Riders Republic – Poradnik do trofeów i osiągnięć

 

Praca nad platyną w Riders Republic jest bardzo przyjemna i można do niej podejść w dowolny sposób. Zapraszamy do skorzystania z poradnika!

 

Jak oceniasz trudność platyny w Riders Republic?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 • Stopień trudności wbicia platyny: 3/10
 • Czas do zdobycia platyny: 40 godzin
 • Liczba trofeów: platynax1zlotox4 x15 x15
 • Liczba trofeów offline: 0
 • Liczba trofeów online: 35
 • Minimalna liczba przejść: Brak typowej fabuły, do rozegrania setki różnych wyścigów
 • Trofea możliwe do przeoczenia: braz Mały krok w kierunku sławy (poziom resetowany jest w każdą środę)
 • Zglitchowane trofea: BRAK

 

Krok po kroku:

Poniżej przedstawię listę wskazówek, na które warto zwrócić uwagę podczas grania, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnego grindu na koniec zabawy:

 • ustaw ręczny tryb lądowania, jak najczęściej wykonuj podwójne backflipy z idealnym lądowaniem („braz Akrobata„),
 • za każdym razem dołączaj do Wyścigu Masowego, gdy tylko pojawi się taka możliwość (zloto Flashmob„),
 • za każdym razem, gdy usłyszysz dźwięk skreczującej płyty winylowej, rozejrzyj się w pobliżu za balonem RR („braz Veni…„),
 • jedyne wygrane, jakie potrzebujesz, to zajęcie pierwszego miejsca w wielkich wydarzeniach („srebro Zamieć„, „srebro Demon prędkości „, „srebro Muszę lecieć„) oraz w wydarzeniu Invitational odblokowanym za 750 gwiazdek („zloto …Vici„). W pozostałych wyścigach nie czuj presji, nie próbuj wygrywać za wszelką cenę, nie skupiaj się na celach pobocznych. Powtarzanie wyścigów z perspektywy platyny nie ma sensu, rozegraj jak najwięcej różnorodnych wydarzeń („srebro Pełny dostęp„) i staraj się nie używać opcji cofania („braz Żyje się tylko raz„),
 • pracuj nad kontraktami sponsorskimi, zmieniaj sponsorów jak wykonasz wszystkie możliwe cele w danym dniu („srebro Pracownik miesiąca„),
 • w karierze śnieżnych trików używaj deski na jedną nogę, gdy tylko uzyskasz do niej dostęp („srebro Na jednej nodze„, „braz Być jak Shackdaddy Bandits„),
 • zapoznaj się z tygodniowymi wyzwaniami Shackdaddy Bandits, postaraj się wykonać wszystkie dostępne w danym momencie. Nowa lista wyzwań pojawia się w każdą środę, miej to na uwadze ponieważ liczba zdań dostępnych w ciągu jednej rotacji nie wystarczy do zdobycia trofeum „braz …jest metoda„.

 

KROK 1:

Fabuła w grze jest bardzo szczątkowa, a sama rozgrywka polega w głównej mierze na przejściu wszystkich dostępnych karier: wyścigów rowerowych, trików rowerowych, wyścigów na śniegu, śnieżnych trików oraz ekstremalnych lotów. Rozgrywanie wyścigów nagradza gracza punktami doświadczenia, które podnoszą poziomy w poszczególnych karierach, odblokowują nowe sprzęty, kolejne wyścigi, wielkie wydarzenia oraz finałowe wydarzenia bossa (po jednym na każdą karierę). Oprócz wspomnianych PD gracz otrzymuje gwiazdki, tych potrzeba 750, aby odblokować finałowe zawody Invitational.

 

KROK 2:

W tym kroku skup się na trybach wieloosobowych: Każdy na każdego oraz Bitwa na triki. Pierwszy tryb wymaga ukończenia 50 wyścigów, natomiast drugi jest nieco bardziej angażujący i zmusza gracza do walki o strefy, co wymaga wprawy, umiejętności i delikatnego uśmiechu losu. Więcej informacji znajdziesz w opisie trofeum „zloto To moja dzielnia„.

 

KROK 3:

Ostatni przystanek to wór, do którego można wrzucić wszystko, co pozostało niezdobyte – a będzie to mocno zależne od tego, jak wyglądała Twoja rozgrywka dotychczas. Tu prawdopodobnie przyjdzie czas na takie rzeczy jak znajdźki, sztuczki czy wydarzenia UGC. Przejrzyj swoją listę trofeów i zapoznaj się z odpowiednimi opisami w poradniku.

 

Poradnik:

platyna Król wzgórza / King of the hill
Zdobądź wszystkie pozostałe trofea. / Obtain all other trophies

Szczypta umiejętności i godziny grindu.

 

srebro Zamieć / Snow Blind 32
Zajmij pierwsze miejsce w 8 wielkich wydarzeniach w karierach poświęconych sportom na śniegu / In solo, finish first in 8 big events in snow careers

Razem ze zdobywaniem kolejnych poziomów karier związanych z wyścigami na śniegu oraz śnieżnymi trikami, na mapie świata pojawiać się będą wydarzenia specjalne. Zajmij pierwsze miejsce w 8 (z 9 dostępnych wydarzeń), poziom trudności nie ma znaczenia. Poniżej lista wszystkich dostępnych wydarzeń związanych z trofeum:

Wyścigi na śniegu:

 • Red Bull Homerun,
 • Ridge TV Multiball,
 • Rossignol Feel The Powder,
 • Ridge TV Snow Rush.

Śnieżne triki:

 • Burton Grove,
 • Red Bull Linecatcher,
 • Red Bull Playstreets,
 • Ridge Tv Option 7,
 • Red Bull Ultra Natural.

 

srebro Demon prędkości / Maximum Velo-city 32
Zajmij pierwsze miejsce w 8 wielkich wydarzeniach w karierach poświęconych sportom rowerowym / In solo, finish first in 8 big events in bike careers

Razem ze zdobywaniem kolejnych poziomów karier związanych z wyścigami rowerowymi oraz trikami rowerowymi, na mapie świata pojawiać się będą wydarzenia specjalne. Zajmij pierwsze miejsce w 8 (z 9 dostępnych wydarzeń), poziom trudności nie ma znaczenia. Poniżej lista wszystkich dostępnych wydarzeń związanych z trofeum:

Wyścigi rowerowe:

 • Red Bull Road Rage,
 • Ridge TV Hardline,
 • Red Bull Holy Bike,
 • Ridge TV Lucky Straight,
 • Santa Cruz Urban Ride.

Triki rowerowe:

 • Red Bull Joyride,
 • Canyon Dual Style,
 • Santa Cruz Gravity Fest,
 • Red Bull District Ride.

 

srebro Muszę lecieć / Got to fly 32
Zajmij pierwsze miejsce w 4 wielkich wydarzeniach w karierze Ekstremalne Loty / In solo, finish first in 4 big events in air career

Razem ze zdobywaniem kolejnych poziomu kariery w ekstremalnych lotach, na mapie świata pojawiać się będą wydarzenia specjalne. Zajmij pierwsze miejsce w we wszystkich 4 zawodach, poziom trudności nie ma znaczenia. Poniżej lista wszystkich dostępnych wydarzeń związanych z trofeum:

 • Ridge TV Nightwing,
 • Ridge TV The Dragonfly,
 • Ridge TV Wall Of Windows,
 • Ridge TV Angels Flight.

 

srebro X-tremalnie / X Boss 32
Ukończ wydarzenie bossa w karierze Śnieżne Triki / In solo, complete the snow tricks boss event

Wydarzenie X-Games to wydarzenie bossa w karierze śnieżnych trików, odblokujesz je na 20 poziomie kariery. Ukończ to wydarzenie na dowolnej pozycji.

 

srebro Z górki na pazurki / Downhill is the way 32
Ukończ wydarzenie bossa w karierze Wyścigi na Śniegu / In solo, complete the snow race boss event

Wydarzenie Salomon All In One to wydarzenie bossa w karierze wyścigów na śniegu, odblokujesz je na 15 poziomie kariery. Ukończ to wydarzenie na dowolnej pozycji.

 

srebro Tak się robi triki / Trick of the trade 32
Ukończ wydarzenie bossa w karierze Triki Rowerowe / In solo, complete the bike tricks boss event

Wydarzenie Red Bull Rampage to wydarzenie bossa w karierze trików rowerowych, odblokujesz je na 15 poziomie kariery. Ukończ to wydarzenie na dowolnej pozycji.

 

srebro Zabójcza prędkość / Terminal velocity 32
Ukończ wydarzenie bossa w karierze Wyścigi Rowerowe / In solo, complete the bike race boss event

Wydarzenie Górska Gonitwa Fox Racing to wydarzenie bossa w karierze wyścigów rowerowych, oblokujesz je na 20 poziomie kariery. Ukończ to wydarzenie na dowolnej pozycji.

 

srebro Zawodnik wysokich lotów / Pretty fly 32
Ukończ wydarzenie bossa w karierze Ekstremalne Loty / In solo, complete the air career boss event

Wydarzenie Red Bull Aces to wydarzenie bossa w karierze ekstremalnych lotów, odblokujesz je na 20 poziomie kariery. Ukończ to wydarzenie na dowolnej pozycji.

 

braz W tym szaleństwie… / So crazy… 16
Ukończ jedno tygodniowe wyzwanie Shackdaddy Bandits / Complete a Shackdaddy Weekly Challenge

Patrz trofeum „braz …jest metoda„.

 

zloto Flashmob / Flash Mobs 70
Ukończ 50 Wyścigów Masowych / Complete 50 Mass Races

Wyścigi masowe to wydarzenia, w których może brać udział aż do 64 graczy. Odbywają się one co pół godziny – (o 12:00, 12:30, 13:00 i tak dalej, przez całą dobę). Kiedy w grze pojawi się wyścig masowy, w prawym górnym rogu ekranu pojawi się stosowny komunikat, dzięki któremu będziesz mógł ustawić znacznik w miejscu startu wyścigu. Do wydarzenia można również dołączyć w głównej bazie wypadowej Riders Ridge. Cały wyścig składa się z trzech etapów i trwa około 15 minut. Końcowa pozycja nie ma znaczenia, do zdobycia trofeum wymagane jest tylko uczestnictwo. Rekomenduję dołączać do wyścigów masowych za każdym możliwym razem, nawet kosztem przerwania obecnie wykonywanej aktywności.

 

braz …Vidi… / …Vidi… 16
Odkryj 15 atrakcji turystycznych. / Discover 15 Landmarks

W świecie gry do odkrycia czeka aż 45 atrakcji turystycznych. Prawdopodobnie ze względu na trofeum „braz Veni…” zbierzesz je wszystkie. Do zdobycia tego trofeum wystarczy odkryć 15 wspomnianych atrakcji. Mapa świata () początkowo zasłonięta jest mgłą, która znika podczas eksploracji (w ramach gry swobodnej czy podczas rozgrywania wydarzeń). Żółte znaczniki ze znakami zapytaniami pojawiające się po odsłonięciu lokacji informują, że w danym miejscu znajduje się atrakcja turystyczna (żółta ikonka zmieni się na fioletowe oko), bądź relikt (fioletowa skrzynia). Nie wrzucam mapki, ponieważ odnalezienie atrakcji na mapie nie powinno sprawić Ci żadnego problemu, aby pozbyć się pozostałych znaczników ustaw filtr Eksploracja (używając i ).

 

braz Nowy nabytek / New Hire 16
Dodaj nowego sponsora / Add a new sponsor

Patrz trofeum „srebro Pracownik miesiąca„.

 

zloto DODA CI SKRZYYYDEŁ / GIVES YOU WIIINGS 70
Witamy w rodzinie Red Bulla! Ukończ kontrakt dla Red Bulla. / Welcome to the Red Bull Family! Complete a contract for Red Bull

To trofeum wymaga wykonania dowolnego codziennego kontraktu dla Red Bulla – tego sponsora odblokujesz zdobywając 450 gwiazdek. Więcej informacji o kontraktach sponsorskich znajdziesz w opisie trofeum „srebro Pracownik miesiąca„.

 

srebro Pracownik miesiąca / Employee of the month 32
Ukończ 100 kontraktów sponsorskich / Complete 100 sponsor contracts

Pierwszego sponsora odblokujesz zbierając 25 gwiazdek. Zdobywając kolejne gwiazdki lub wykonując postępy w karierach odblokujesz dodatkowych sponsorów. Każdego dnia sponsorzy będą mieli dla Ciebie trzy unikatowe kontrakty. Możesz współpracować z trzema sponsorami jednocześnie, można ich zmieniać  raz na dwie godziny. W związku z tym staraj sie zmieniać sponsorów często i podczas rozgrywki zwracaj uwagi na to, jakie kontrakty są w danej chwili aktywne. Hashtagi w opisie sponsora (np #rower, #wyścigi czy #triki) sugerują, jakiego rodzaju kontraktów możesz się spodziewać od danego sponsora.

 

 

srebro Nie widzę przeszkód / Blockbuster 32
Przejmij 100 przeszkód w Bitwie na Triki / Capture 100 modules in Tricks Battle

Patrz trofeum „zloto To moja dzielnia„.

 

zloto To moja dzielnia / Owning the block 70
Przejmij 30 stref w Bitwach na Triki / Capture 30 districts in Tricks Battle

Bitwa na triki to jeden z trybów rywalizacji wieloosobowej oferowany graczom. Wykonuj triki na przeszkodach, aby je przejmować i zdobywać punkty. Plac rozgrywki podzielony jest na strefy (szara linia na minimapie, oznacza granice stref), a każda strefa składa się z szeregu przeszkód (początkowo zaznaczonych białym kolorem na minimapie, jednak zmieniają one kolor na niebieski/czerwony, w zależności od tego, przez którą drużynę są aktualnie przejęte). Po przejęciu strefy wszystkie punkty zdobyte na przeszkodach znajdujących się w tej strefie mnożone są pięciokrotnie. Mecz wygrywa drużyna zdobywająca większą liczbę punktów.

Jednak w tym trofeum nie chodzi o samą wygraną, tylko o polowanie na strefy. Aby gra zaliczyła Tobie przejęcie strefy, musisz być osobą, która 'pokoloruje’ ostatnią przeszkodę brakującą w strefie. Wymaga to trochę wprawy i orientacji, każdy mecz jest inny, jeśli widzisz chaos w konkretnej strefie, pomyśl o zmianie miejsca i szukaj swojej okazji gdzie indziej. Ciągle miej na oku minimapę, wypatruj swojej okazji do przejęcia strefy. Na koniec każdego meczu w tabelce z wynikami znajdziesz informacje o ilości przejętych stref. Pierwszy mecz może być lekko chaotyczny, ale dość szybko powinieneś wyczuć jak przejmować strefy. W moim przypadku skupiając się na przejmowaniu stref za wszelką cenę kończyłem rozgrywki z pięcioma przejęciami średnio.

 

srebro Na jednej nodze / Street Styler 32
Zdobądź 5 000 000 pkt., używając deski na jedną nogę. / Score 5,000,000 points with the one-foot board

Deska na jedną nogę to jeden ze sprzętów w karierze śnieżnych trików, odblokujesz ją zdobywając 75 gwiazdek, a następnie znajdziesz w zakładce Bajery. Deska ma bardzo przyzwoite parametry, więc nie ma tu wielkiej filozofii – używaj jej za każdym razem w wydarzeniach związanych z karierą śnieżnych trików, podczas grania Bitwy na Triki czy zwyczajnie podczas gry swobodnej. Tym sposobem trofeum wpadnie prędzej czy później, w zależności od tego, jak dużo punków jesteś w stanie wykręcić.

 

braz Coś niesamowitego / One for the record books 16
Wykonaj kombinację trików wartą co najmniej 75 000 punktów / Land a tricks combo worth 75,000 points or more

75 tysięcy punktów ciężko zdobyć pojedynczym trikiem, ale nie oznacza że jest to niemożliwe. Najłatwiejszym sposobem jest tryb Bitwa na Triki i skorzystanie z pięciokrotnego mnożnika za przejęcie strefy, dzięki temu zrobienie nawet przeciętnego triku w strefie z aktywnym bonusem powinno dać oczekiwany rezultat.

 

braz Witamy w Riders Ridge / Welcome to the Riders Ridge 16
Zbierz 11 gwiazdek, aby odblokować Riders Ridge. / Collect 11 stars to unlock the Riders Ridge

Patrz trofeum „zloto …Vici„.

 

srebro Trzymaj przyjaciół blisko… / Keep your friends close… 32
Ukończ 10 wydarzeń w trybie rywalizacji / Complete 10 Versus Mode Events

Każde z wydarzeń dostępnych na mapie świata można rozegrać solo, bądź w trybie rywalizacji. Do tego drugiego wymagana jest grupa przynajmniej dwóch osób. Aby stworzyć grupę otwórz menu pauzy, przejdź do zakładki Wspólnota > Grupa > Zaproś do grupy. Po 10 rozegranych zawodów trofeum będzie Twoje.

 

braz Akrobata / The loop is looped 16
Pomyślnie wykonaj co najmniej 50 podwójnych back flipów. (Lądowanie przy trikach: tryb ręczny). / Perfectly land 50 double backflips or more, with tricks landing set on Manual

Tryb lądowania wybierasz na samym początku rozgrywki i możesz go zmienić w opcjach w dowolnym momencie. Rekomenduję grać z trybem ręcznym od samego początku rozgrywki, co pozwoli na zdobywanie podwójnych backflipów już od pierwszych minut spędzonych z grą. W zależności od wybranego sterowania wykonuj obroty za pomocą prawego analoga lub przycisku .

 

srebro Pełny dostęp / All Access 32
Ukończ 100 różnych wydarzeń / Complete 100 different Events

Ukończ (pozycja na linii mety nie ma znaczenia) 100 różnych wydarzeń. Wraz z postępem w poszczególnych karierach na mapie zacznie pojawiać się coraz więcej aktywności, te których jeszcze nie rozegrałeś będą miały dopisek new, natomiast te ukończone chociaż raz – oznaczone będą gwiazdką.

 

braz Narodziny gwiazdy / A star rises 16
Zdobądź 250 gwiazdek. / Earn 250 Stars

Patrz trofeum „zloto …Vici„.

 

braz Kolekcjoner / Collector 16
Zdobądź 25 różnych sprzętów / Earn 25 different gears

Trofeum, które chcąc nie chcąc wpadnie samoczynnie podczas grania w grę. Sprzęty dostajesz właściwie za wszystkie aktywności wykonywane w grze – zdobywanie gwiazdek, współpracę ze sponsorami, kończenie wyzwań Shackdaddy czy odkrywając relikty na mapie. Pierwsze 25 sprzętów znajdziesz w mgnieniu oka.

 

srebro Jeśli to zbudujesz, oni przyjdą / If you build it, they will come 32
Ukończ 50 wydarzeń UGC / Complete 50 UGC events

Wydarzenia UGC znajdziesz w menu pauzy w zakładce Dzieła. Znajdziesz tam wydarzenia stworzone przez społeczność, podzielone na różne kategorie. Do zdobycia trofeum wymagane jest rozegranie 50 wydarzeń – nie ma znaczenia, czy zagrasz w unikatowe eventy, czy też powtórzysz kilkadziesiąt razy jeden wyścig.

 

braz Żyje się tylko raz / You only live once 16
Ukończ 100 wydarzeń, nie korzystając z cofania / Complete 100 Events without using the Backtrack

Naciśnięcie podczas rozgrywki uruchamia funkcje cofania, dzięki której możemy wrócić na trasę po wypadnięciu z zakrętu, powrót do pominiętego punktu kontrolnego czy powtórzenie nieudanego triku. Aby zdobyć to trofeum należy ukończyć 100 wydarzeń, nie korzystając z cofania.

 

braz Gładko jak po maśle / Smooth as a Badger’s bottom 16
Wykonaj obrót o 1080° lub większy z idealnym lądowaniem. (Lądowanie przy trikach: tryb ręczny). / Perfectly land a 1080 spin (or superior), with tricks landing set on Manual

Znajdź większą hopkę lub rampę, a następnie zgodnie z opisem trofeum wykonaj obrót i wyląduj idealnie. Pamiętaj o ustawieniu ręcznego trybu lądowania oraz o wyborze najlepszego dostępnego sprzętu.

 

braz Być jak Shackdaddy Bandits / Shackdaddy wannabe 16
Ukończ 50 wydarzeń, używając bajerów / Complete 50 Events with Funkies

Bajery to specjalny rodzaj sprzętów, wyróżniający się zabawnym wyglądem. Zazwyczaj bajery nie grzeszą osiągami, jednak są wyjątki takie jak np. deska na jedną nogę, która wymagana jest do innego trofeum (srebro Na jednej nodze„). Biorąc pod uwagę, że w większości sytuacji pozycja na linii mety nie ma większego znaczenia, to śmiało wybieraj bajery podczas rozgrywanych wydarzeń.

 

braz …jest metoda / … that it might work 16
Ukończ 10 tygodniowych wyzwań Shackdaddy Bandits / Complete 10 Shackdaddy Weekly Challenges

Wyzwania Shackdaddy Bandits to seria zadań, które resetują się co tydzień (a dokładniej co środę). Wyzwania te dostępne są w menu głównym w zakładce Sezon>Cotygodniowe wyzwania SDB. Wyzwania najpierw trzeba odblokować, kupując je za gotówkę w grze, a następnie ukończyć spełniając określone wymagania. W ciągu jednej rotacji pojawia się tylko 7 wyzwań – w związku z tym trofeum da się zdobyć zaliczając przynajmniej jeden reset listy wyzwań.

 

braz …a wrogów jeszcze bliżej / … but your enemies closer 16
Ukończ 50 sesji w trybie Każdy na Każdego / Complete 50 Free for All sessions

Tryb Każdy na Każdego to kolejny tryb gry wieloosobowej, w którym po prostu ścigasz się w wydarzeniach do 12stu graczy. Strefę w której możesz dołączyć do tego trybu znajdziesz w miasteczku Riders Ridge, tuż obok miejsca, gdzie dołączasz do zawodów Bitwa na Triki. Pozycja końcowa nie ma znaczenia, liczy się tylko dotarcie do mety.

 

zloto …Vici / …Vici 70
Zajmij pierwsze miejsce w zawodach Invitational / In solo, finish first in the Invitational

Zawody Invitational odblokujesz po zdobyciu 750 gwiazdek. Zgodnie z opisem tym razem oprócz dotarcia do mety należy również zająć pierwsze miejsce. Ustaw niski poziom trudności w razie problemów, sam wyścig składa się z kilku etapów i nie powinien sprawić Ci żadnego problemu.

 

braz Mały krok w kierunku sławy / Not at the bottom of the food chain 16
Awansuj na 2. poziom tygodniowy w rywalizacji w trybie wieloosobowym / Reach Weekly level 2 in the Multiplayer Competition

Cotygodniowy poziom za rywalizację w trybie wieloosobowym zdobędziesz grając w tryby Bitwa na Triki lub Każdy na każdego (zwany również wyścigiem FFA). Aby zdobyć trofeum należy zdobyć 50 punktów, co oznacza rozegranie około 5ciu zawodów. Cotygodniowy poziom resetowany jest w każdą środę, aktualny poziom możesz sprawdzić, wchodząc w Menu Pauzy > Sezon > Rywalizacja w Trybie Wieloosobowym.

 

srebro Nie próbuj tego w domu / Don’t try this at home 32
Wykonaj 20 sztuczek / Complete 20 Stunts

Sztuczki to rodzaj aktywności, który polega na wykonaniu nietypowego przejazdu z ograniczeniem czasowym, są to zazwyczaj wąskie tory przeszkód czy też przeloty wingsuitem pomiędzy drzewami. Wszystkich sztuczek w grze jest 23, co nie zostawia dużego marginesu na wybrzydzanie i zmusza Cię do rozegrania większości z nich. Znajdziesz je na mapie świata, tak jak relikty czy atrakcje turystyczne, jednak w odróżnieniu od nich oznaczone są czerwonym wykrzyknikiem.

 

braz Veni… / Veni… 16
Znajdź 200 atrakcji turystycznych, reliktów lub znajdziek / Find 200 landmarks, relics or collectibles

Jedyne trofeum związane ze znajdźkami. Do puli 200 wymaganych przedmiotów zaliczają się atrakcje turystyczne (łącznie jest ich 45), relikty (11) oraz balony RR (500). Pierwsze dwa rodzaje znajdziek są widoczne na mapie świata (jako żółte/fioletowe znaczniki), natomiast sytuacja z balonami jest nieco bardziej skomplikowana. Nie są one zaznaczone na mapie świata, jednak oprócz znalezienia ich przypadkiem istnieją dwa sposoby, które pomogą Ci w eksploracji:

 • dźwięk – gdy znajdziesz się wystarczająco blisko, to powinieneś usłyszeć nietypowy dźwięk „skreczowania płyty winylowej”, ten efekt oznacza, że w pobliżu znajduje się balon
 • mapa 3D – aby uruchomić tryb 3d mapy świata należy nacisnąć , dzięki tej funkcji możesz przeszukiwać mapę używając mocnego zoomu o wiele szybciej niż robiąc to na rowerze/nartach. Dodatkowo odpowiednio bliskie przybliżenie pozwala „usłyszeć” balony w ten sam sposób, jaki ma miejsce podczas free roamingu. Dodatkowo naciskając możesz skoczyć z helikoptera i natychmiastowo pojawić się we wskazanym miejscu, oczywiście za drobną opłatą.

Odkryj wszystkie możliwe atrakcje oraz relikty – są one oznaczone na mapie świata i nie powinny stanowić problemu. Orientacyjne położenie ponad 140 balonów znajdziesz w galerii poniżej. Dodatkowo polecam sprawdzać źródła rzek, w tych miejscach bardzo łatwo trafić na poszukiwany przedmiot, przykładem może być rzeka z wieloma dopływami położona na lodowcu Grand Teton (prawy górny róg mapy).

Tak wygląda balon RR

Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Grę udostępnił wydawca.