X-Men – weź udział w konkursie i wygraj booklet DVD!

W związku z kinową premierą filmu “X-Men: Mroczna Phoenix”, mamy dla Was do rozdania 3 DVD z pierwszą częścią z serii! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!

 

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać DVD z filmem “X-Men? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Która postać z serii “X-Men” jest Twoją ulubioną?” i uzasadnić swoją odpowiedź. Zgłoszenie wyślij na kontakt@lowcytrofeow.pl, w tytule wiadomości wpisz “X-Men – konkurs”!

Macie czas do 16.06.2019, 23:59!

 

„X-Men: Mroczna Phoenix” – premiera 7 czerwca 2019 r. w kinach. 
W czasie śmiertelnie niebezpiecznej wyprawy kosmicznej, Jean Grey ledwo uchodzi z życiem, lecz wchłania pozaziemską istotę, zdobywając moce, jakich nie miał do tej pory żaden mutant. Po powrocie na Ziemię z trudem panuje nad tymi niemal boskimi mocami. Wreszcie Jean zupełnie traci nad nimi kontrolę i krzywdzi najbliższych. Konsekwencją jej działań jest rozłam w gronie X-Menów, przez co są oni znacząco osłabieni, gdy muszą stawić czoło najgroźniejszemu z ich dotychczasowych wrogów – jednemu z nich. W tej naładowanej emocjami historii o skonfliktowanej bohaterce, rodzinie i świecie, czyli X-MEN: MROCZNA PHOENIX grają James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp oraz Jessica Chastain. Autorem scenariusza i reżyserem jest Simon Kinberg, producentami Simon Kinberg, p.g.a., Hutch Parker, p.g.a., Lauren Shuler Donner i Todd Hallowell. [opis dystrybutora]

 

REGULAMIN:

  1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
  2. Przygotowane jest dla Was takie oto zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: “Która postać z serii “X-Men” jest Twoją ulubioną?”. Uzasadnij swoją odpowiedź.
  3. Będziemy jedynie rozpatrywali zgłoszenia wysłane na maila kontakt@lowcytrofeow.pl
  4. Konkurs rozpoczyna się 07.06.2019, a zakończy 16.06.2019 o godzinie 23:59.
  5. Zwyciężą najlepsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi, wybrana przez zespół Łowców Trofeów.
  6. Nagrodą w konkursie jest wydanie DVD “X-Men”. Zwyciężą 3 osoby.
  7. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
  8. Nagrodę dostarczył wydawca – Imperial CinePix.