Szczegółowa rozgrywka w Helldivers 2 Galactic War.

23 stycznia 2024
0

  Arrowhead Game Studios szczegółowo opisuje pracę zespołową wymaganą do zdobycia galaktycznego przyczółka w nadchodzącej strzelance science-fiction.   Jedną z kluczowych cech Helldivers 2 jest Wojna Galaktyczna. Terytoria Super Ziemi są oblężone na wszystkich frontach przez potwornych wrogów, którzy są zdeterminowani, aby zniszczyć sposób życia ludzkości.

 

Arrowhead Game Studios szczegółowo opisuje pracę zespołową wymaganą do zdobycia galaktycznego przyczółka w nadchodzącej strzelance science-fiction.

 

Jedną z kluczowych cech Helldivers 2 jest Wojna Galaktyczna. Terytoria Super Ziemi są oblężone na wszystkich frontach przez potwornych wrogów, którzy są zdeterminowani, aby zniszczyć sposób życia ludzkości. Siedząc przy stole strategicznym na pokładzie statku, twoja drużyna może obserwować rozwój konfliktu i brać udział w bitwach w całym wszechświecie. Zrób to, co do ciebie należy, aby posunąć naprzód linię frontu w imię wolności i demokracji sterowanej.

 

 

Piekielni nurkowie

Helldivers to prawdziwi bohaterowie Super Earth. Jako elitarny żołnierz masz do dyspozycji pełną moc arsenału Super Earth. Użyj śmiercionośnego wachlarza forteli i broni, aby bronić kolonizatorów i wyzwalać planety od sił wroga.

Wspinaj się po szczeblach kariery i podejmuj coraz trudniejsze misje, aby ugruntować swoje miejsce w historii Helldivera – a jeśli jeden Helldiver zginie, będzie to tylko okazja dla innego obywatela do zrealizowania swojego marzenia. Dobrobyt i wolność są waszymi podstawowymi wartościami i waszym przywilejem jest ich szerzenie.

 

 

Wrogie frakcje

Robotyczne automaty i robaczopodobne Terminindy terroryzują obywateli Super Ziemi w największym konflikcie od czasu ostatniej mobilizacji Helldiverów, ponad sto lat temu. Każda frakcja działa inaczej i wymaga własnych strategii – i forteli – aby stawić im czoła.

Praca Helldivera nigdy się nie kończy, gdy kolejne planety wpadają w szpony wroga, a bitwa szaleje. Odegraj swoją rolę w ewoluującej wojnie, aby odzyskać planety dla Super Ziemi i szerzyć demokrację i wolność w najdalszych zakątkach galaktyki. Pokonaj nie tylko wrogów Super Ziemi, ale także same żywioły, stawiając czoła mnóstwu zagrożeń środowiskowych na powierzchni obcych światów.

 

Misje i operacje

Zjednoczcie się ze swoimi towarzyszami broni i wspólnie monitorujcie konflikt przy stole strategicznym.

 

Zbierz się ze swoją drużyną na mapie Wojny Galaktycznej i wybierz misję.

 

Gdy już wybierzesz planetę, stół strategiczny pozwoli ci wybrać operację, w której weźmiesz udział. Operacje składają się z maksymalnie trzech misji, z różnymi głównymi celami, takimi jak eliminowanie plagi robaków, niszczenie zapasów wroga i odzyskiwanie cennych danych.

Możesz opracowywać strategię ze swoim zespołem i wspólnie budować wyposażenie, aby przygotować się na nadchodzące wyzwanie.

 

Wyrusz na szereg różnych misji, od niszczenia celów o dużej wartości po wystrzeliwanie rakiet, aby uderzyć w serce twierdz wroga. Walcząc na pierwszej linii frontu, miej oczy otwarte na potencjalne zasoby i informacje, które możesz przekazać badaczom Super Ziemi. Twoje postępy przyczyniają się do ogólnego wysiłku wojennego i przybliżają Cię do wyzwolenia tego sektora galaktyki.

Super Ziemia zależy od Ciebie. Zapisz się już dziś — Hellpody będą dostępne po premierze Helldivers 2 8 lutego!

źródło: playstation blog