Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, Destiny!

Dokładnie sześć lat temu gracze na całym świecie rozpoczęli wielką przygodę z Destiny . W tym czasie grą cieszyło się ponad 167 milionów Strażników, którzy przez ponad 8,6 miliardów godzin dzierżyli Światło. Społeczność ta wielokrotnie odpowiadała na wezwanie, zbierając ponad 8,5 miliona dolarów na Little Lights i godne cele na całym świecie. Tak więc, jeśli chodzi o obronę ludzkości, niezależnie od tego, czy jesteście wśród 31% tych, którzy burzą, 31% tych, którzy kochają kosmiczną magię, czy 38% tych, którzy sprawiają, że peleryny wyglądają świetnie, jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowaliście się uczynić Wieżę waszym domem. Za przyszłość, zapalmy świeczki i świętujmy z przyjaciółmi – wszystkiego najlepszego, Destiny! A poniżej kilka ciekawych informacji!

 

Twierdza Cieni i Porzuceni na Xbox Game Pass

Począwszy od 22 września dodatki Destiny 2: Twierdza Cieni oraz Destiny 2: Porzuceni będą dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass! 10 listopada Destiny 2: Poza Światłem umożliwi graczom przyjęcie Ciemności. Fani Destiny na Xbox mogą zechcieć dołączyć do Xbox Game Pass już teraz, aby móc się przygotować do wycieczki na Europę!

 

Świętowanie w sklepie Bungie – nowe przedmiotu kolekcjonerskie i tapeta HD

Nowy plakat inspirowany niektórymi z najpopularniejszych postaci Destiny jest od dziś dostępny w sklepie Bungie (USA/UE). Jeśli jednak nie możecie się doczekać przesyłki, na stronie Bungie.net czeka na Was plakat we wspaniałej cyfrowej wersji HD.

Oprócz wspomnianego powyżej plakatu pojawił się także nowy urodzinowy kubek i koszulkę. A jeśli tort, który właśnie upiekliście (mamy na to przepis!), nie zaspokoił jeszcze Waszego apetytu na słodycze, sprawdźcie nasze nowe foremki do wykrawania ciastek Destiny.

 

Nieskończony Las (Tort Urodzinowy Destiny)

Technologia nieskończonych wypieków wciąż jestnieuchwytna, ale Victoria Rosenthal jest coraz bliżej! Nie zatrzymując się po sukcesie książki Destiny: The Official Cookbook, Victoria jest z nami, aby podzielić się przepisem na swój czekoladowy tort „Nieskończony Las”. 

Jeśli chcecie przygotować swój własny tort „Nieskończony Las”, aby móc wspólnie z nami świętować, sprawdźcie przepis. Nie zapomnijcie podzielić się Waszymi tortami na Twitterze!

 

Omówienie stazy w Poza Światłem

W zeszłym tygodniu Bungie ujawniło nowe szczegóły na temat Czarownika Władcy cieni oraz Tytana Behomota, przedstawiając ich zdolności i podkreślając wpływ stazy na sposoby zgłębiania uniwersum przez Strażników. Ostatni materiał poświęcony Łowcy Widmo ukazał się wczoraj – drużyna ogniowa potrzebuje wszystkich trzech klas!

źródło: materiał prasowy wydawcy