Playstation Plus na Grudzień!

30 listopada 2020
1

 

PlayStation Plus na Grudzień wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat.

PlayStation Plus na grudzień to kolejny udany miesiąc, choć ze względu na Święta mogłoby być lepiej. Wszystkie dostępne tytuły można ogrywać na PlayStation 4, jak i na PlayStation 5, więc to dobra wiadomość. Worms Rumble będzie miało swój debiut, Just Cause 4 to niezła rozwałka dla graczy lubiących pograć solo, no i Rocket Arena, która zaoferuje czysto sieciową rozwałkę 3 v 3. Cała nowa zawartość plusa na grudzień zapowiada się ciekawie.

Jeśli chodzi o Worms Rumble, to Team 17 zmienia zasady, teraz zamiast turówki otrzymamy 32 osobowy tryb sieciowy w czasie rzeczywistym. Dwa tryby do rozwałki, Deathmatch i Battle Royale – mam nadzieję. że gra pochwyci i dodadzą nowe tryby. Produkcja będzie też oferować granie między platformami, więc nie powinno zabraknąć graczy do zabawy.

Tutaj mnie tylko ciekawi jedna rzecz, czy na święta będą jakieś konkretne tytuły dodatkowo zapodane? Mam nadzieję, że wrzucą coś takiego, żeby kopara nam opadła. W końcu to okres świąt i prawie dwa tygodnie wolnego, można sporo ograć na spokojnie.

Nowa oferta Playstation plus pojawi się już 1 grudnia 2020. Do tego czasu możecie jeszcze zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta playstation plus na grudzień, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim listopadowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

Worms Rumble (PS4/PS5)

 

Just Cause 4 (PS4/PS5)

 

Rocket Arena (PS4/PS5)

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles