Injustice 2 – Poradnik do trofeów

 

 

Injustice 2 to kolejna część bijatyki z postaciami uniwersum DC od twórców Mortal Kombat. Fabularnie jest to kontynuacja poprzedniczki. Superman został uwięziony, lecz pojawia się kolejne niebezpieczeństwo – przeciwnik, który stał za zniszczeniem Kryptonu. Czy bohaterowie znajdą wspólny język pomimo różnic, aby stawić czoła zagrożeniu? A my? Opowiemy się po stronie wolności Batmana, czy reżimu Supermana? Wszystko to czeka nas w sprawdzonej lekko zmodyfikowanej mechanice walki Mortal Kombat. Animacje, grafika i płynność stoją na wysokim poziomie. Nic tylko stawać do walki.

 

 

Krok po kroku:

Tym razem twórcy uraczyli nas znacznie łatwiejszym zestawem pucharków, niż w grach z poprzedniej generacji. Platyna w Injustice 2 jest nawet łatwiejsza do zdobycia od tej z Mortal Kombat X. Spędzimy jednak przy niej dość dużo czasu. Szczególnie przy jednym bardzo denerwującym pucharku. Ale lećmy po kolei.

Jeśli w naszym wydaniu gry posiadamy dodatkową postać jaką jest Darkseid nie musimy się nią przejmować. Nie ma konieczności wbijania nią 20 poziomu, czy wykonywania innych czynności związanych z pucharkami.

WAŻNE – Podczas gry za wszystkie nasze wyczyny będziemy zbierali walutę. Nie wydawajmy jej wcale, aż dojdziemy do Kroku V. W przeciwnym razie możemy mieć problem z jednym pucharkiem.

KROK I – Fabuła

Na pierwszy ogień zabierzmy się za wątek fabularny. Jeśli sobie nie radzimy w bijatykach możemy spokojnie wybrać najniższy dostępny poziom trudności. Fabuła jest ciekawa i bardzo miło się ogląda filmowe wstawki pomiędzy walkami. Tryb nie jest długi i przyjdzie nam sterować z góry ustalonymi postaciami. Z tym, że czasem będziemy mogli dokonać wyboru kim chcemy walczyć. Później będziemy mogli spokojnie z menu gry wybrać daną walkę i zakończyć ją drugim z bohaterów.

KROK II – Multiwersum

Kolejnym zadaniem będzie ukończenie 100 wydarzeń w multiwersum. Wiąże się to z typowym trybem arcade, gdzie kolejno walczymy z następnymi przeciwnikami. Należy ukończyć symulator bitwy każdą z postaci, aby obejrzeć wszystkie zakończenia. Potem już możemy działać dalej naszą ulubioną. Przy okazji powbijamy też trochę poziomów do następnego kroku.

KROK III – Levelowanie postaci

Teraz pojawia się dość żmudny krok wymagający wbicia każdą z postaci 20 poziomu. Zdecydowanie polecam robić to z użyciem dwóch padów. Jest to zdecydowanie najszybsza metoda. W ustawieniach gry wybieramy walkę na dwie rundy oraz jakiś przedział czasowy. Jest to istotne, bo dzięki temu zgarniemy więcej doświadczenia za walkę. Teraz wystarczy z gry wieloosobowej wybrać pojedynek i pokonywać przeciwnika na perfekcje. Po wygranej klikamy rewanż każdym z kontrolerów i powtarzamy, aż do momentu wbicia 20 poziomu. I tak dla każdej postaci.

KROK IV – Online

Tu czeka nas trochę potyczek w sieci. Na pierwszy ruch polecam ogarnąć 10 wygranych gier rankingowych. Tym razem nie trzeba na całe szczęście wykonać ich pod rząd. Potem polecam zabrać się za pucharki związane z trybem władcy igrzysk. A na koniec zostanie wygranie 50 walk w trybie wyboru gracza i stoczenie 200 potyczek. W razie czego większość można ogarnąć za pomocą ustawki.

KROK V – Pozostałe

No i końcówka. Część trofeów związanych z danymi postaciami mogła wpaść przy okazji gry w poprzednich krokach. Praktycznie wszystko jest tu łatwe do wykonania. Najgorszy jest jednak pucharek braz Kociokwik. Nie ze względu na trudność jego wykonania, a szczęście wymagane, aby otrzymać odpowiedni skill ze skrzynek macierzy. To właśnie dlatego wyżej pisałem, aby chomikować walutę gry. Tu przyda się bardzo. Po dokładne opisy zapraszam poniżej do poszczególnych pucharków.

 

 

 

Poradnik:

 

platyna Dziecię apokalipsy / World Destroyer
Zbierz wszystkie trofea. / Complete all Trophies
Gratuluję każdemu komu się udało. To zapewne była długa droga.

 

braz Zdążyć na 4:30 do Metropolis / Catch The 4:30 To Metropolis
Przebij przeciwnika przez przejście między arenami do Memorial Station o 4:30. / Knock an opponent into the Memorial Station Arena Transition at 4:30
Pucharek związany z przebiciem przeciwnika z jednej areny do drugiej. Polecam to wykonać na dwa pady. Komputerowy przeciwnik potrafi złośliwie nie dać się wykopać. Wybieramy z menu gry GRA WIELOOSOBOWA, a następnie POJEDYNEK. Typ bohaterów nie ma znaczenia. Mapkę jaką należy wybrać to METROPOLIS (MEMORIAL STATION). Spychamy przeciwnika w prawą stronę areny. Gdy dojdziemy do końca wciskamy , wchodzimy w ustawienia konsoli -> data i godzina -> zmieniamy godzinę na 4:30. Następnie szybko wracamy do gry i przytrzymując  +  przebijamy przeciwnika do kolejnej areny.

 

Z prawej strony areny znajduje się punkt, w którym można wybić przeciwnika

 

braz Czas na pokaz / It’s Showtime
Przebij przeciwnika przez przejście między arenami do Empire Theatre o 20:00. / Knock an opponent into the Empire Theatre Arena Transition at 8:00pm

Pucharek tak jak powyższy związany z przebiciem przeciwnika z jednej areny do drugiej. Polecam to wykonać na dwa pady. Komputerowy przeciwnik potrafi złośliwie nie dać się wykopać. Wybieramy z menu gry GRA WIELOOSOBOWA, a następnie POJEDYNEK. Typ bohaterów nie ma znaczenia. Mapkę jaką należy wybrać to GOTHAM CITY (TEATR EMPIRE). Spychamy przeciwnika w lewą stronę areny. Gdy dojdziemy do końca wciskamy , wchodzimy w ustawienia konsoli -> data i godzina -> zmieniamy godzinę na 20:00. Następnie szybko wracamy do gry i przytrzymując  +  przebijamy przeciwnika do kolejnej areny.

 

Z lewej strony areny znajduje się punkt, w którym można wybić przeciwnika

 

braz Małpie figle / Going Ape
Rzuć 3 beczkami, walcząc z Gorylem Groddem w Ace o’ Clubs. / Throw 3 kegs during a match with Gorilla Grodd at the Ace o’ Clubs

Pucharek ten możemy wbić w dowolnym typie gry. Opis jest jednak mylący, gdyż to my musimy grać jako Goryl Grodd. Wybieramy arenę METROPOLIS (BAR ACE O’ CLUBS) i kierujemy się w lewą stronę areny. Znajdują się tam owe trzy beczki, które wciskając  musimy wszystkie rzucić. Nie ma znaczenia, czy przeciwnik oberwie.

 

Po lewej stronie areny znajdują się beczki, którymi można rzucać

 

braz Dr Fate-lność / Doctor Fate-Ality
Wykonaj 3 odbicia od tła w Teatrze Empire / Perform 3 background bounces on the Empire Theatre background

Bardzo prosty pucharek. Wybieramy dowolną postać i arenę GOTHAM CITY (TEATR EMPIRE). Na środku tejże areny wciskając  możemy odbić przeciwnika od tła teatru. Wystarczy wykonać to trzykrotnie i trofeum jest nasze.

 

Trzy szybkie strzały i po sprawie

 

braz Fajnie jest wygrywać / Winning Is Fun
Wygraj 10 walk trybu rankingowego. / Win 10 ranked matches

Ten pucharek może zająć nam trochę czasu, jeśli nie jesteśmy dobrzy. Całe szczęście nie musimy wygrywać tych walk pod rząd. Z menu gry wybieramy ONLINE, a następnie WALKA RANKINGOWA. Należy tu grać postacią, którą najbardziej ogarniamy temat. Czasem trafią się wymiatacze, ale w końcu powinno się udać. Niestety nie da rady wykonać ustawki pod ten pucharek, więc jesteśmy zdani wyłącznie na nasze umiejętności. Nasz postęp możemy sprawdzić w menu ONLINE -> KARTA BOHATERA -> RANKINGOWA 1 NA 1.

braz Nadszedł mój czas / Don’t Stop Me Now
Wygraj 50 walk w trybie wyboru gracza. / Win 50 player matches

Kolejny pucharek związany z trybem online. Musimy wybrać opcję ONLINE w menu, a następnie WYBÓR GRACZA. Tam z kolei nie ma znaczenia, czy będzie to POJEDYNEK, czy WŁADCA IGRZYSK. Musimy po prostu wygrać 50 walk. Można też się za to zabrać z poziomu menu POKOJE, lecz o dziwo wtedy liczą się tylko zwykłe pojedynki.

Można ten pucharek bardzo łatwo wbić ustawiając się ze znajomym. Wystarczy stworzyć własny pokój i się tam udać. Teraz zapraszamy kolegę na pojedynek. Po zakończonej walce możemy wybrać opcję REWANŻ i walczyć ponownie. I tak działamy, aż obu wpadnie pucharek. Może wygrywać raz jeden, raz drugi. Mi zajęło to około dwie godziny.

 

braz Pełen profesjonalizm / A Real Contender
Stocz 200 walk w sieci. / Play 200 online matches

Ten pucharek polecam sobie zostawić na sam koniec przygody z wbijaniem trofeów online. A to dlatego, że liczą się do niego wszystkie nasze poczynania we wszystkich trybach rozgrywki wieloosobowej. Gdy zaliczymy już 10 wygranych walk rankingowych, 50 wygranych w trybie wyboru gracza oraz wszystkie pucharki we władcy igrzysk, nie powinno nam zostać wiele do wymaganej dwusetki. Ja od siebie polecam wtedy wybrać sobie grę rankingowa i spokojne bez stresu popykać z napotkanymi przeciwnikami. Ten tryb jest najwygodniejszy i najszybciej znajduje przeciwników.

 

braz Lepiej się nie podnoś / Stay Down
Przebij przeciwnika przez przejścia między arenami 25 razy. / Knock an opponent into an Arena Transition 25 times

Przebicie przeciwnika 25 razy nie powinno być problemem. Jeśli wiemy jak tego dokonać wpadnie naturalnie podczas rozgrywki. Aby się udało, należy zapędzić przeciwnika w odpowiedni róg mapy i przytrzymać  lub (chodzi o tył względem przeciwnika) oraz . Po naładowaniu ataku przeciwnik zostanie widowiskowo wybity do drugiej areny. Poniżej zaprezentuje miejsca, w których jest możliwy ten atak.

 

SPOILER

Prawa strona areny ARHKAM ASYLUM (FRONTOWA BRAMA)

Lewa strona areny ARHKAM ASYLUM (PAWILONY WIĘZIENNE)

Prawa strona areny WIĘZIENIE CZERWONEGO SŁOŃCA (CENTRALNA KOMORA)

Lewa strona areny WIĘZIENIE CZERWONEGO SŁOŃCA (RDZEŃ ZASILAJĄCY)

Lewa strona areny ATLANTYDA (CENTRUM DOWODZENIA)

Prawa strona areny ATLANTYDA (ŻŁOBEK KRÓLOWEJ TRENCHÓW)

Prawa strona areny METROPOLIS (MEMORIAL STATION)

Prawa strona areny METROPOLIS (BAR ACE O’ CLUBS)

Lewa strona areny GOTHAM CITY (TEATR EMPIRE)

Prawa strona areny GOTHAM CITY (REKWIZYTORNIA EMPIRE)

Prawa strona areny STATEK BRAINACA (MOSTEK)

Lewa strona areny STATEK BRAINACA (KOMNATA KOLEKCJI)

Lewa strona areny KAHNDAQ (PAŁAC BLACK ADAMA)

Prawa strona areny KAHNDAQ (SKAŁA WIECZNOŚCI)

Lewa strona areny JASKINIA BATMANA (BROTHER EYE)

Lewa strona areny JASKINIA BATMANA (ZBROJOWNIA)

 

braz Zabójczy krokodyl / Killer Croc
Pozwól zadać ostatni cios krokodylowi z Morderczego Bagna. / Have the final hit come from the crocodile in Slaughter Swamp

Prosty pucharek. W dowolnym trybie rozgrywki na arenie Mordercze Bagno musimy wciskając , aby użyć znajdującego się tam krokodyla do zadania ostatniego ataku. Wcześniej, należy mocno poobijać przeciwnika, aby przypadkiem się nie podniósł jeszcze. Warto też zaznaczyć, że krokodyla mogą użyć tylko silne postaci takie jak np. Superman, czy Wonder Woman. Zwinni bohaterowie po prostu się z niego wybijają na drugi koniec areny.

 

Lokalizacja krokodyla, pamiętajcie by najpierw mocno sprać przeciwnika nim go użyjecie

 

braz Między nami, Słowianami / Would You Like Some Crumpets With That?
Kucnij 10 razy z rzędu podczas jednej walki. / Duck 10 times in a row during a match

Banalne trofeum. Wystarczy podczas dowolnej potyczki dziesięć razy wcisnąć  i kucnąć. Można wykonać w każdej chwili.

 

braz W połowie drogi / Half Way There
Ukończ 50% trybu fabularnego. / Complete 50% of Story mode

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu dokładnie połowy trybu fabularnego.

 

braz To co teraz? / Who’s Next?
Ukończ 100% trybu fabularnego. / Complete 100% of Story mode

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie zakończeniu trybu fabularnego niezależnie od podjętych wyborów.

 

braz Ja chcę jeszcze raz! / I’ll Do It Again
Ukończ tryb fabularny po przejściu wszystkich opcjonalnych ścieżek. / Complete Story mode after doing all alternate paths

Tryb fabularny w grze kilkukrotnie pozwala nam wybrać konkretną postać w starciu oraz opowiedzieć się po jednej ze stron na końcu. Aby zdobyć ten pucharek musimy dokonać każdego wyboru. Nie stanowi to żadnego problemu i nie musimy nawet grać od początku. Wystarczy wybrać w menu opcje ROZDZIAŁY i tam dokonać wyboru innego jak poprzednio. Gra pod każdą walką zaznacza ptaszkiem każdy wybór. Ogólnie musimy ukończyć dokładnie wszystkie 76 walk.

 

W menu wyboru rozdziałów jasno i klarownie możemy zobaczyć jakich walk nam jeszcze brakuje

 

braz Myślę, więc głosuję / I Voted
Oddaj 10 zwycięskich głosów we władcy igrzysk. / Vote correctly 10 times in King of the Hill

Trofeum związane z trybem online. Tutaj akurat ustawka nie jest specjalnie potrzebna i można to spokojnie wbić samemu. Polecam w menu ONLINE wybrać opcje POKOJE i tam wejść do jakiegoś najliczniej obsadzonego pokoju. Przeglądamy listę graczy i wyszukujemy grających we władcę igrzysk. Obok ich karty znajduje się charakterystyczna ikonka korony. Dołączamy do takiego meczu. Zagłosować będziemy mogli dopiero, gdy od samego początku będziemy oglądać walkę. Gdy walczący wybiorą swoje postacie pojawi się możliwość oddania głosu na jednego z nich. Zazwyczaj wygrywa gracz o wyższym poziomie, ale nie jest to regułą. Musimy teraz tylko dziesięć razy dobrze zagłosować. Warto zaznaczyć, że nie możemy oddawać głosu, gdy sami bierzemy udział w walce.

 

braz Monarchów na szafot! / Off With His Head
5-krotnie zdetronizuj władcę igrzysk. / Dethrone a King 5 times in King of the Hill

To już jest nieco trudniejszy pucharek, jeśli nie mamy znajomego do pomocy. Po dołączeniu do trybu władcy igrzysk będziemy musieli pokonać obecnego mistrza, czyli gracza będącego na samej górze listy. Po kolei każdy z graczy próbuje swoich sił z władcą. Ten kto wygra zostaje nowym mistrzem. Czasem dołączając może być trudno, bo zwykle na miejscu władcy znajduje się bardzo dobry zawodnik. Możemy jednak spróbować w inny sposób do tego podejść. Wchodzimy menu POKOJE, wybieramy najliczniejszy i szukamy jakiegoś wolnego, nie grającego w nic gracza wyglądającego na początkującego. Klikamy na jego kartę i zapraszamy go do władcy igrzysk. Gdy się zgodzi rozpocznie się gra. Jako, że my byliśmy zapraszającym obecnie to my jesteśmy władcą, więc musimy dać się pokonać. Wtedy nasz konkurent dostanie koronę i w kolejnej walce możemy go pokonać. Po powtórzeniu tego manewru pięć razy otrzymamy pucharek.

Jeśli mamy znajomego możemy spokojnie ustawić sobie te walki. Wystarczy w menu POKOJE stworzyć własny i zaczekać tam na znajomego. Potem zapraszamy go do trybu władcy igrzysk. Raz wygrywa on, raz my i bez problemu pucharek będzie nasz.

 

braz Portalowy sport / Event-full
Ukończ 25 wydarzeń Multiwersum. / Complete 25 Multiverse events

Ta ćwierć stówki nie stanowi problemu. Zobacz opis: braz Ciężkie nadgodziny.

 

braz Ciężkie nadgodziny / Pulling Overtime
Ukończ 100 wydarzeń Multiwersum. / Complete 100 Multiverse events

Sekta wydarzeń w multiwersum może zająć trochę czasu. Wybieramy z menu gry JEDEN GRACZ i następnie MULTIWERSUM. Na początku będziemy musieli ukończyć prosty samouczek. Potem ukaże się tu obraz kilku planet. Część zmienia się wraz z upływającym czasem. Są to klasyczne walki z kolejnymi przeciwnikami, w których możemy zgarnąć różny sprzęt i nagrody. Część wymaganej ilości wbijemy w Symulatorze Bitwy, kończąc go każdą postacią do pucharka  Uwaga na spoilery. Potem możemy już wybierać dowolne walki, choć osobiście polecam zostać w Symulatorze Bitwy Podstawowej i tam raz po raz go przechodzić. Jest krótki, możemy wybrać niski poziom trudności, a i nagrody są bardzo przyzwoite. Przy okazji wybieramy swoje ulubione postaci i grindujemy im poziom. Ja od siebie polecam Robina, Poison Ivy, Black Canary oraz Deadshota. Bardzo dobrze sobie radzą z komputerowymi przeciwnikami.

 

Wygląd multiersum, możemy się zabrać za co tylko chcemy

 

braz Mam już przyjaciół! / I Have Friends Now
Dołącz do gildii. / Join a Guild

Bardzo prosty pucharek. Wystarczy w menu gry wybrać GILDIE i dołączyć do dowolnej. Potem możemy od razu ją opuścić jeśli chcemy. Każdorazowe jednak opuszczenie gildii, nałoży na nas karny czas oczekiwania nim będziemy mogli dołączyć do innej. Warto zaznaczyć, że stworzenie własnej gildii nie liczy się do tego trofeum.

 

braz Prezentów jak mrówków / So Many Presents
Otwórz 100 Skrzynek Macierzy. / Open 100 Mother Boxes

Setka skrzynek nie stanowi problemu. Otworzymy ich bowiem znacznie więcej. Polecam nie zawracać sobie tym głowy, aż do momentu ogarniania pucharka braz Kociokwik. Tam sobie pootwieramy za wszystkie czasy. Skrzyni Macierzy możemy otwierać wybierając w menu gry SKARBIEC BROTHER EYE.

 

braz Superfrajda / Feeling Super
Wykonaj wszystkie superruchy. / Perform every Supermove

Superruchy to najbardziej widowiskowe ciosy każdej postaci. Nie są skomplikowane do wykonania. Wystarczy tylko naładować sobie u dołu ekranu cały, czteroczęściowy, niebieski pasek i za pomocą + skutecznie przeprowadzić atak. Pasek ładujemy atakując i otrzymując obrażenia. Czasami, gdy przeciwnik ma bardzo mało zdrowia nie uda nam się wykonać całej sekwencji superruchu i pierwszy cios może już powalić przeciwnika. Niemniej i tak liczy się to jako skutecznie przeprowadzony atak, choć niestety nie obejrzymy całej epickiej animacji. Do pucharka musimy wykonać ten atak każdą z postaci, poza Darksaidem, który nie jest wymagany. Polecam się za to zabrać kończąc Symulator Bitwy Podstawowej każdą postaciom, przy okazji wbijania trofeum  Uwaga na spoilery.

 

braz ALE CHRUPNĘŁO! / OUTTA NOWHERE!!!!!!
Bane musi pokonać Batmana, kończąc walkę spalającą wskaźnik Bombą Bane’a. / Bane must defeat Batman with the final hit coming from a Meter Burn Bane Bomb

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Bane’a, zaś jako naszego przeciwnika Batmana. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Gdy to nastąpi, jako ostatni cios, należy zadać spalającą wskaźnik Bombę Bane’a. Stojąc z lewej strony ekranu wciskamy  ( musimy przytrzymać). Gdy pokonamy tym ciosem przeciwnika, pucharek jest nasz.

 

braz Gdy kanarki krzyczą / When Canaries Cry
Black Canary musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Krzykiem kanarka trzeciego poziomu. / Black Canary must defeat any opponent with the final hit coming from a level 3 Canary Cry

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Black Canary, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Wymagany atak jest bardzo prosty. Wystarczy, że mocno obitego przeciwnika potraktujemy Krzykiem kanarka poprzez przytrzymanie . Jeśli przeciwnik padnie pucharek jest nasz.

 

braz Kociokwik / Cat Fight
Kobieta Kot musi pokonać Cheetah, kończąc walkę Kocim zaśpiewem. / Catwoman must defeat Cheetah with the final hit coming from Cat Call

Pucharek możliwy do przeoczenia! Przed nami najbardziej męczący pucharek w całej grze. Samo wykonanie Kociego zaśpiewu nie jest problemem. Dokuczliwe jest bowiem zdobycie tego ataku. Musimy go wylosować ze Skrzynki Macierzy, bądź też wygrać w wydarzeniu Multiwersum. Polecam sobie zostawić to na sam koniec przygody z grą. Gdy już zgromadzimy dużą liczbę waluty. Można go przegapić, bo jeśli wydamy całą kasę to nie ma potem jak starać się zdobyć tego ataku. A grindowanie funduszy jest powolne.

SPOSÓB NR. 1 – SKRZYNKI MACIERZY

Aby się za to zabrać musimy zgromadzić spory zasób gotówki w grze. Dlatego właśnie zalecam odkładać to na sam koniec. Po uporaniu się z setką wydarzeń Multiwesum oraz wbiciem 20 poziomu dla każdej postaci.

Niezwykle istotnie jest, aby otworzyć wszystkie zebrane skrzynki nim zaczniemy nasze podejścia. W przeciwnym razie trik z wczytywaniem zapisu nie zadziała, gdyż stale będziemy losować ten sam sprzęt. Jeśli szczęście nam dopisze możemy trafić poszukiwany atak. Jeśli nie, musimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Kopiujemy zapis gry z duża pulą kasy na pendrive (PS4 -> Ustawienia -> Zarządzenie zapisanymi danymi aplikacji -> Zapisane dane w pamięci masowej systemu -> Skopiuj na urządzenie pamięci masowej USB)
 2. Wyłączamy konsoli dostęp do internetu (PS4 -> Sieć -> odznaczamy ptaszka Połącz z internetem)
 3. Włączamy grę i wybieramy SKARBIEC BROTHER EYE
 4. Kupujemy  ZŁOTE* skrzynki za 25,000 i otwieramy je, aż do momentu skończenia zasobów
 5. Wyłączamy grę
 6. Kopiujemy zapis z pendrive na dysk (PS4 -> Ustawienia -> Zarządzenie zapisanymi danymi aplikacji -> Zapisane dane na urządzeniu masowej USB -> Skopiuj do pamięci masowej systemu (zgadzamy się na podmianę pliku))
 7. Powtarzamy kroki 3-6 do skutku

*Polecam od siebie kupować ZŁOTE skrzynki. Są droższe, ale występuje dużo większe prawdopodobieństwo trafienia tego co szukamy. Najnowszy patch zwiększył koszt brązowych skrzynek sprawiając, że nie opłaca się ich kupować.

 

Musimy trafić na Koci zaśpiew

 

SPOSÓB NR. 2 – MULTIWERSUM

Alternatywnym sposobem może być powtarzanie walki z bossem w trybie Multiwersum. Jest to jednak o tyle trudniejsze, że trzeba się wykazać umiejętnościami, bo walczy on na wyższym poziomie trudności. Jeśli jesteśmy dobrzy możemy próbować zdobyć atak korzystając z poniższej instrukcji.

 1. Zbieramy kwotę 100.000 – 200.000 monet
 2. Znajdujemy w multiwersum walkę z bossem
 3. Wnosimy wymaganą opłatę, jednak NIE odpalamy walki
 4. Zamykamy grę
 5. Kopiujemy zapis gry na pendrive (PS4 -> Ustawienia -> Zarządzenie zapisanymi danymi aplikacji -> Zapisane dane w pamięci masowej systemu -> Skopiuj na urządzenie pamięci masowej USB)
 6. Odpalamy grę, pokonujemy bosa i oglądamy nagrody
 7. Zamykamy grę
 8. Kopiujemy zapis z pendrive na dysk (PS4 -> Ustawienia -> Zarządzenie zapisanymi danymi aplikacji -> Zapisane dane na urządzeniu masowej USB -> Skopiuj do pamięci masowej systemu (zgadzamy się na podmianę pliku))
 9. Ponownie pokonujemy bosa i sprawdzamy nagrody
 10. Powtarzamy kroki 6-8, aż do zdobycia poszukiwanej umiejętności

 

 

Gdy już wreszcie wejdziemy w posiadanie Kociego zaśpiewu zdobycie pucharka nie będzie problemem. Najpierw musimy wyposażyć Kobietę Kot w wymaganą zdolność. Wybieramy z menu MODYFIKUJ POSTACIE, następnie Kobietę Kot i tam w zakładce zdolności przypisujemy Koci zaśpiew. Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Kobietę Kota, zaś jako naszego przeciwnika Cheetah. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Gdy to nastąpi jako ostatni cios należy wezwać kota na pomoc. Stojąc z lewej strony ekranu wciskamy       . Jeśli kot załatwi sprawę, pucharek jest nasz.

 

braz Belladonna / Deadly Nightshade
Ivy musi zwyciężyć walkę spalającym wskaźnik Pocałunkiem śmierci. / Poison Ivy must defeat any opponent with the final hit coming from Kiss of Death

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Poison Ivy, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu bardzo mało punktów zdrowia. Gdy tego dokonamy musimy wykonać wspomniany w opisie atak. Stojąc z lewej strony jest to:       (przytrzymujemy ).

 

braz Oczy ci wydrapię / Claw Your Eyes Out
Cheetah musi pokonać Wonder Woman, kończąc walkę spalającym wskaźnik Krwawym doskokiem. / Cheetah must defeat Wonder Woman with her Meter Burn Blood Lunge

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Cheetah, zaś jako naszego przeciwnika Wonder Woman. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Wymagany atak jest wyskokiem i ciosem z powietrza, więc jak nam nie wyjdzie możemy popróbować trochę podczas walki go wykonywać bez spalania wskaźnika. Gdy jesteśmy gotowi stojąc z lewej strony musimy wykonać       (przytrzymujemy ).

 

braz W otchłani furii / Rage Consumes You
Atrocitus musi pokonać Green Lanterna, kończąc walkę spalającym wskaźnik Wyssaniem życia. / Atrocitus must defeat Green Lantern with the final hit coming from a Meter Burn Life Drain

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Atrocitusa, zaś jako naszego przeciwnika Green Laterna. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu bardzo mało punktów zdrowia. Teraz stojąc z lewej strony wciskamy    , podchodzimy blisko i wciskamy    (przystykując ).

 

braz Z ziemi do ziemi / Earth To Earth
Swamp Thing musi pokonać Poison Ivy, kończąc walkę Zielonym królestwem. / Swamp Thing must defeat Poison Ivy with the final hit coming from Green Kingdom

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Swamp Thinga, zaś jako naszego przeciwnika Poison Ivy. Standardowo obijamy przeciwnika, jednak musimy naładować sobie wskaźnik mocy, więc trzeba dać też sobie trochę obić gębę. Gdy naładujemy pasek do końca używamy superruchu:  + .

 

braz Niechybnie nie chybiam / I Never Miss
Wygraj walkę jako Deadshot, nie pudłując ani razu (minimum 10 strzałów). / Win a match as Deadshot without missing a shot (minimum 10 shots)

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Deadshota, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego przeciwnika. Tu jest nieco inaczej niż w innych pucharkach tego typu. Zdecydowanie najlepiej wykonać to z przeciwnikiem, który nie będzie się bronił, bo nie możemy, ani razu spudłować. Strzelać możemy wykonując atak z lewej strony     . Musimy wpakować przeciwnikowi 10 kulek i wygrać walkę w dowolny sposób.

 

braz No weź się, tato / Daddy Issues
Robin musi pokonać Batmana, kończąc walkę spalającym wskaźnik Ciosem zabójcy. / Robin must defeat Batman with the final hit coming from a Meter Burn Assassin Strike

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Robina, zaś jako naszego przeciwnika Batmana. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Jednak nie obijajmy za mocno, bo jest to sekwencja dwóch ciosów i jeśli powalimy przeciwnika pierwszym to się nie uda. Stojąc z lewej strony wykonujemy       (przytrzymujemy ).

 

braz Karma dla ryb / Fish Food
Aquaman musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Bestią otchłani. / Aquaman must defeat any opponent with the final hit coming from The Beast Below

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Aquamana, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Dajemy też trochę sobie oberwać, aby naładować wskaźnik mocy. Następnie kończymy walkę używając superruchu   + .

 

braz O krok przed tobą / One Step Ahead
Batman musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Sparowaniem peleryną lub Kontrą peleryną. / Batman must defeat any opponent with the final hit coming from Cape Parry or Cape Counter

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Batmana, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. W tym przypadku musimy mieć kogoś do pomocy, aby zaatakował nas . Samemu brakuje rąk, aby dwoma padami to ogarnąć. Da się jednak spokojnie to wykonać z komputerowym przeciwnikiem. Musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu bardzo mało punktów zdrowia. Teraz stojąc z lewej strony wciskamy w momencie nadchodzącego ataku musimy wcisnąć     .

 

braz Ja mam rączki tutaj / I Didn’t Do It
Brainiac musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Atakiem beta. / Brainiac must defeat any opponent with the final hit coming from Beta Strike

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Brainiaca, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Wystarczy jako ostatni atak wykonać cios przytrzymując .

 

braz ZIMNO!!! / FROSTY!!!
Captain Cold musi pokonać Flasha, kończąc walkę Podmuchem kriogenicznym. / Captain Cold must defeat Flash with the final hit coming from Cryogenic Blast

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Captaina Colda, zaś jako naszego przeciwnika Flasha. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie należy naładować do końca naszą lodową broń przytrzymując . Gdy osiągnie maksymalny poziom wciskamy  .

 

braz Lekcja historii / History Lesson
Flash musi pokonać Captain Colda, kończąc walkę Zmianą czasu. / Flash must defeat Captain Cold with the final hit coming from Time Changer

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Flasha, zaś jako naszego przeciwnika Captaina Colda. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Samemu też musimy oberwać, aby nabił nam się wskaźnik mocy. Gdy to nastąpi wykonujemy superruch  + .

 

braz Sam się bijesz / Quit Hitting Yourself
Goryl Grodd musi pokonać Flasha, kończąc walkę Kontrolą umysłu. / Gorilla Grodd must defeat Flash with the final hit coming from Mind Control

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Goryla Grodda, zaś jako naszego przeciwnika Flasha. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie aktywujemy kontrolę umysłu przytrzymując  i stojąc z lewej strony wykonujemy atak     .

 

braz To żuka wina! / The Scarab Made Me Do It
Blue Beetle musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę spalającym wskaźnik Ciosem odnóżem. / Blue Beetle must defeat any opponent with the final hit coming from a Meter Burn Mandible Strike

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Blue Beetle, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Aktywujemy nasza specjalną moc wciskając , a następnie wykonujemy atak stojąc z lewej strony        (przytrzymujemy ).

 

braz Idź z prądem / It’s Electric
Black Adam musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Kulami Seta. / Black Adam must win the match with the final hit coming from Orbs of Seth

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Black Adama, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie wystarczy się zbliżyć i wcisnąć , aby przywołać Kule Seta. Jeśli powalą przeciwnika trofeum jest nasze.

 

braz Koniec przyjaźni / No Longer Friends
Cyborg musi pokonać Robina, kończąc walkę ciosem Apokolipsa. / Cyborg must defeat Robin with the final hit coming from Apokolips

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Cyborga, zaś jako naszego przeciwnika Robina. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Ogień i lód / Fire And Ice
Firestorm musi pokonać Captain Colda, kończąc walkę spalającą wskaźnik Skwierczącą pułapką. / Firestorm must defeat Captain Cold with the final hit coming from a Meter Burn Molten Trap

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Firestorma, zaś jako naszego przeciwnika Captaina Colda. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie stojąc z lewej strony używamy ataku        (przytrzymujemy ).

 

braz Niech Amor się schowa / Lovers Quarrel
Green Arrow musi pokonać Black Canary, kończąc walkę Ćwiczeniami strzeleckimi. / Green Arrow must defeat Black Canary with the final hit coming from Target Practice

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Green Arrowa, zaś jako naszego przeciwnika Black Canary. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Mam nadzieję, że wstaniesz / I HOPE You Survive
Green Lantern musi pokonać Atrocitusa, kończąc walkę Natarciem zmechanizowanym. / Green Lantern must defeat Atrocitus with the final hit coming from Mechanized Assault

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Green Laterna, zaś jako naszego przeciwnika Atrocitusa. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Tak cię kocham, że nienawidzę / I Love You, I Hate You
Harley musi pokonać Jokera, kończąc walkę ciosem Idziemy spać. / Harley must defeat Joker with the final hit coming from Go Night Night

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Harley, zaś jako naszego przeciwnika Jokera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. To jest najtrudniejszy pucharek z tych wymagających konkretnych ataków i może zająć kilka prób. Polecam sobie podczas walki stale ćwiczyć tą sekwencję ciosów. Stojąc z lewej strony wygląda ona tak: ,  + ,  + . Jeśli ostatnia część ataku powaliła Jokera pucharek jest nasz.

 

braz No co się nie śmiejesz? / Why Aren’t You Laughing?
Joker musi pokonać Batmana, kończąc walkę ciosem „Mało śmieszne, co?”. / Joker must defeat Batman with the final hit coming from Not So Funny Is It?

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Jokera, zaś jako naszego przeciwnika Batmana. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Strach się bać / Make A Wish
Strach na Wróble musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Schizofrenią. / Scarecrow must defeat any opponent with the final hit coming from Schizophrenia

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Stracha na Wróble, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie stojąc z lewej strony wykonujemy atak       .

 

braz Ostatnia Kryptonianka / The Last Kryptonian
Supergirl musi pokonać Supermana po trafieniu 20 Kryptońskimi laserami. / Supergirl must defeat Superman after connecting 20 Kryptonian Lasers

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Supergirl, zaś jako naszego przeciwnika Supermana. Nieco inna taktyka niż zazwyczaj. Polecam po prostu przez całą walkę wciskać  i strzelać jedynie laserami. Nie powinno być problemu.

 

braz Na pół gwizdka / Skill Gap
Superman musi pokonać Green Lanterna, kończąc walkę Ostatnim lotem. / Superman must defeat Green Lantern with the final hit coming from Final Flight

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Supermana, zaś jako naszego przeciwnika Green Laterna. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Błogosławieństwo Hipolity / Hippolyta’s Blessing
Wonder Woman pokonać przeciwnika, kończąc walkę spalającym wskaźnik Lassem prawdy. / Wonder Woman must win the match with the final hit coming from a Meter Burn Lasso of Truth

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Wonder Woman, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Następnie stojąc z lewej strony wykonujemy atak        (przytrzymujemy ).

 

braz Wypuść mnie / Amu-Let Me Out
Doktor Fate musi pokonać przeciwnika, kończąc walkę Amuletem Anubisa. / Doctor Fate must defeat any opponent with the final hit coming from Amulet of Anubis

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

Z puli postaci wybieramy Doktora Fate, zaś jako naszego przeciwnika dowolnego bohatera. Teraz musimy solidnie obić przeciwnika, aby zostało mu mało punktów zdrowia. Sami też obrywamy, aby naładować sobie wskaźnik mocy. Następnie używamy superruchu  + .

 

braz Nietykalność / Untouchable
Spędź 10 sekund walki, nie otrzymując ciosów od przeciwnika. / Go 10 seconds of the match without being hit by your opponent

Bardzo proste trofeum. W dowolnym trybie wystarczy przez 10 sekund nie oberwać. Będzie to jeden z pierwszych pucharków jakie zdobędziemy.

 

srebro Uwaga na spoilery / Spoiler Alert
Obejrzyj zakończenia wszystkich postaci w symulatorze bitwy. / View all character endings in the Battle Simulator

Wybieramy z menu gry JEDEN GRACZ i następnie MULTIWERSUM -> SYMULATOR BITWY -> SYMULATOR BITWY PODSTAWOWEJ. Trofeum wymaga ukończenia każdą postacią tego trybu. Jest to sekwencja następujących po sobie pięciu walk. Możemy spokojnie zaliczyć to na najniższym poziomie trudności. Wpadnie spokojnie podczas wbijania pucharka braz Ciężkie nadgodziny.

 

braz No i mam spodnie / There’s My Pants
Zbierz w sumie 200 elementów zwykłego sprzętu (bez uwzględnienia shaderów). / Collect a total of 200 pieces of Common Gear, excluding shaders

Ogólnie elementy sprzętu dostajemy za levelowanie postaci, kończenie wydarzeń w multiwersum oraz otwieranie skrzynek. Najwięcej go dostaniemy w brązowych skrzynkach macierzy. Zwykły sprzęt trafia się najczęściej i jego nazwa jest zaznaczona zwykłym szarym kolorem. Podczas platynowania gry zebranie wymaganej ilości nie będzie problemem.

 

braz Co tu założyć? / What To Wear?
Zbierz w sumie 100 elementów rzadkiego sprzętu (bez uwzględnienia shaderów). / Collect a total of 100 pieces of Rare Gear, excluding shaders

Ogólnie elementy sprzętu dostajemy za levelowanie postaci, kończenie wydarzeń w multiwersum oraz otwieranie skrzynek. Najwięcej go dostaniemy w srebrnych i złotych skrzynkach macierzy. Rzadki sprzęt trafia się jak sama nazwa mówi rzadziej, a jego nazwa jest zaznaczona kolorem niebieskim. Podczas platynowania gry zebranie wymaganej ilości nie będzie problemem.

 

braz Hipsteryzm stosowany / Hipster
Zbierz w sumie 50 elementów legendarnego sprzętu (bez uwzględnienia shaderów). / Collect a total of 50 pieces of Epic Gear, excluding shaders

Ogólnie elementy sprzętu dostajemy za levelowanie postaci, kończenie wydarzeń w multiwersum oraz otwieranie skrzynek. Legendarny sprzęt wpadnie też za ukończenie wszystkich walk daną postacią w trybie fabularnym. Najwięcej go dostaniemy w złotych skrzynkach macierzy. Legendarny sprzęt trafia się najrzadziej, a jego nazwa jest zaznaczona kolorem żółtym. Podczas platynowania gry zebranie wymaganej ilości nie będzie problemem.

 

Każdy rodzaj sprzętu: zwykły, rzadki i legendarny

 

braz Wyprzedaż garażowa / Garage Sale
Sprzedaj łącznie 250 elementów wyposażenia. / Sell a total of 250 pieces of gear

Trofeum związane z powyższymi. Wraz z postępem gry będziemy zbierać coraz lepszy sprzęt dla naszych bohaterów i ten stary będzie można przehandlować. Aby tego dokonać wchodzimy z menu gry do MODYFIKUJ POSTACIE, zmieniamy  zakładkę na WYPOSAŻENIE i tam przeglądając sprzęt naszych postaci  zaznaczamy przedmioty, które chcemy odsprzedać, a następnie  finalizujemy transakcję. Warto zaznaczyć, że musimy być online. W przeciwnym razie dalej możemy sprzedać przedmioty, ale nie dostaniemy za nie, ani grosza. Po prostu znikną.

 

Z czasem nazbieramy sporo niepotrzebnego sprzętu

 

braz Bóstwo wojny / Overlord
Wygraj 5 walk w symulatorze bitwy z SI. / Win 5 AI Battle Simulation matches

Tutaj prezentuje się całkiem ciekawy tryb gry. Z menu wybieramy GRA WIELOOSOBOWA, SYMULATOR BITWY Z SI i następnie WALCZCIE. Pojawi nam się losowa lista bohaterów wystawionych przez innych graczy. Naszym zadaniem będzie zaatakowanie jednego z zespołów. Musimy wystawić swoje postaci do walki. Obie strony są sterowane przez konsolę. Zazwyczaj wygrywa bohater o wyższym poziomie, acz nie jest to regułą. Dobrze wcześniej wyposażyć naszych bohaterów w dobry sprzęt. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza osiągnie dwa zwycięstwa. Musimy wygrać pięć takich starć.

 

Najłatwiejsze do wygrania walki to te, w których wystawiono bohaterów niskiego poziomu

 

 

braz Czuj tę moc / Feel The Power
Osiągnij 35 poziom doświadczenia gracza. / Reach level 35 in Player XP

Wymagany poziom doświadczenia to żaden problem. Dostajemy je za wszelkie nasze działania w grze. Także za przegrane walki. Podczas wbijania platyny nie musimy się tym zupełnie przejmować. Ja osobiście osiągnąłem 67 poziom w momencie wbicia platyny.

 

zloto Wszystkie szkoły / Master Of All Trades
Osiągnij najwyższy poziom wszystkimi postaciami. / Reach level 20 with all characters

To chyba najbardziej żmudne trofeum, jakie oferuje gra poza otwieraniem skrzynek do pucharka braz Kociokwik. Zdobycie 20 poziomu każdą postacią wymaga trochę grania. Najszybszym sposobem jest taktyka gry na dwa pady i ciągłe wygrywanie na pefekcie. Najpierw w ustawieniach polecam sobie zaznaczyć dowolny przedział czasowy dla walk oraz wybrać dwie rundy walk. Zwiększy to ilość zdobywanego doświadczenia. Wybieramy z menu gry GRA WIELOOSOBOWA i POJEDYNEK. Następnie zabieramy się za postać, którą chcemy wbić na maksymalny poziom. Drugim padem logujemy się na jakieś testowe konto i stajemy do walki. Jak najszybciej pokonujemy przeciwnika. Polecam stosować jakieś mocne atak związane z    lub . Zależy od postaci. Każda wygrana zapewni około 1000 punktów doświadczenia dla bohatera. Idzie to względnie szybko, choć jest nudne. Po wygranej walce dajemy REWANŻ i powtarzamy, aż do momentu wbicia 20 poziomu. Potem następna postać.

Istotne jest, że: – Darkseid – jeśli go posiadamy nie liczy się do tego trofeum i nie musimy go grindować na maksymalny poziom. To samo dotyczy innych postaci z dodatków.

Lista Postaci:

 • Swamp Thing
 • Cyborg
 • Kobieta Kot
 • Flash
 • Green Latern
 • Harley Quinn
 • Batman
 • Superman
 • Joker
 • Atrocitus
 • Goryl Grodd
 • Cheetah
 • Deadshoot
 • Poison Ivy
 • Supergirl
 • Green Arrow
 • Doktor Fate
 • Blue Beetle
 • Firestorm
 • Aquamen
 • Black Canary
 • Wonder Woman
 • Black Adam
 • Captain Cold
 • Robin
 • Strach na Wróble
 • Bane
 • Brainac

 

braz Wyzwanie dla mistrzów / Only A Real Master
Pokonaj w sieci przeciwnika, który ma co najmniej 90% zdrowia, podczas gdy ty masz go 10% lub mniej. / Beat an opponent online while they still have 90% health and you have 10% or less health remaining

Typowe trofeum dla gier tego studia. Bez ustawki ze znajomym bardzo trudne do wbicia. Nawet z bardzo słabym przeciwnikiem można przegrać próbując, bo akurat nas fartem trafi. Dlatego też polecam zrobić to ze znajomym przy okazji wbijania np. braz Nadszedł mój czas. Taktyka taka sama. Wystarczy stworzyć pokój, wyzwać na pojedynek, dać się mocno sprać, a potem pokonać przeciwnika.

 

braz Pełną parą / Be Pre-Paired
Harley musi zdetronizować przeciwnika we władcy igrzysk, kończąc walkę Podwójnym zgryzem. / Harley must dethrone an opponent in King Of The Hill with the final hit coming from Double-Trouble

Kolejny pucharek mogący być dość trudny bez pomocy znajomego. Wszystko zależy na to, jak dobrze ogarniamy postać Harley oraz jak dobry jest władca igrzysk, z którym stajemy do walki. Można to jednak spokojnie ugrać mając znajomego. Wystarczy, że stworzymy pokój w menu ONLINE i znajomy wyzwie nas do trybu władcy igrzysk. Wybieramy Harley, musimy wtedy go mocno obić zostawiając niewiele punktów zdrowia, a następnie ostatecznie wygrywamy walkę używając ataku przytrzymując .

 

braz Wracaj na swoje miejsce / Back To Where You Belong
Graj jako Batman i przebij wszystkich złoczyńców Gotham przez przejścia między poziomami Arkham. / Play as Batman and send all Gotham villains through the Arkham Transitions

Pucharek związany z przebiciem przeciwnika z jednej areny do drugiej. Polecam to wykonać na dwa pady. Komputerowy przeciwnik potrafi złośliwie nie dać się wykopać. Wybieramy z menu gry GRA WIELOOSOBOWA, a następnie POJEDYNEK. Arena, którą musimy wybrać to ARHKAM ASYLUM (FRONTOWA BRAMA). Grając jako Batman spychamy przeciwnika w prawą stronę areny, a następnie wykonujemy atak przytrzymując   . Walki nie musimy wygrywać, wystarczy, że wykopiemy każdego przeciwnika do asylum.

Złoczyńcy:

 • Kobieta Kot
 • Harley Quinn
 • Joker
 • Deadshoot
 • Poison Ivy
 • Bane
 • Strach na Wróble

 

Miejsce, w którym Batman musi wykopać przeciwnika

 

braz Wyklęci / Heathens
Wygraj walkę każdym z czarnych charakterów. / Win a match with each villain

Trofeum, którym nie musimy się w ogóle przejmować. Czarne charaktery poznamy między innymi podczas kończenia nimi Symulatora Bitwy Podstawowej do pucharka  Uwaga na spoilery.

 

braz I dlatego nie mogę mieć nic ładnego / This Is Why I Can’t Have Nice Things
Bądź w Jaskini Batmana, kiedy użyte zostaną wszystkie interaktywne elementy areny. / Be in the Batcave when all the Environmental Interactions are used

Zdecydowanie polecam wbijać ten pucharek korzystając z drugiego kontrolera, gdyż jest to znacznie łatwiejsze do wbicia. Wybieramy z menu GRA WIELOOSOBOWA i następnie POJEDYNEK. W przypadku, gdy posiadamy tylko jednego pada wybieramy JEDEN GRACZ i następnie POJEDYNCZA WALKA ustawiając najniższy możliwy poziom trudności.

W sumie ciekawy pucharek. Musimy podczas walki zdewastować całkowicie Jaskinie Batmana. Należy tu wybrać jakąś silną postać jak np. Wonder Woman, czy Superman. Zwinną też się da, ale silną lepiej to wygląda. Podczas walki trzeba też przebić przeciwnika na drugą arenę i tam także rozpocząć dewastacje.

JASKINIA BATMANA (ZBROJOWNIA):

 • Motor
 • Batmobil
 • Opony (2 sztuki)
 • Hak
 • Przyczepa

JASKINIA BATMANA (BROTHER EYE):

 • Konsola
 • Ekrany
 • Laser przy suficie (3 sztuki)
 • Pudła (3 sztuki)