„Święto utraconych” powraca do Destiny 2!

Upiorne wydarzenie „Święto utraconych” powraca do Destiny 2 – i będzie darmowe dla wsyzstkich graczy! Na dzielnych Strażników czeka sprzęt z motywem dinozaurów, nawiedzone sektory, nowe nagrody i inne atrakcje. 

Święto Utraconych znów jest dostępne w Destiny 2. Zgodnie z coroczną tradycją, Strażnicy celebrują światło, które odnajdujemy w ciemności. Przyłącz się do nich! Czekają na Ciebie upiorne duchy, pyszne cukierki i opowieści o tych, którzy odeszli, ale wciąż żyją w naszej pamięci. Wydarzenie to jest bezpłatne dla wszystkich graczy i potrwa od dzisiaj do 2 listopada.

 

Nawiedzone sektory 

W nawiedzonych sektorach czekają trzy nowe opowieści na nieustraszonych (lub lekkomyślnych) graczy: bezgłowe stwory czyhają w ciemnych zakamarkach Księżyca, na Nessusie jeden ze Strażników ucieka przed pościgiem, a Umysł Weksów i egzo łączą się w coś nowego i absolutnie przerażającego. 

  

Nagrody dla odważnych 

Odblokuj nowy egzotyczny karabin pulsacyjny Jurajska zieleń, który wzbudzi strach w sercach wrogów, poruszaj się po okolicy egzotycznym Wróblem, demonstrując swoją odwagę, i zgarnij jeszcze więcej nagród podczas Święta Utraconych! Strażnikom, którzy odwiedzą nawiedzone sektory, Eva zaoferuje emblemat o nazwie Hałas w nocy

  

 

#TEAMDINO 

Na początku tego roku społeczność zakomunikowała swoje zdanie, używając hasztagu #TeamDino, a Bungie podjęło jedną z najtrudniejszych decyzji. Zestawy zdobień z motywami dinozaurów są już dostępne w sklepie Eververse.

  

Święto Utraconych to nie wszystko, co przygotowano w tym roku! Czeka nas jeszcze kontynuacja Sezonu Zagubionych, dodatkowe darmowe wydarzenia w grze, obchody 30-lecia Bungie, a także inne atrakcje.

 

 źródło: materiał prasowy wydawcy.