The Night Wanderer saga “Pana Lodowego Ogrodu”

The Night Wanderer (pl. Nocny Wędrowiec) przeniesie na ekrany prozę Jarosława Grzędowicza. Bestsellerowa saga “Pana Lodowego Ogrodu” umiejętnie łączy elementy sci-fi z fantasy i zdobyła wielką popularność w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Główny bohater – Vuko – jest częścią ekspedycji kosmicznej, która ma na celu rozwikłać tajemnicę zaginięcia poprzedników na Midgaardzie – planecie będącej na etapie rozwoju wczesnośredniowiecznej Ziemi.

By móc swobodnie eksplorować ten świat, bohater musi zaadaptować się do nowych warunków, prawie całkowicie pozbywając się nowoczesnych technologii, gdyż mogłoby to naruszyć naturalny rozwój cywilizacji na planecie. Jego wsparciem jest specjalny bio-chip (cyfral), dający mu nadludzkie zdolności. Po wylądowaniu okazuje się, że na Midgaardzie dzieją się tajemnicze, wręcz magiczne rzeczy, które mogą być powiązane z zaginioną ekspedycją.

Mighty Koi chce zaoferować graczom rozgrywkę opartą na dynamicznym i innowacyjnym systemie walki, łączącą soulslike’owe starcia z elementami gier przygodowych i RPG.

 

 

Poniżej znajdziecie parę grafik i modeli z gry.

źródło: informacja prasowa