Tydzień w Bungie – polscy streamerzy w harmonogramie zleceń w Destiny 2

Zapraszamy do podsumowania najciekawszych aktywności i wydarzeń związanych z grą Destiny 2, jakie zostały opublikowane w ostatnich wpisach na blogu Bungie. Przeczytacie w nim o polskich streamerach, którzy znaleźli się w harmonogramie zleceń, zmianach w dobieraniu graczy w Próbach Ozyrysa i nie tylko! Najnowsze wpisy na blogu w ramach regularnego cyklu Tydzień w Bungie znajdziecie pod tym linkiem.

 

Polscy twórcy w harmonogramie zleceń

Od naszych ostatnich zleceń Bungie minęło sporo czasu. Jeśli jest to dla Was nowość, oto krótkie podsumowanie. Od czasu do czasu bierzmy na celownik konkretnych członków społeczności i rzucamy im wyzwanie: 

  • Jeśli będziecie grać przeciwko nim, nie pozwólcie im wygrać. 
  • Jeśli gracie wraz z nimi w jednej drużynie ogniowej, osłaniajcie ich i pomóżcie im odnieść zwycięstwo. 

 

Niezależnie od tego, czy będziecie grać w jednej drużynie, czy przeciwko sobie nawzajem, wygrany mecz zapewni Wam szykowny emblemat na waszym koncie.

Jest to ogólnoświatowa zabawa. Wybrano do niej uczestników z różnych miejsc świata i wezmą w niej udział również streamerzy Twitch z Polski:

  • 12 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego   – Enno (PC)
  • 13 listopada o godzinie 17:00 czasu polskiego   – CTSG (PS5)
  • 19 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego   – Kinga Kujawska (PC)

Zachęcamy Was do przyłączenia się do streamów naszych uczestników i udziału w ich czatach! Zlecenia będą odbywać się w Tyglu i Gambicie. Każdy członek społeczności, biorący udział w zabawie, poda wybrany tryb na początku gry, więc oglądajcie ich, żeby się dowiedzieć!

Pełna lista twórców biorących udział w zabawie wraz z harmonogramem, datami, godzinami i platformami znajduje się pod tym linkiem – https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/50810

 

Badanie gruntu

W zeszły weekend wypróbowano kilka zmian w dobieraniu graczy w Próbach Ozyrysa. Zastosowano system, który kładł nacisk na ogólną liczbę zwycięstw, umieszczając graczy w różnych pulach w zależności, ile czasu poświęcili na grę (i ile razy wygrali) w dany weekend. Choć twórcy są bardzo zadowoleni z ilości danych, które udało im się zebrać, to system ten nie spełnił założeń z zeszłego czwartku. Jako że nadal prowadzone są prace nad ustawianiami, jakie chcianoby wprowadzić w Próbach, Bungie dziękujem wszystkim, którzy biorą udział w grze i dzielą się z nami swoimi uwagami. Połączenie danych i opinii graczy to klucz do dalszego sukcesu!

Więcej informacji o nadchodzących zmianach, które pojawią się w Próbach znajduje się pod tym linkiem – https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/50810

 

Przywitanie bohaterów

Na początku tygodnia zadano Wam pytanie w mediach społecznościowych. Jakie heroiczne sytuacje w Destiny 2 zapadły Wam najbardziej w pamięć? Czy macie jakieś miłe wspomnienia tego, jak dzięki Wam lub członkowi waszej drużyny ogniowej, Wasza drużyna uszła z życiem w nocnym szturmie? A może coś związanego z Tyglem? Jakaś potężna seria zabójstw, która ocaliła waszą drużynę przed porażką? Może być też Gambit, na przykład członek drużyny błyskawicznie rozgramiający bossa lub eliminujący najeźdźcę. 

Niezależnie od tego, jaka jest Wasza historia, wszyscy bohaterzy są mile widziani. Opublikujcie tweeta z hashtagiem #D2Herostories. Chętnie wykorzystamy wasze historie, aby zainspirować nowych graczy, którzy po raz pierwszy dołączą do Destiny 2. 

Jeśli posiadacie nagrania, zrzuty ekranu lub ilustracje, koniecznie je załączcie!