Czerwiec z Playstation Plus!

playstation plus czerwiec

 

Czerwcowa oferta Playstation Plus wjechała, więc jak zawsze – krótko i na temat.

 

W miesiącu czerwiec ofertę playstation plus wzbogacą kolejne dwa ciekawe tytuły. Czekaj, czekaj, czy aby na pewno? Trzeba tu wyraźnie zaznaczyć że Borderland: The Handsome Collection to tak naprawdę dwie gry, a dodatkowo dostajemy wszystkie DLC które się do nich pojawiły. Pierwsza z nich to super szybki platformowiec, Sonic Mania. Utrzymany w klasycznym stylu 2D retro. Tym razem mamy prawie pół na pół jeśli chodzi o platynki, na szczęście Borderlandsy mają dwie a Sonic Mania niestety nie posiada naszego ulubionego pucharka.

 

Sonic Mania

Sonic, Tails i Knuckles wyruszają żeby zmierzyć się ze swoim starym wrogiem, doktorem Eggman’em. Otrzymamy mix nowych i starych mapek. Zabawa będzie bardzo szybka jak to z Sonikiem, gramy oldskulowo z lewej do prawej. Duża zawartość znajdziek jak i ukrytych obszarów. Dodatkowo mamy tryb współpracy dwa dwóch osób jak i multiplayer. To wszystko w starym dobrym stylu 2D.

 

Borderlands: The Handsome Collection

Już niedługo, no za kilka miesięcy, i miło ze strony playstation że żucili nam tak dobre mięsko i dodatkowo w takim wydaniu. Wydanie nie tylko zawiera wszystkie DLC do dwóch gier ale takgże ulepszony lokalny miltiplayer jak i ulepszoną gafikę. Jeżeli graliście w Bordersy na ps3, wasz zapis zostanie przeniesiony i możecie zacząć tam gdzie skończyliście. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów jeśli chodzi o zapis i jak to ogarnąć – kliknij mnie.

 

Tak wygląda oferta playstation plus na czerwiec, jak wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim majowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam.

 

Sonic Mania / Playstation 4

Borderlands: The Handsome Collection / Playstation 4

Borderlands 2

TROFEA

PORADNIK

 

Borderlands: The Pre-Sequel

TROFEA

PORADNIK

 

PSSTORE

 

zródła: Playstation Blog, PSNProfiles