Zostań Rzeźnikiem w Sezonie Udręczonych w Destiny 2

ZOSTAŃ RZEŹNIKIEM W SEZONIE UDRĘCZONYCH W DESTINY 2

Nowe aktywności, egzotyczny i legendarny sprzęt, aktualizacje słonecznej podklasy i wiele więcej!

Dziś w Destiny 2 rozpoczął się Sezon Udręczonych, w którym gracze zmuszeni są powrócić na zniszczony statek Calusa – Lewiatana. Strażnicy stawią czoła Koszmarom z przeszłości, będą korzystać ze zaktualizowanych słonecznych podklas Słońce 3.0, wcielą się w rolę Rzeźnika i zawładną kosą. Sezon Udręczonych będzie trwał do 23 sierpnia.

Zwiastun Sezonu Udręczonych dostępny jest pod tym linkiem:

Dawny symbol obfitości, Lewiatan, powraca jako spaczony wrak, aby nawiązać kontakt z uśpionym na Księżycu statkiem-Piramidą. Gdy udaje mu się nawiązać połączenie z Piramidą, rozbudzone Koszmary z przeszłości grożą udręką każdemu, kto odważy się interweniować.

Sezon Udręczonych to jeszcze więcej aktywności i zawartości dla wszystkich graczy.

  • Powstrzymanie Koszmarów (za darmo dla wszystkich graczy) – W kadłubie plugawego statku imperatora czai się zło. Przyzwij najgroźniejsze Koszmary i oczyść je przy pomocy ognia.
  • Odcięcie – Przemierzaj labirynty w Podbrzuszu Lewiatana, dowiedz się, co naprawdę kryje się za złowieszczymi planami Calusa i rozpraw się z kontrolowanymi przez niego Koszmarami.
  • Słońce 3.0 (za darmo dla wszystkich graczy) – Słońce to kolejna podklasa, która została całkowicie przeprojektowana dzięki systemowi aspektów i fragmentów, które można dowolnie konfigurować. Rozpal w sobie kreatywność, odkryj nowe konfiguracje i udowodnij, że zawsze jest odpowiednia pora, by walczyć ogniem.
  • Egzotyczny broń boczna Intruz (za darmo dla wszystkich graczy) – Zawładnij powracającą z Destiny 1 egzotyczną bronią boczną Shiro-4 i spraw, by błyskawice rozświetliły pozbawione blasku złoto w pokrętnych korytarzach Lewiatana. Posiadacze przepustki sezonowej mogą odblokować tę broń od razu.
  • Nowa przepustka sezonowa, sprzęt, modyfikacje, zaktualizowane Przesilenie i więcej!

Nowością w sklepie Eververse jest pakiet srebra Sezonu Udręczonych. Strażnicy, którzy go zakupią, otrzymają emotkę „Papierowy wiatrak” wraz z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które będą mogli wykorzystać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko!

Jeszcze w tym tygodniu: W najbliższy piątek o godz. 19:00 ruszy pierwszy z dwóch lochów zawartych w edycji specjalnej Królowej-Wiedźmy. Każdy, kto posiada niniejszą wersję tegorocznego dodatku, będzie mógł zagrać zarówno w ten, jak i kolejny loch, który ukaże się w sezonie 19.

Dla graczy, którzy chcą uzyskać dostęp do dwóch lochów 5. roku bez kupowania dodatku, Bungie ma w ofercie Klucz lochu Królowej-Wiedźmy. Można go zakupić w grze za 2000 szt. srebra.

Sekrety lochu są pilnie strzeżone, lecz wiadomo, że wśród nagród, na które warto czekać, znajdą się: nowy legendarny zestaw pancerza, legendarne bronie, egzotyczna broń wraz z katalizatorem i wiele więcej.