W przyszłym tygodniu Bungie ujawni kolejny rozdział Destiny 2

18 sierpnia 2022
0

W przyszłym tygodniu Bungie ujawni kolejny rozdział Destiny 2 We wtorek 23 sierpnia odbędzie się prezentacja Destiny 2, podczas której Bungie przedstawi nowy dodatek sagi o Świetle i Ciemności: Upadek Światła, zapowie sezon 18., omówi aktualizację Elektryczności 3.0 i więcej.

W przyszłym tygodniu Bungie ujawni kolejny rozdział Destiny 2

We wtorek 23 sierpnia odbędzie się prezentacja Destiny 2, podczas której Bungie przedstawi nowy dodatek sagi o Świetle i Ciemności: Upadek Światła, zapowie sezon 18., omówi aktualizację Elektryczności 3.0 i więcej. W oczekiwaniu na prezentację Bungie przygotowało zwiastun, w którym uchyla rąbka tajemnicy:

Zwiastun dostępny jest pod tym linkiem:

https://youtu.be/xwwePnxIUrg

Część przedpokazowa rozpocznie się we wtorek, 23 sierpnia o godz. 17:00 CEST, a główna prezentacja o godz. 18:00. Zostańcie po prezentacji, aby obejrzeć rozmowę z twórcami Bungie i więcej.

Po raz pierwszy tegoroczna prezentacja będzie obsługiwała różne języki (francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, brazylijską odmianę języka portugalskiego, uproszczoną wersję języka chińskiego, japoński i koreański), dostępne na poszczególnych kanałach językowych na Twitchu.

W tym tygodniu Bungie podało informacje dotyczące aktualizacji podklasy Elektryczność 3.0, w tym inspiracje stojące za projektem, omówienie nowych aspektów i fragmentów oraz szczegóły dotyczące poszczególnych klas i ich superzdolności, zdolności klasowych oraz zdolności walki wręcz. Oglądaj prezentację 23 sierpnia, aby dowiedzieć się więcej.

W tym tygodniu w grze dobiega końca Sezon Udręczonych! Nie zapomnij wysłuchać złowieszczej wiadomości od Calusa w OKOP-ie.