Twórcy Destiny 2 zapraszają na prezentację nowej zawartości, która ukaże się w Akcie II Ech

by
10 lipca 2024
0

Dziś twórcy Destiny 2 zaprezentowali zawartość, która ukaże się 16 lipca w Akcie II Ech. Podczas transmisji na żywo deweloperzy omówili wydarzenia z Aktu I, ogłosili zmiany w sposobie wprowadzania zawartości fabularnej w zaplanowanym na październik epizodzie Widmo i podzielili się fragmentami rozgrywki oraz spostrzeżeniami na temat nowych Pól bitewnych Ech w Akcie II.


Dziś twórcy Destiny 2 zaprezentowali zawartość, która ukaże się 16 lipca w Akcie II Ech. Podczas transmisji na żywo deweloperzy omówili wydarzenia z Aktu I, ogłosili zmiany w sposobie wprowadzania zawartości fabularnej w zaplanowanym na październik epizodzie Widmo i podzielili się fragmentami rozgrywki oraz spostrzeżeniami na temat nowych Pól bitewnych Ech w Akcie II. Po raz pierwszy pokazano również nowe modyfikacje artefaktu i sezonową broń, a także nowe zdobienia pancerza Przesilenia. Zapraszamy do obejrzenia transmisji, aby przygotować się do premiery w przyszłym tygodniu.

Z okazji Dnia Bungie 7 lipca sklep Bungie zaplanował tydzień zniżek na liczne przedmioty, w tym także na nowości, takie jak pluszowy Crota. Od dziś do 16 lipca do godz. 19:00 CEST sklep Bungie oferuje również promocyjną cenę wysyłki w wysokości 7,77 USD.* Dodatkowo przy każdym zamówieniu kupujący otrzyma nieodpłatnie emblemat „Strażniczy styl”.

 

Co więcej, od dziś do 10 lipca do godz. 19:00 CEST każdy zakupiony w sklepie Bungie przedmiot poskutkuje wpłatą 7 USD na rzecz Fundacji Bungie.

Zapis transmisji:

* Zryczałtowana opłata za wysyłkę w wysokości 7,77 USD dotyczy zamówień wysyłanych ze sklepu Bungie do 48 kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.