Steel Rats – Poradnik do trofeów i osiągnięć

11 listopada 2018
0

 

Steel Rats to szalona zręcznościówka, w której niszczenie hordy robotów sprawi wiele frajdy, a zdobycie platyny nie raz podniesie nam ciśnienie.

 

Informacje ogólne:

 • Stopień trudności wbicia platyny: 5-6/10 (dużo zależy od umiejętności gracza)
 • Liczba trofeów: platynax1zlotox2 x11 x33
 • Liczba trofeów offline: 47
 • Liczba trofeów online: 0
 • Minimalna liczba przejść: 1 (zalecam dwa)
 • Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK (mamy mapę, gdzie możemy powrócić do każdego wcześniejszego poziomu)
 • Zglitchowane trofea: BRAK
 • Czas do zdobycia platyny: 15-20 (dużo zależy od umiejętności gracza)

 

Jeżeli w jakiś sposób poradnik Ci pomógł to w ramach podziękowania możesz postawić mi kawkę. Dziękuję!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Opinia znajduje się TUTAJ!

 

Krok po kroku:

Steel Rats nie posiada skomplikowanej platyny, ale za to bardzo wymagającą. W pierwszym przejściu gry polecam zapoznać się z bohaterami i ich umiejętnościami. Nauczmy się nimi grać. Będzie nam to potrzebne podczas drugiego przejścia, w którym będziemy musieli zaliczyć wszystkie wyzwania srebro Złoty chłopak (Ukończ wszystkie dodatkowe wyzwania). Każdy poziom posiada po 3 challenge, poziomów jest 28, czyli będziemy musieli zaliczyć 84 różnych wyzwań. Co niektóre będą bardzo proste, a niektóre mogą naprawdę podnieść ciśnienie. Drugie przejście i tak nam będzie potrzebne, ponieważ mamy pucharki do grindowania, a te wpadną podczas zaliczania wyzwań, o to one:

 • srebro Gekon III (Przejedź łącznie 2000 metrów, będąc przyczepionym do rur)
 • srebro Demolka III (Rozwal łącznie 500 zniszczalnych obiektów)
 • srebro Mściciel III (Zniszcz łącznie 2000 złombotów)
 • srebro Komandos III (Zniszcz łącznie 500 złombotów, używając broni)
 • srebro Rakieta III (Spędź łącznie w powietrzu 1200 sek)

Są to naprawdę duże liczby i mogę potwierdzić, że osiągnięcia zaczną wpadać w połowie drugiego przejścia. Co do innych trofeów, to jakaś część powinna wpaść samoczynnie podczas grania. Jest też kilka pucharków, które wymagają wykonania określonej czynności przez podanego bohatera w konkretnej lokacji. Szczegóły tych pucharków znajdziecie poniżej. Dodam jeszcze, że na każdym poziomie znajdziemy ukryty jeden SEKRET (złotego szczura), te znajdźki nie są wymagane do platyny. Tak więc niekoniecznie musimy się skupiać na ich szukaniu.

 

Poradnik:

platyna Pełen zestaw / FullSet
Zdobądź wszystkie pozostałe trofea. / Get all other trophies.

Gratuluję! Zostałeś pełnoprawnym członkiem Steel Rats!

 

braz Odznaka Olbarrow / Olbarrow Badge
Przejedź przez obrzeża miasta. / Complete the outskirts district.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Pucharek wpadnie po zaliczeniu siedmiu poziomów w dzielnicy Olbarrow.

 

braz Odznaka wyspy Halcyon / Halcyon Isle Badge
Przejedź przez centrum miasta. / Complete the city district.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Pucharek wpadnie po zaliczeniu sześciu poziomów na wyspie Halcyon.

 

braz Odznaka Lakeport / Lakeport Badge
Przejedź przez dzielnicę portową. / Complete the port district.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Pucharek wpadnie po zaliczeniu sześciu poziomów w dzielnicy Lakeport.

 

braz Odznaka Warrensgate / Warrensgate Badge
Przejedź przez Stare Miasto. / Complete the old town district.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Pucharek wpadnie po zaliczeniu pięciu poziomów w dzielnicy Warrensgate.

 

braz Odznaka Spadowiska / Felyards Badge
Przejedź przez wysypisko. / Complete the scrapyard district.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Pucharek wpadnie po zaliczeniu czterech poziomów w Spadowisku.

 

zloto Bohaterski wyczyn / Hero
Ukończ grę. / Finish the game.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Do ukończenia gry będzie wymagane zaliczenie 28 poziomów, na samym końcu stoczymy walkę z bossem.

 

zloto Full opcja / I Like Options
Odblokuj wszystkie nagrody na wszystkich poziomach. / Unlock all rewards on all levels.

Każdy poziom posiada po trzy nagrody, które odblokujemy po zdobyciu wymaganego wyniku. Wynik jaki zdobędziemy będzie zawsze o wiele wyższy od nagrody, tak więc nie będziemy mieli żadnych problemów z odblokowaniem wszystkich nagród. Podane gifty to ulepszenia i skórki dla bohaterów i ich motocykli. Zalecam po każdym poziomie zerknąć co zostało odblokowane i za zebrany złom kupić nowe ulepszenie. Pucharek powinien wpaść razem z ukończeniem gry.

 

braz Twardziel / Hard Boiled
Odblokuj Jamesa. / Unlock James.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Jamesa odblokujemy po zaliczeniu drugiego poziomu (W drogę) w pierwszej dzielnicy Olbarrow.

 

braz Młody gniewny / Eager Beaver
Odblokuj Randalla. / Unlock Randall.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Randalla odblokujemy po zaliczeniu piątego poziomu (Kopalnia węgla) w pierwszej dzielnicy Olbarrow.

 

braz Damulka / Dame
Odblokuj Lisę. / Unlock Lisa.

Trofeum ściśle związane z fabułą. Nie do pominięcia. Lisę odblokujemy po zaliczeniu pierwszego poziomu (Bramy miasta) na wyspie Halcyon.

 

srebro Miej litość / Have Mercy
Ukończ dowolny poziom, w którym pojawiają się drony, nie niszcząc żadnego z nich. / Finish any level where Drones appear without killing any of them.

Drony to te małe czerwone roboty, które pełzają po ziemi. Do zaliczenia tego pucharka wybrałem poziom z pierwszej dzielnicy – Przypadkowe spotkanie. Jest tam naprawdę mało robotów, gdzie spokojnie możemy przejechać między nimi. Musimy uważać, aby żadnego nie zniszczyć, jeśli jakiś wpadnie nam pod koło to startujemy od nowa. Do zaliczenia tego osiągnięcia niekoniecznie musi być ten poziom, po prostu szukamy takiego, w którym występuje mało dronów i nie wymuszą od nas ich zniszczenia (np. ładowanie akceleratorów tylnym kołem motocykla). Na tym samym poziomie możemy zdobyć srebro Jazda ekonomiczna srebro Rozwałka niebezpośrednia. Poniżej znajdziecie filmik do powyższego pucharka:

 

srebro Jazda ekonomiczna / Eco Driving
Po odblokowaniu piły kołowej ukończ dowolny poziom, NIE używając jej ani razu. / After unlocking the wheelsaw, finish a level without EVER using it.

Piłę odblokujemy bardzo wcześnie. Jest zamontowana do przedniego koła, która służy do przedzierania się przez roboty oraz wspinania się po rurach. Aby jej użyć musimy wcisnąć /. Czyli, krótko mówiąc, aby zdobyć pucharek zdejmujemy palec z przycisku i cały poziom przejeżdżamy bez użycia piły. Do zaliczenia tego pucharka wybrałem poziom z pierwszej dzielnicy – Przypadkowe spotkanie. Jest on dość krótki, nie musimy sobie torować drogę za pomocą piły oraz wspinać się po rurach. Razem z powyższym pucharkiem na tym samym poziomie możemy zrobić srebro Rozwałka niebezpośrednia. Również na tym samym poziomie zdobędziemy srebro Miej litość. Poniżej znajdziecie filmik do powyższego pucharka:

 

braz Bumerang / Boomerang
Wmanewruj ścigacza na oprycha, konstruktora lub wrzaskuna tak, żeby wykończyć wroga. / Finish a Goon, Hatcher or Screamer by maneuvering a Spinner into him.

Pucharek, który wpadł bez mojej interwencji i szczerze, nawet o nim nie wiedziałem. Oprych, konstruktor i wrzaskun to duże roboty, które napotkamy w zamkniętych miejscach. Nie pojedziemy dalej, póki ich nie zniszczymy. W pierwszej kolejności będziemy musieli zmniejszyć im życie na tyle, aby ścigacz mógł ich zabić. Jak zderza się z przeszkodą to wybucha, ten wybuch musi zniszczyć któryś z podanych robotów. Brzmi trochę trudno i wypadałoby do tego trochę szczęścia, ale w grze naprawdę dużo się dzieje podczas walki i powinniście natrafić na taką sytuację bez żadnego kombinowania.

 

braz Gra w berka / Play Tag
Daj się gonić ścigaczowi przez 15 sekund. / Be chased by one Spinner for 15 seconds.

Ścigacz to mały robot, który przypomina pancernika. Siedzi w ziemi, a kiedy nadjedziemy wyskakuje, zwija się w kulkę i zaczyna nas gonić. Powiem szczerze, że pucharek wpadł, kiedy jeszcze o nim nie wiedziałem. Myślę, że w większości przypadków też tak będzie. Jest kilka poziomów, gdzie występuje dużo ścigaczy, wystarczy wtedy pruć przed siebie, aby nas nie dogoniły.

 

braz Przedwczesny wybuch / Premature Explosion
Zniszcz 10 lewiterów, kiedy są na ziemi. / Kill 10 Floaters while they are on the ground.

Lewiter to latający dron, który strzela pociskami. Kiedy oddalimy się na pewną odległość od niego robi się lekko czerwony i opada na ziemie na kilka sekund. Wystarczy wtedy strzelić do nich z broni / lub użyć turbo (2x /), aby po nich przejechać. Po zniszczeniu 10 lewiterów, pucharek wpadnie na konto.

 

braz Riposta / Cut Back
Zniszcz oprycha, odbijając jego własny pocisk. / Finish a Goon with his own bullet by reflecting it.

Oprych to duży robot, który strzela do nas dużymi, czerwonymi pociskami. W pierwszej kolejności musimy zabrać jemu trochę życia, aby jego własny pocisk go powalił. Aby go odbić musimy wcisnąć 2x /, aby wykonać obrót. Poniżej znajdziecie filmik podglądowy jak to wykonać:

 

braz Pociąg do ryzyka / I Like Trains
10 razy wpadnij pod pociąg. / Get hit by a train 10 times.

Jak mamy pecha to pucharek wpadnie samoczynnie, jak nie to musimy sobie trochę w tym pomóc. Najlepszym miejscem, aby wjeżdżać pod pociąg jest trzeci poziom w pierwszej dzielnicy – Obrzeża miasta. Tam w pewnym miejscu przejeżdża co kilka sekund pociąg, pod który możemy wpadać, a punkt kontrolny jest bardzo blisko.

 

braz Kurs na kolizję / (Un)friendly Fire
Wymanewruj przeciwnika tak, by oberwał od minera. / Outmaneuver an enemy into being hit by a Miner.

Miner to mina, która zwisa pod sufitem. Kiedy pod nią przejedziemy szybko spada, aby przy nas zdetonować ładunek. Tak jak mówi opis pucharka, musimy podprowadzić jakiegoś zwykłego drona pod minę, aby go zniszczyła i pucharek wpada na konto. Powinno wpaść samoczynnie.

 

braz W punkt / Point Brake
Zdobądź ponad 20 000 punktów na dowolnym poziomie. / Get over 20 000 points on any level.

Tutaj nie ma co się martwić, niejednokrotnie przewyższymy 20 000 punktów na kilkunastu poziomach. W moim przypadku pucharek już wpadł w pierwszej dzielnicy na drugim poziomie.

 

srebro Złoty chłopak / Golden Boy
Ukończ wszystkie dodatkowe wyzwania. / Complete all the extra challenges.

Każdy poziom, których jest 28 posiada po 3 wyzwania, łącznie będziemy musieli zaliczyć 84 różnych wyzwań. Co niektóre będą bardzo proste, a niektóre mogą podnieść ciśnienie. Polecam zabrać się za to po ukończeniu gry. Będziemy mieli maksymalnie ulepszone zdolności, zapoznamy się ze sterowaniem oraz postaciami i ich możliwościami. Sekrety, które znajdziemy na poziomach (złoty szczur) nie są wymagane do platyny. Bardzo ważne: nie musimy wykonywać wszystkich za jednym razem. Każde powtórzenie poziomu może być indywidualne do wybranego wyzwania. Po jego zaliczeniu i dotarciu do wyjścia, wyzwanie zostanie zapisane. Poniżej wypiszę tylko te poziomy, na których napotkałem problemy.

 

Olbarrow

 • Tutaj nie powinniśmy mieć żadnych problemów. Wszystkie powinny wpaść za jednym powtórzeniem poziomu.

 

Wyspa Halcyon

 • Wieża Enterprise – pierwsza czasówka, która wymusiła kilkanaście powtórzeń poziomu. Musimy dobrze zapamiętać lokację, w których miejscach należy zmienić pas i dobrze wchodzić w zakręty. Używamy Lisy lub Randalla, posiadają najszybsze motocykle. Idealny przejazd jest prawie na styk wyznaczonego czasu.
 • Krótki Lot – mała wskazówka, co do zniszczenia złombotów w powietrzu. Wystarczy przy nich podskoczyć i wykonać podwójny obrót, aby w powietrzu je zniszczyć.

 

Lakeport

 • Pier Street – kolejna czasówka, która mnie przytrzymała, ale szybciej nią sobie poradziłem, niż z poprzednią.
 • Mroczne ulice – nie możemy zostać poturbowani przez Wrzaskuny. Też mi to sprawiło trochę problemów. Musimy je jak najszybciej niszczyć, jak trafią nas swoim promieniem lub falą uderzeniową to możemy zaczynać poziom od nowa. Najlepiej sprawdzają się maksymalnie ulepszone obrażenia obszarowe Jamesa, Lisy lub Toshiego.
 • Na wysokości – czasówka na wąskich kładkach podniesie ciśnienie. Uczymy się trasy na pamięć i próbujemy do skutku.

 

Warrensgate

 • Fabryka – zniszczyć 5 złombotów, jadąc w pionie to chyba gorsze od tych wszystkich czasówek. Musimy tutaj trochę pokombinować, aby to wykonać. Oczywiście korzystamy tutaj z rur, do których możemy się przyczepić. W kilku miejscach przy nich występują złomboty, które za pomocą harpuna Randalla możemy wciągnąć na górę lub ustawić je pod rurami, po to, aby zjeżdżając z nich zabić je za pomocą broni. Musimy naprawdę kombinować. Przed samym końcem mamy kilka robotów i kawałek rury, tam udało mi się wypełnić wyzwanie. Można sobie w każdej chwili podglądać czy mamy już je spełnione, niestety nie zobaczymy czy zabójstwo zostało wykonane w odpowiedni sposób.
 • Huta – tutaj natrafimy na prawdziwy sprawdzian, jak dobrze opanowaliśmy sterowanie motocyklem. Dodatkowo nie możemy spaść w przepaść, przez co stracimy postać, a nie możemy sobie na to pozwolić. Idealny przejazd znajdziecie poniżej:

 

 

Spadowisko

 • Koniec – walka z bossem poniżej 3:00 na początku wydawała mi się niewykonalna, ale poznając go co raz bardziej oraz zdolności bohaterów, mamy możliwość pokonania go w podanym czasie. Musimy pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze całą amunicję, jaką zbierzemy na polu walki – ładujemy w niego. Po drugie kiedy wbije łapę w ziemię zadajemy Jamesem obrażenia obszarowe. Po trzecie, kiedy strzeli promieniem miedzy swoimi łapami musimy za pomocą Lisy zadać obrażenia obszarowe. I ostatnie – kiedy pokierujemy Toshim, za pomocą jego złomozwierza zadajemy obrażenia, inne ciosy nic mu nie zrobią. Dodatkowo, kiedy położy swoje łapy, jak najszybciej wjeżdżamy na nie i podczepiamy się tylnym kołem. Polecam również wjeżdżając na arenę rozbić się, dzięki temu zaoszczędzimy kilka sekund. Zauważyłem, że przez to zostaje pominięty strzelał przez bossa i od razu bierze się za celowanie w nas swoją łapą. Poniżej możecie zobaczyć jak w praktyce to wygląda:

 

braz Monocykl / Unicycle
Jedź na tylnym kole przez 15 sekund bez przerwy. / Perform a wheelie for 15 seconds in one go.

Pucharek wpadnie podczas wykonywania srebro Złoty chłopak, ponieważ co niektóre wyzwania wymagają od nas 30 sekundowej jazdy na tylnym kole. Jest to bardzo łatwe do wykonania. Odchylamy motocykl do tyłu i leciutko dodajemy gaz przy czym manewrujemy motocyklem.

 

braz Obrót powietrzny / Aerial Spin
Odbij strzał, będąc w powietrzu. / Reflect a shot while you are mid-air.

Pucharek można wykonać na lewiterach. Kiedy do nas strzelą wystarczy podskoczyć / i w powietrzu wcisnąć 2x /, aby wykonać obrót. W ten sposób odbijemy pocisk. Poniżej filmik podglądowy:

 

srebro Jednoosobowa armia / One Man Army
Jako James pokonaj minibossa na polu walki, nie zadając obrażeń innymi postaciami. / As James, kill a miniboss in the Battlegrounds without dealing damage with other characters.

Pucharek zdobędziemy tylko i wyłącznie w czwartej dzielnicy Warrensgate na pierwszym poziomie – Pole walki. Gdzieś w połowie poziomu spotkamy mini-bossa Podżegacza i jako James musimy go zniszczyć. Będzie to bardzo proste. Podjeżdżamy pod niego i używamy ataku obszarowego, przytrzymujemy / (najlepiej, aby był maksymalnie ulepszony). Atak powinien pozbawić bo większości życia i wystarczy go dobić. Poniżej filmik z wykonanej akcji:

 

srebro Rozwałka niebezpośrednia / Look Ma, No Hands
Jako Toshi użyj jedynie złomozwierza, by pokonać wszystkich przeciwników na poziomie. / As Toshi, only use the Junkpet to defeat all enemies on a level.

Toshi posiada małego robota, który unosi się nad nim. Za pomocą (PS)/(XO) możemy z niego strzelać promieniami elektrycznymi. Aby zdobyć pucharek będziemy musieli używać tylko tej umiejętności. Do zaliczenia tego osiągnięcia wybrałem poziom z pierwszej dzielnicy – Przypadkowe spotkanie. Jest tam bardzo mało dronów i bez problemów za pomocą złomozwierza wszystkie zniszczymy. Razem z powyższym pucharkiem na tym samym poziomie możemy zrobić srebro Jazda ekonomiczna. Również na tym samym poziomie zdobędziemy srebro Miej litość. Poniżej znajdziecie filmik do powyższego pucharka:

 

srebro Szaleniec / Mad Man
Jako Randall pokonaj minibossa w Dziurze, nie zadając obrażeń innymi postaciami. / As Randall, kill a miniboss in the Hole without dealing damage with other characters.

Pucharek zdobędziemy tylko i wyłącznie w ostatniej dzielnicy na trzecim poziomie – Dziura. Trofeum sprawiło mi trochę trudności, ponieważ miniboss – Niszczyciel – znajduje się prawie na samym końcu poziomu. Każda śmierć Randalla na nim powoduje rozpoczęcie poziomu od nowa, a dotarcie do minibossa też będzie nie lada wyzwaniem. Bardzo ważne jest, aby w drodze do niego zebrać naboje, które zobaczycie na filmie poniżej. Pozwolą one na zabranie 2/3 zdrowia robota. Resztę musimy zdziałać sami, ale musimy się śpieszyć, ponieważ zdrowie bossa powoli się regeneruje. Musimy również uważać na jego miotacz ognia oraz ogniste panele podłogowe. No i musimy pamiętać, że jako Randall zadajemy tylko obrażenia. Poniżej filmik z pokonania bossa:

 

braz Gekon I / Gecko I
Przejedź łącznie 500 metrów, będąc przyczepionym do rur. / Drive 500 meters while being attached to pipes in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Gekon III.

 

braz Gekon II / Gecko II
Przejedź łącznie 1000 metrów, będąc przyczepionym do rur. / Drive 1000 meters while being attached to pipes in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Gekon III.

 

srebro Gekon III / Gecko III
Przejedź łącznie 2000 metrów, będąc przyczepionym do rur. / Drive 2000 meters while being attached to pipes in total.

Prawie na każdym poziomie spotkamy rury, do których można się przyczepić i jeździć w pionie i poziomie. Nie trzeba tutaj nic grindować, pucharek powinien wpaść podczas drugiego przejścia, kiedy skupimy się na wyzwaniach.

 

braz Demolka I / Demolition I
Rozwal łącznie 100 zniszczalnych obiektów. / Destroy 100 destructible objects in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Demolka III.

 

braz Demolka II / Demolition II
Rozwal łącznie 200 zniszczalnych obiektów. / Destroy 200 destructible objects in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Demolka III.

 

srebro Demolka III / Demolition III
Rozwal łącznie 500 zniszczalnych obiektów. / Destroy 500 destructible objects in total.

Do tego pucharka liczą się wszystkie obiekty, za które dostajemy punkty, czyli: samochody, rury, drzewa, ławki, ogrodzenia, barierki itp. Te większe niszczymy za pomocą piły kołowej. Bardzo ważne jest, aby o tym pamiętać, ponieważ pucharek wpadnie nam podczas drugiego przejścia, kiedy skupimy się na wyzwaniach. Jeśli będziemy mijać przeszkody na każdym poziomie, będziemy zmuszeni później do ich grindowania.

 

braz Mściciel I / Avenger I
Zniszcz łącznie 500 złombotów. / Kill 500 Junkbots in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Mściciel III.

 

braz Mściciel II / Avenger II
Zniszcz łącznie 1000 złombotów. / Kill 1000 Junkbots in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Mściciel III.

 

srebro Mściciel III / Avenger III
Zniszcz łącznie 2000 złombotów. / Kill 2000 Junkbots in total.

Złomboty to te małe czerwone roboty pełzające po ziemi. Tutaj o nic nie musimy się martwić. Pucharek powinien wpaść podczas drugiego przejścia, kiedy skupimy się na wyzwaniach.

 

braz Komandos I / Commando I
Zniszcz łącznie 100 złombotów, używając broni. / Kill 100 Junkbots in total using guns.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Komandos III.

 

braz Komandos II / Commando II
Zniszcz łącznie 200 złombotów, używając broni. / Kill 200 Junkbots in total using guns.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro Komandos III.

 

srebro Komandos III / Commando III
Zniszcz łącznie 500 złombotów, używając broni. / Kill 500 Junkbots in total using guns.

Broni możemy użyć za pomocą /, kiedy zbierzemy do niej naboje, które natomiast znajdziemy na trasie. Po zdobyciu srebro Mściciel III polecam skupić się na tym, aby w pierwszej kolejności zabijać wszystkie napotkane złomboty bronią. Dzięki temu pucharek powinien wpaść podczas drugiego przejścia, kiedy będziemy wykonywać wyzwania.

 

braz Rakieta I / Maverick I
Spędź łącznie w powietrzu 300 sek. / Spend 300 seconds in mid-air in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro  Rakieta III.

 

braz Rakieta II / Maverick II
Spędź łącznie w powietrzu 600 sek. / Spend 600 seconds in mid-air in total.

Więcej szczegółów znajdziecie przy pucharku srebro  Rakieta III.

 

srebro Rakieta III / Maverick III
Spędź łącznie w powietrzu 1200 sek. / Spend 1200 seconds in mid-air in total.

Tutaj to nie powinno być problemów. Będziemy wykonywać mnóstwo skoków i wszystko będzie nam powoli zliczało. Nawet lot ku śmierci jest prawdopodobnie liczony do tego. Pucharek powinien wpaść podczas drugiego przejścia, kiedy skupimy się na wyzwaniach.

 

braz Ostatni gasi światło / Last One Standing
Po odblokowaniu wszystkich postaci ukończ poziom, mając do dyspozycji tylko jedną z nich, w dodatku z maksymalnie jedną porcją zdrowia. / After unlocking all characters, finish any level with only one character alive, downed to one chunk of health.

Pucharek wykonałem w Fabryce, w czwartej dzielnicy Warrensgate. Tutaj musiałem sobie trochę pomóc, ponieważ przeważnie całym kompletem motocyklistów dojeżdżałem do końca każdego poziomu. Aby zdobyć pucharek bardzo ważne jest, aby przed prawie samym końcem mieć do dyspozycji jedną postać. Akurat na tym poziomie przed końcem znajdują się złomboty, które pomogą nam w obniżeniu zdrowia. Kiedy zabiorą się za ostatnią porcję zdrowia, ruszamy do wyjścia i kończymy poziom. Poniżej na filmie zobaczycie, jak to wygląda w praktyce:

 

braz Szafa grająca z Olbarrow / Olbarrow Jukebox
Znajdź w Olbarrow ukrytą szafę grającą. / Find the hidden jukebox playing in Olbarrow.

Ukrytą szafę grającą znajdziemy w Kopalni Węgla. Poniżej zobaczycie, jak do niej dotrzeć:

 

braz Szafa grająca z Halcyon / Halcyon Jukebox
Znajdź na Halcyon ukrytą szafę grającą. / Find the hidden jukebox playing in Halcyon.

Ukrytą szafę grającą znajdziemy na Dachach. Poniżej zobaczycie, jak do niej dotrzeć:

 

braz Szafa grająca z Lakeport / Lakeport Jukebox
Znajdź w Lakeport ukrytą szafę grającą. / Find the hidden jukebox playing in Lakeport.

Ukrytą szafę grającą znajdziemy w Stoczni. Poniżej zobaczycie, jak do niej dotrzeć:

 

braz Szafa grająca z Warrensgate / Warrensgate Jukebox
Znajdź na Warrensgate ukrytą szafę grającą. / Find the hidden jukebox playing in Warrensgate.

Ukrytą szafę grającą znajdziemy w Hucie. Poniżej zobaczycie, jak do niej dotrzeć:

 

braz Szafa grająca ze Spadowiska / Felyards Jukebox
Znajdź na Spadowisku ukrytą szafę grającą. / Find the hidden jukebox playing in Felyards.

Ukrytą szafę grającą znajdziemy na Złomowisku. Poniżej zobaczycie, jak do niej dotrzeć:

 

Materiał zrealizowany na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Grę do poradnika udostępniło Tate Multimedia.