Tygodniowa Liga Łowców – KONKURS

15 kwietnia 2021
0

Cześć! Mamy dla Was konkurs! I to nie byle jaki! Do wygrania roczne subskrypcje PS+ i doładowania do PlayStation Store. Rusza Tygodniowa Liga Łowców, która jest idealnym dopełnieniem PS Trophy Challenge!

 

Wyniki:

 1. Pikczuu – 862
 2. carolajna90 – 785
 3. adamlubin – 778
 4. CzarnyCS – 740
 5. Kuei-mu – 708

Na następnych miejscach znajdowali się: ziele1993 (672), VesicantFaun (590), mikisoap (575), ChrisBoy_PL (527). Gratulujemy!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

 

Otóż rozpoczynamy wyzwanie – Tygodniowa Liga Łowców! Postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym będziecie otrzymywać punkty za trofea zdobyte podczas wyznaczonego okresu pomiędzy 15.04.2021 – 23.04.2021. Licznik punktowy jest następujący – za zdobyte trofea w tym czasie otrzymujecie:

 • Platyna – 30 pkt
 • Złoto – 10 pkt
 • Srebro – 5 pkt
 • Brąz – 1 pkt

 

 

Za gry z aktualnej oferty PS+ licznik punktowy się podwaja! Czyli na przykład za platynę w Days Gone zdobytą w ciągu  wyznaczonych dni dostajecie aż 60 punktów! Pamiętajcie, żeby koniecznie wziąc udział w PS Trophy Challenge i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zwiększyć swoją szansę na wygranie nagród! Gry, które bierzemy od uwagę w tym wyzwaniu (wszystkie dostępne są (lub były) w ofercie PS+):

 

 • Days Gone (mnożnik punktowy x2)
 • Zombie Army 4: Dead War (mnożnik punktowy x2)
 • Oddworld: Soulstorm (mnożnik punktowy x2)
 • Final Fantasy VII Remake
 • Remnant From the Ashes 
 • Concrete Genie
 • Control
 • GreedFall
 • Just Cause 4
 • Need for Speed: Payback
 • Vampyr
 • Star Wars Battlefront II
 • Shadow of the Tomb Raider
 • RiME
 • The Witness (dostępne za darmo w ramach #PlayAtHome)
 • Subnautica (dostępne za darmo w ramach #PlayAtHome)

Po 23.04.2021 udostępnimy Wam formularz (TUTAJ), w którym będziecie wpisywać swoje osiągnięcia, więc zalecamy prowadzić przez tydzień dzienniczek Łowcy, w którym będziecie zapisywać w jakich grach zdobyliście konkretne kolory trofeów. My to wszystko porównany, zweryfikujemy i najlepsi z Was zostaną przez nas nagrodzeni. Proste, prawda? 🙂

 

Jednocześnie zachęcamy Was do brania udziału w oficjalnym losowaniu PlayStation – o TUTAJ. Pokażmy, że jest nas sporo. 🙂

 

Wiemy, że niektórzy z Was będą z góry poszkodowani, skoro już mają wbite calaki, ale na spokojnie – pamiętamy o Was, dlatego też są ekstra punkty za wbite wcześniej platynowe trofea w tytułach przez nas wybranych. Za wbitą już platynę (przed 15.04.2021) w wyżej wymienionych grach otrzymacie 15 punktów za każdą produkcję

Po zakończeniu konkursu zapytamy o Wasze sugestie i będziemy je brać pod uwagę przy organizowaniu następnych edycji konkursu. Na razie po prostu się skupcie na wykręceniu jak najwyższego wyniku! Strategie są różne –  która okaże się najbardziej efektywna – zobaczymy! Może warto stworzyć nowe konto i tam wbijać trofea, a może bardziej opłacalne będzie startowanie na swoim koncie z dodatkowymi punktami wbitymi z wcześniej zdobytych platyn? Kto wie? 😉

 

DO DZIEŁA!

 

Regulamin:

 1. Konkurs organizowany jest przez www.lowcytrofeow.pl.
 2. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która wyśle odpowiednie zgłoszenie przez formularz udostępniony przez organizatora. 
 3. Konkurs trwa od 15.04.2021 godziny 0:01 do dnia 23.04.2021 godziny 23:59. 
 4. Tygodniowa Liga Łowców polega na zdobywaniu trofeów w dniach pomiędzy 15-23.04.2021. Uczestnik konkursu po tym okresie (najwcześniej 24.04) wpisuje w formularz liczbę zdobytych przez siebie trofeów w konkretnych grach wybranych przez organizatora (Days Gone, Zombie Army 4: Dead War, Oddworld: Soulstorm, Final Fantasy VII Remake, Remnant From the Ashes, Concrete Genie, Control, GreedFall, Just Cause 4, Need for Speed: Payback, Vampyr, Star Wars Battlefront II, Shadow of the Tomb Raider, RiME, The Wintess, Subnautica). Za każde trofeum gracz otrzymuje punkty według klucza: platyna – 30 pkt, złoto – 10 pkt, srebro – 5 pkt, brąz – 1 pkt. W przypadku gier z oferty PS+ z kwietnia 2021 licznik ulega podwojeniu – platyna – 60 pkt, złoto – 20 pkt, srebro – 10 pkt, brąz – 2 pkt. Jeżeli ktoś przed dniem 15.04.2021 wbił platynowe trofeum w wybranych tytułach, otrzymuje na starcie 15 punktów za każdą platynę wbitą w wybranych produkcjach. Wszystkie trofea muszą zostać wbite na jednym koncie PSN! Jeżeli gra posiada kilka stacków (np. wersję europejską, japońską etc.) – w okresie trwania konkursu liczymy trofea ze wszystkich wersji, jednakże punkty za platyny wbite wstecz odnoszą się tylko do jednej wersji! 
 5. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny od dnia 24.04.2021 do 30.04.2021 godziny 23:59. 
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 8.05.2021. Zdobywcy nagrody zostaną poinformowani o wygranej na wskazany w trakcie Konkursu adres e-mail.
 7. Nagrodami w konkursie są:
  1. I miejsce –  doładowanie PSN za 100 zł + roczna subskrypcja PS+
  2. II miejsce – roczna subskrypcja PS+
  3. III miejsce – doładowanie PSN za 100 zł
 8. W celu weryfikacji zgłoszenia organizatorzy wymagają podania przez uczestnika nazwy identyfikatora w PSN (PSN ID) oraz adresu e-mail w celu kontaktu ze zwycięzcą.  Profil użytkownika musi być publiczny – będziemy sprawdzać trofea na psnprofiles.com. 
 9. Celem potwierdzenia woli przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem utraty prawa do nagrody.
 10. Organizatorzy konkursu nie będą gromadzić danych uczestników po zakończeniu konkursu. 
 11. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
 12. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator.