Playstation Plus na Styczeń!

 

PlayStation Plus na Styczeń wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

PlayStation Plus na styczeń miło chyba nas zaskoczył, dostaliśmy trochę taka bombę na ten nowy rok. Przewodnim tematem nowego plusa jest Maneater, całkiem przyjemna gierka, którą każdy z Was powinien sprawdzić. Posiada stosunkowo prostą platynkę, przyjemną oprawę wizualną i całkiem spoko muzyczkę. Przy tej grze nie będziecie się nudzić, cały czas coś się zmienia i jest duże zróżnicowanie zadań. Dobry tytuł na weekend, a zabawa w zjadanie ludzi i rybek jest całkiem przednia.

Shadow of the Tomb Raider, tego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, totalny klasyk, z którym każdy powinien się zapoznać. Na przygody Lary nigdy nie jest za późno. Greenfall to action RPG, który zabierze nas w podróż po magicznej wyspie wypełnione bogactwem, sekretami i fantastycznymi stworzeniami. Gra pozwoli nam na dużą swobodę gry, gdzie wiele będzie zależeć od naszych wyborów.

I jak Wam sie podoba bardzo mocne uderzenie oferty na samym początku roku? Nie macie wrażenia, że kolejny miesiąc może być słabszy właśnie przez taki ruch? Czy może jednak PlayStation będzie uderzać w nas mocnymi tytułami do końca roku?

Nowa oferta Playstation plus pojawi się już 5 stycznia 2021. Do tego czasu możecie jeszcze zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta playstation plus na styczeń, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim grudniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

Maneater (PS5)

 

Shadow of the Tomb Raider (PS4)

 

Greedfall (PS4)

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles