Call of the Wild: The Angler - South Africa Reserve DLC

29 kwietnia 2024
0
2/10
20H
x0
x1
x3
x1
5
0
0
0
1
Cover Art:Call of the Wild: The Angler – South Africa Reserve – Poradnik do trofeów
5
0
0
0
1

W Call of the Wild: The Angler South Africa Reserve i złów nowe, wyjątkowe gatunki ryb ze znajomymi. Wykonuj misje w klubach wędkarskich, by sięgnąć po nagrody, i odkrywaj niesamowite miejsca.

Piękne wody RPA są domem dla 16 gatunków ryb, w tym 13 zupełnie nowych, takich jak tawada, anguilla bengalensis czy micropterus punctulatus. Stań na wysokości zadania i znajdź te wyjątkowe gatunki, wybierz odpowiednią technikę, uwzględniając ich zachowania, i przetestuj swoje umiejętności podczas emocjonującego holu.

Szlifuj swoje umiejętności wędkarskie w nowych miejscach – klubach wędkarskich. Występują one tylko w RPA i stanowią doskonałą okazję do udoskonalenia swoich technik łowienia. Odwiedź każdy klub, wykonuj oferowane przez nie misje i zdobywaj wyjątkowe nagrody inspirowane rezerwatem.

Eksploruj RPA ze znajomymi i wspólnie twórzcie niezapomniane wędkarskie chwile. Gdy kupisz ten rezerwat, będziesz mieć możliwość zaproszenia znajomych, którzy mają podstawową wersję gry, by dołączyli do ciebie za darmo. Ale to nie wszystko! Ta oferta dotyczy również naszych pozostałych rezerwatów!

Poznaj zniewalające piękno afrykańskiej przyrody, odkrywaj niesamowite miejsca, eksploruj tajemnicze jaskinie, podziwiaj wodospady, odwiedź prehistoryczny park dinozaurów i przemierzaj ogromne kaniony i rozległe sawanny. Przy okazji poznasz wyjątkowe miejsca do łowienia, nacieszysz oczy wspaniałymi widokami i otrzymasz potężną dawkę wiedzy na temat RPA.

źródło: playstation sklep

 


KROK PO KROKU


W nowym dodatku mamy 41 nowych punktów do odwiedzenia, 16 ryb do złowienia i kolejny wielki teren do odkrycia. Trofea są bardzo proste lecz będą wymagały od Was poświęcenia czasu, aby je uzyskać. Teren jest otwarty, więc można robić co się chce. Polecam jednak wykonać zadanie od sklepikarki, które pozwoli Wam na odkrycie dużej liczby punktów szybkiej podróż, co zapewni szybkie przemieszczanie się i tym samym skróci Wam czas na zdobycie nowych pucharków.

Jeżeli graliście już w Call of the Wild: The Angler, jak i dodatkowe mapki – to wiecie dokładnie co trzeba robić, tym samym czas zdecydowanie się skróci do calaka. Zapraszam do odwiedzenia tego pięknego miejsca z dodatku South Africa Reserve.

Disclaimer
Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!
Grę udostępnił wydawca
Ikona osiągnięcia: Złów 10 różnych gatunków ryb w Izilo Zasendulo.</span> / <span>A Rod for your own back

Złów 10 różnych gatunków ryb w Izilo Zasendulo. / A Rod for your own back

Złów 10 różnych gatunków ryb w Izilo Zasendulo. / Catch any 10 unique fish species in Izilo Zasendulo.

W dodatku możemy złowić 16 różnych ryb. Do pucharka wystarczy złowić ich 10. Możecie w menu sprawdzić, które już macie złapane i możecie też zobaczyć jakich przynęt i sprzętu potrzebujecie, aby na nie zapolować.

Ryby, które widać na poniższym zrzucie, były stosunkowo łatwe do złapania nawet dla takiego cieniasa jak ja z podstawowym wyposażeniem.

Ikona osiągnięcia: Powoli, dokładnie, Izi</span> / <span>Izi does it

Powoli, dokładnie, Izi / Izi does it

Znajdź wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w Izilo Zasendulo. / Find all collectibles in Izilo Zasendulo.

W tym dodatku mamy do zebrania dziesięć różnych przedmiotów kolekcjonerskich. Filmik z wszystkimi znajdźkami znajdziecie poniżej.

Ikona osiągnięcia: Paleontolog</span> / <span>Paleontologist

Paleontolog / Paleontologist

Zdobądź maksymalny poziom reputacji w Izilo Zasendulo. / Max your reputation score in Izilo Zasendulo.

Poziom Waszej reputacji w dodatku możecie śledzić w opisie pucharka w menu konsoli. Reputację budujemy poprzez robienie wyzwań. Możemy sprawdzić w menu ile dokładnie mamy reputacji – koło zielonej gwiazdy. Ogólnie wszystko jest nam potrzebne, aby odblokowywać różne przedmioty.

Ikona osiągnięcia: Wesołe pstrykanie</span> / <span>Snap Happy

Wesołe pstrykanie / Snap Happy

Ukończ misję „Czas na pstrykanie!” w Izilo Zasendulo. / Complete the 'It's a Snap' mission in Izilo Zasendulo.

Fabularne

Na samym początku gry, zajrzyjcie do lokalnego sklepiku i porozmawiajcie z Lesedi. Od niej otrzymacie zadanie „Czas na pstrykacie!”. Zadanie będzie polegało na tym, iż będziemy musieli odwiedzić 16 miejsc i zrobić tam zdjęcia. Wszystko będziecie mieli zaznaczone na mapie, a poruszać się po terenie możecie za pomocą samochodu. Polecam zrobić to na samym początku gry, bo tym samym możecie odblokować różne miejsca z szybką podróżą. Po wykonaniu zadania, otrzymacie nagrody, jak i wpadnie Wam pucharek.

Ikona osiągnięcia: Łażenie po klubach</span> / <span>Club Crawl

Łażenie po klubach / Club Crawl

Dołącz do wszystkich trzech klubów wędkarskich w Izilo Zasendulo. / Join all three fishing clubs in Izilo Zasendulo.

W dodatku mamy 3 różne kluby, do których musimy dołączyć. Dla każdego klubu musicie wykonać specjalne zadanie, podzielone na kilka etapów. Gdy to zadanie wykonacie, dołączycie do klubu. Możecie też zerknąć na pucharki w menu konsoli i tam zobaczycie do ilu klubów już należycie.

Poniżej znajdziecie miejscówki z tablicami, z którymi możecie wejść w interakcję, aby otrzymać zadanie członkowskie.