Puzzle Good Loot – seria puzzli dla fanów gier i popkultury

30 listopada 2021
0

Przyznać się, kto w dzieciństwie układał puzzle ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek czy też z różnymi krajobrazami lub pojazdami? Na pewno wielu się znajdzie. Do tego grona również zaliczałem się i ja. Jako nastolatek miałem bardzo dużą liczbę przeróżnych puzzli, no po prostu uwielbiałem je układać. I tak zostało mi do dziś…

Oczywiście, na wiele lat układanki poszły w odstawkę, a jako gracz w wolnych chwilach wolałem posiedzieć przed konsolą. Już myślałem, że nie będę miał z nimi styczności, aż tu wkroczył Good Loot ze swoją gamingową ofertą puzzli, która spowodowała, że odstawiłem konsolę na kilka wieczorów i przypomniałem sobie, ile to frajdy.

Miałem okazję sprawdzić trzy zestawy (Far Cry 6, Doom i Diablo IV) z oferty, która liczy już 45 różnych wzorów. W pełnej ofercie znajdziemy unikatowe grafiki do ułożenia z takich gier jak: Wiedźmin, Cyberpunk, Dying Light, Diablo, Assassin’s Creed, WatchDogs, Resident Evil, Fallout 4 czy też World of Warcraft. Wszystkie układanki zobaczysz tutaj: Good Loot Puzzle.

Każdy zestaw zamknięty jest w wysokiej jakości pudełku, na które nasunięta jest tekturowa obwoluta. W środku oprócz oczywistych puzzli znajdziemy plakat w skali 1:1. Dobrze się sprawdza co do trudniejszych układanek, ponieważ możemy dokładnie odnaleźć element na plakacie. Mamy również bawełniany woreczek z logiem i sznureczkiem, w którym możemy później przechować nasze puzzle.

Zestawy składają się z 500, 1000 oraz 1500 elementów, gdzie kolejno obrazek po ułożeniu wyniesie  34 x 48 cm, 68 x 48 cm i 85 x 58 cm. Sprawdzane przeze mnie zestawy mają po 1000 elementów. Każda unikatowa grafika od twórców gry jest nasycona efektowną kolorystyką i wykonana w wysokiej jakości. Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła. Wszystkie elementy odporne są na zginanie i idealnie wpasowane. Nie miałem problemu z rozpoznaniem, czy dany element znalazł się na swoim miejscu, czy też nie.

21 listopada oferta puzzli poszerzyła się o kolejne nowe wzory z takich gier jak: World of Warcraft, Diablo II Resurrected, Skyrim 10th Anniversary, Mafia, Overwatch 2, Dying Light 2 i World of Tanks.

Jeśli spodobały Wam się jakieś wzory lub też chcielibyście sprawić komuś prezent, to puzzle znajdziecie m.in. w: Muve.pl, MediaMarkt, MediaExpert, Wirtus.pl, EMPIK, Grymel.pl, Konsoleigry.pl, 3Kropki.plX-kom.pl. Moja kolekcja liczy już pięć zestawów. Dajcie znać w komentarzach, które wzory Wam się spodobały i czy macie już jakieś puzzle od Good Loot.

Puzzle udostępnił wydawca.