Sezon Wybrańców w Destiny 2 przyniesie pokój i wojnę!

Nowy sezon w Destiny 2: Sezon Wybrańców będzie trwał od 9 lutego do 11 maja. Gracze będą mogli wziąć udział w nowych szturmach, zdobyć nowy sprzęt, stoczyć walkę o honor w sezonowej aktywności Pól bitewnych i użyć Młota Chrztu przeciwko Kombinatowi.

Podczas gdy Piramidy i Xivu Arath destabilizują Układ, cesarzowa Caiatl, przywódczyni Kombinatu i córka Calusa, chce zawrzeć sojusz. Ale kiedy prosi o więcej, niż Zavala jest w stanie zaoferować, negocjacje zostają przerwane, a Strażnicy stają się grotem włóczni, która musi uderzyć w jej coraz to większą Radę Wojenną.

 

Obejrzyj zwiastun Sezonu Wybrańców poniżej:

 

W Sezonie 13. Strażnicy wkroczą do akcji na Polach bitewnych – aktywności dla trzech osób z dobieraniem graczy, w której stoczą rytualną walkę z wybranymi wojownikami Caiatl. Na początku Sezonu 13. z oryginalnej gry Destiny powrócą szturmy Jaskinia Diabłów oraz Upadły S.A.B.E.R. Następnie odblokowany zostanie nowy szturm Poligon, w którym czempioni ludzkości staną do walki z Kombinatem, aby zadecydować o losach Ostatniego Miasta.

Sezon 13 obfituje w nowy sprzęt! Posiadacze przepustki sezonowej natychmiast odblokują nowy sezonowy zestaw pancerza prefekta oraz egzotyczny łuk Wróżba Ticuu wypuszczający po kilka słonecznych strzał, aby móc namierzyć kilka celów jednocześnie. Ponadto do zdobycia będzie ponad 25 egzotycznych, legendarnych i rytualnych egzemplarzy broni.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Sezonu Wybrańców, kliknij tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Destiny 2: Poza Światłem, kliknij tutaj.

źródło: materiał prasowy cenega