Ilustracja do: CityDriver – Poradnik do trofeów i osiągnięć

CityDriver – Poradnik do trofeów i osiągnięć

  CityDriver to sympatyczny tytuł opierający się o przepisową jazdę po terenie Monachium i okolic. Zestaw pucharków nie jest w ogóle skomplikowany. Platynka opiera się zwyczajnie na zaliczaniu wszystkich dostępnych misji oraz kilku pomniejszych aktywnościach. Można się z tym szybko uporać. Zależy jak bardzo będziemy respektować przepisy.

Ilustracja do: Ario – Poradnik do trofeów i osiągnięć

Ario – Poradnik do trofeów i osiągnięć

  Kolejny dzień, kolejna prosta lista osiągnięć, którą tym razem przynosi Ario. Przynajmniej trzeba się nad nią odrobinę napracować.   Krok po kroku: Etap pierwszy: Ukończ (nie)całą grę. Dlaczego niecałą? To dlatego, że wystarczy przejść fabułę do momentu zdobycia Temple of Doom, gdyż reszta osiągnięc nie ma nic wspólnego z fabułą.

Ilustracja do: Stasis: Bone Totem – Wrażenia

Stasis: Bone Totem – Wrażenia

Stasis: Bone Totem to klasyczny przedstawiciel gier przygodowych przygotowany przez studio The Brotherhood. Jest to sequel tytułu wydanego w 2015 roku, który miał premierę wyłącznie na komputerach osobistych. Kontynuacja w tym roku zadebiutowała w dużo szerszej grupie maszyn do grania.

Ilustracja do: Dragon’s Dogma 2 – Recenzja

Dragon's Dogma 2

Dragon’s Dogma 2 to RPG akcji stworzony przez firmę Capcom. Po 12 latach fani w końcu dostali wyczekiwaną nową odsłonę znaną z walk z dużymi przeciwnikami oraz korzystania z pomocy tak zwanych pionków. Sam swego czasu zdobyłem platynkę w wersji na PS3 i bawiłem się przy tym dobrze.

Ilustracja do: Rise of the Ronin – Recenzja

Rise of the Ronin

Team Ninja, twórcy ciepło przyjętej serii gier Nioh, a wcześniej Ninja Gaiden postanowili spróbować swoich sił z grą w otwartym świecie, która zbierze całe ich dotychczasowe doświadczenie do kupy. Mamy więc tu swoiste the best of Team Ninja. Zapraszam do przeczytania moich kilku zdań o Rise of the Ronin.

Ilustracja do: Katalog gier PlayStation Plus na maj: Red Dead Redemption 2 i więcej

Katalog gier PlayStation Plus na maj: Red Dead Redemption 2 i więcej

Wszystkie tytuły ukażą się 21 maja. Bądź świadkiem końca ery Dzikiego Zachodu, zostań największym tajnym agentem na świecie, wciel się w rolę wschodzącej gwiazdy półświatka, staw czoła obcemu światu i nie tylko dzięki majowej ofercie katalogu gier PlayStation Plus! Red Dead Redemption 2, Deceive Inc.

Ilustracja do: Playstation Plus na Maj – kopany duch!

Playstation Plus na Maj – kopany duch!

    Oferta Playstation Plus na Maj 2024 wjechała, całkiem dobra oferta po majówce. W tym miesiącu otrzymujemy takie tytuły, jak EA Sports FC 24, Ghostrunner 2 i Tunic, będą dostępne dla członków Playstation Plus od wtorku 7 maja. Teraz zapoznajmy się z pełną ofertą plusa.

Ilustracja do: Call of the Wild: The Angler – South Africa Reserve – Poradnik do trofeów

Call of the Wild: The Angler – South Africa Reserve – Poradnik do trofeów

W Call of the Wild: The Angler South Africa Reserve i złów nowe, wyjątkowe gatunki ryb ze znajomymi. Wykonuj misje w klubach wędkarskich, by sięgnąć po nagrody, i odkrywaj niesamowite miejsca. Piękne wody RPA są domem dla 16 gatunków ryb, w tym 13 zupełnie nowych, takich jak tawada, anguilla bengalensis czy micropterus punctulatus.

Ilustracja do: Arzette: The Jewel of Faramore – Poradnik do trofeów i osiągnięć

Arzette: The Jewel of Faramore – Poradnik do trofeów i osiągnięć

  Zapraszamy do skorzystania z poradnika do Arzette: The Jewel of Faramore.   KROK PO KROKU: 1. Etap Pierwszy: Poznaj Królestwo Swe Pierwsze podejście powinieneś poświęcić na zapoznanie się z grą oraz umiejscowieniem ulepszeń i znajdziek, przy jednoczesnym ukończeniu gry na 100% w celu zdobycia trofeum  You’re the best player ever!.