Wygraj DVD lub Blu-ray “Lekarstwo na życie” z okazji premiery filmu “Zabawa w pochowanego”!

Z okazji kinowej premiery filmu “Zabawa w pochowanego”, razem z Imperial CinePix zapraszamy na konkurs, w którym możecie wygrać 10 egzemplarzy filmu “Lekarstwo na życie”! Dzięki uprzejmości wydawcy, przygotowano dla Was 5 wersji DVD i 5 Blu-ray, więc jest o co walczyć!

 

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Zwyciężyły:

 • 2 zgłoszenia z Twittera,
 • 1 zgłoszenie na e-mail,
 • 3 zgłoszenia z Facebooka,
 • 4 zgłoszenia z Instagrama.

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać DVD lub Blu-ray z filmem “Lekarstwo na życie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Która postać z filmowych horrorów przeraża Cię najbardziej?” i krótko uzasadnić swoją odpowiedź. Zgłoszenie możecie wysłać na kontakt@lowcytrofeow.pl, w tytule wiadomości wpisując “Konkurs – Lekarstwo” albo po prostu odpowiedz na posta konkursowego na naszych socialach: FBTwitterzeInstagramie!

 

Macie czas do 27.10.2019, 23:59!

 

„Zabawa w pochowanego” – premiera w kinach 11 października 2019 r. 

Gdy świeżo poślubiona panna młoda wchodzi do bogatej, ekscentrycznej rodziny swego męża, zmuszona zostaje do udziału w uświęconej wieloletnią tradycją zabawie, a ta zmienia się w zabójczą grę, w której każdy uczestnik walczy o przetrwanie. Wyreżyserowana przez Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta „Zabawa w pochowanego” powstała na podstawie scenariusza Guya Busicka i R. Christophera Murphy’ego, w filmie występują: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O’Brien, a także Henry Czerny i Andie MacDowell.

 

REGULAMIN:

 1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
 2. Przygotowane jest dla Was takie oto zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: “Która postać z filmowych horrorów przeraża Cię najbardziej?”. Koniecznie krótko uzasadnij swoją odpowiedź!
 3. Będziemy rozpatrywali zgłoszenia konkursowe na wszystkich naszych socialach:
  – wysłane na maila kontakt@lowcytrofeow.pl,
  – umieszczone w sekcji komentarzy w poście konkursowym na naszym fanpage’u na FB,
  – wysłane w odpowiedzi na pytanie konkursowe na naszym instastory (dostępne przez 24h od rozpoczęcia konkursu),
  – umieszczone w sekcji komentarzy pod postem konkursowym na naszym instagramie,
  – w odpowiedzi na tweeta konkursowego na Twitterze,
 4. Konkurs rozpoczyna się 11.10.2019, a zakończy 27.09.2019 o godzinie 23:59.
 5. Zwyciężą najlepsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi wybrane przez zespół Łowców Trofeów.
 6. Nagrodą w konkursie jest wydanie DVD lub Blu-ray filmu “Lekarstwo na życie”. Zwycięży 10 osób – nagrody zostaną rozdzielone według schematu: 5 najlepszych odpowiedzi otrzyma BD, piątka pozostałych DVD. Niemniej jeżeli ktoś z pierwszej piątki będzie wolał DVD, to BD otrzyma po prostu kolejna osoba.
 7. Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodą oraz za ewentualne uszkodzenia, które powstaną podczas transportu. Wysyłka tylko na terenie Polski.
 9. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na przetworzenie danych osobowych w celu ewentualnej wysyłki nagrody (w przypadku bycia zwycięzcą).
 10. Organizatorem jest strona Łowcy Trofeów. Nagrodę dostarcza wydawca – Imperial CinePix.
 11. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Powodzenia, czekamy na Wasze zgłoszenia. 🙂