Playstation Plus na Luty!

 

PlayStation Plus na Luty wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

PlayStation Plus na luty dalej ciągnie dobrą passę z ofertą, dobrą dla nas oczywiście. Trzy nowe gry, ciekawe dla każdego z innego punktu widzenia, powinny zadowolić każdego. Mamy samochodową rozwałkę sieciową, zabawę supernaturalnymi mocami i ciekawą artystycznie grę w której malujemy świat. Wszystko to takie związane z ręką, jakie to kreatywne.

Destruction AllStars to gra nastawiona na grę w trybie sieciowym. Otrzymamy dostęp do 16 gwiazd i czterech różnych trybów rozgrywki. Każdy z naszych bochaterów będzie posiadać specjalne zdolności. Ogólnie chodzi o dobrą zabawę rozwalając samochody. Gra będzie wspierać funkcję Help, dzięki czemu otrzymacie możliwość korzystania z różnego rodzaju podpowiedzi.

W Control wcielamy się w Jessen Faden, dyrektora federalnego biura kontroli w nowym jorku. Tutejsze biuro zostało opanowane przez złowrogą siłę i będziemy musieli opanować sytuację. Supernaturalne moce, zmieniające kształt bronie, ciekawa i trzymająca w napięciu fabuła, świetny klimat gry i wiele więcej. Dodatkowo, gra jest w wersji Ultimate, mamy dostęp do dwóch DLC więc jest przy czym spędzić czas.

Concrete Genie to gra akcji w której będziemy oczyszczać miasto Denska z zanieczyszczenia za pomocą magicznego pędzla. Malowanie ścian, tworzenie magicznych dżinów, które pomogą wam z rozwiązywaniu zagadek i z natarczywymi oprychami. Bardzo przyjemna, magiczna podróż. Gra posiada dwa dodatkowe tryby przygotowane specjalnie z myślą o PS VR.

W zeszłym miesiącu nie byłem tak pozytywnie nastawiony do tego czy aby sony trzymało dobrego plusa, a tu taka niespodzianka. Od siebie dodam tyle, że w Control należy zagrać, bo było to coś naprawdę odmiennego od pozostałych tytułów z 2020 roku. I jak Wam sie podoba tak ciekawy początek roku z ofertą plusa, dajcie znać w komentarzu.

Nowa oferta Playstation plus pojawi się już 2 lutego 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta playstation plus na luty, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim styczniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

Destruction AllStars (PS5)

 

Control: Ultimate Edition (PS5/PS4)

 

Concrete Genie (PS4)

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles