KONKURS! Wygraj “Pierwszego Człowieka” na DVD!

Cześć! Mamy dla Was mały konkurs, w którym możecie wygrać wydanie DVD “Pierwszego człowieka”.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Duma i patriotyzm to wizytówka kolegów zza oceanu, a epatowanie patosem, podkoloryzowanie historii, peany na cześć bohaterów i powiewająca flaga USA to chyba najczęściej powielany motyw filmowy w historii amerykańskiej kinematografii. Flaga łopotała już dosłownie wszędzie, nawet na powierzchni księżyca. Tym razem Damien Chazelle, zabiera nas w podróż w kosmos u boku Aldrina, Collinsa i głównego bohatera filmu: Neila Armstronga. To historia tego ostatniego jest fundamentem fabularnym, zaś sama misja kosmiczna stanowi jedynie tło opowieści. Widać było już po zwiastunach, że film robiony jest stricte pod Oscary. Jak wyszło? Po pełną naszą opinię zapraszamy TUTAJ.

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać DVD z filmem “Pierwszy człowiek? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Który film Damiena Chazelle’a uważasz za najlepszy?” i uzasadnić swoją odpowiedź. Zgłoszenie wyślij na kontakt@lowcytrofeow.pl!

Macie czas do 19.05.2019, 23:59!

 

Regulamin:

  1. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników.
  2. Przygotowane jest dla Was takie oto zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: “Który film Damiena Chazelle’a uważasz za najlepszy?”. Uzasadnij swoją odpowiedź.
  3. Będziemy jedynie rozpatrywali zgłoszenia wysłane na maila kontakt@lowcytrofeow.pl
  4. Konkurs rozpoczyna się 11.05.2019, a zakończy 19.05.2019 o godzinie 23:59.
  5. Zwycięży najlepsza, najbardziej kreatywna odpowiedź, wybrana przez zespół Łowców Trofeów.
  6. Nagrodą w konkursie jest wydanie DVD “Pierwszego człowieka”.
  7. Zwycięzca zostanie powiadomiony przez odpowiedź na zgłoszenie konkursowe w ciągu maksymalnie tygodnia od zakończeniu konkursu.
  8. Nagrodę dostarczył wydawca – Filmostrada.