver na PS4, Sifu podąża za młodym uczniem kung fu podążającym ścieżką zemsty, polując na morderców swojej rodziny. Jeden przeciwko wszystkim, nie ma sojuszników i niezliczonych wrogów. Aby zwyciężyć i zachować dziedzictwo swojej rodziny, będzie musiał polegać na swoim wyjątkowym mistrzostwie w kung fu.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Hello Neighbor 2 | PS4, PS5

Rozwiąż zagadkę zaginionych dzieci w wiejskim miasteczku Raven Brooks w tej rodzinnej kontynuacji horroru typu stealth. Hello Neighbor 2 zaprasza Cię do pozornie spokojnego miasteczka Raven Brooks, w którym każdy coś ukrywa. Jesteś dziennikarzem śledczym, który chce odkryć najmroczniejsze sekrety swoich sąsiadów i rozwiązać sprawę pana Petersona, niesławnego antagonisty Hello Neighbor. Skradaj się, szukaj wskazówek kryjących się za tajemnicami i graj przeciwko złożonym przeciwnikom kontrolowanym przez zaawansowaną sztuczną inteligencję sieci neuronowych, która uczy się od Ciebie i wszystkich innych graczy – teraz całe miasto jest Twoim placem zabaw!

Poradnik | Lista Trofeów

 

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

Zagłęb się w Świat Tronowy Savathûn, aby odkryć tajemnicę tego, jak ona i jej Lucent Hive ukradły Światło. Poznaj sekrety tworzenia nowej broni, nowej Glewii, i przetrwaj prawdę w jej sieci kłamstw. Pokręcona kraina czarów zepsucia i splendoru, Świat Tronowy Savathûn, jest gospodarzem kruchej równowagi sił. Od jej pałacu po bagna – wszystko, co ukrywa, można znaleźć tutaj. Twórz niestandardową broń za pomocą unikalnych kombinacji modów, shaderów i statystyk. Opanuj nowy rodzaj broni Glaive i uwolnij potężne kombinacje walki wręcz, ataki pociskami i rozkładaną tarczę energetyczną.

 

 

 

Pakiet The Finals S.O Sleek, dostępny wyłącznie dla członków PlayStation Plus

Członkowie PlayStation Plus mają dostęp do unikalnego pakietu kosmetycznego w The Finals, zawierającego dwa różne zestawy strojów i skórek o tematyce wojskowej:

  • 2 epickie stroje
  • 12 epickich skórek broni

Ten pakiet będziesz mógł znaleźć i pobrać jako dodatek do comiesięcznych gier PlayStation Plus w PlayStation Store. Aby uzyskać dostęp, pobierz The Finals z PlayStation Store. Po pobraniu zawartość pakietu będzie natychmiast dostępna w grze, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem.

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na marzec, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Oferta do pobrania od 5 marca!

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles