Playstation Plus na Czerwiec!

 

PlayStation Plus na Czerwiec wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Tym razem zostaliśmy zasypani grami do kooperacji, jak i wieloosobowej rozgrywki. Zabawimy się w szpiegów, skopiemy tyłek naszemu przeciwnikowi i polatamy myśliwcami ze Star Wars. Dwa z tych tytułów to całkowite premiery, a ostatnia produkcja wcale nie jest taka stara.Niestety, ten miesiąc nie przyniósł nic, w co bym chciał zagrać, bo nie moje klimaty a Star Warsy już ograłem.

Operation: Tango poniekąd zmusi Was do połączenia sił w kooperacji. Razem z partnerem będziecie wysłani na niebezpieczne misje na całym świecie w całkiem niedalekiej przyszłości. Wykorzystując swoje umiejętności i porozumiewając się za pomocą mikrofonu musicie zsynchronizować swoje działania, żeby ukończyć misje.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown to kolejny debiut w Plusie. Gry raczej nie trzeba nikomu przedstawaić. Ryu Ga Gotoku Studio to ludzie odpowiedziali za Yakuzę i Judgement. Gra została podniesiona do dzisiejszych standardów. Dodano wsparcie dla szesnasto osobowych turniejów z możliwością oglądania i wiele więcej.

Star Wars: Squadrons w głównej mierze nastawione jest na tryb sieciowy. Posiada różne tryby rozwałki i pozwoli Was wcielić się w pilota, tak profesjonalnie. Latanie nie jest takie proste, jakby się wydawało. Żeby poznać wszystkie triki pilotażu, możemy zaliczyć sobie tryb fabularny. Akcja fabuły dzieje się po wydarzeniach z Return of the Jedi.

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 1 czerwca 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na czerwiec, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 

Pozostało jeszcze kilka dni zanim majowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

Operation: Tango (PS5)

 

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (PS4)

 

Star Wars: Squadrons (PS4)

 

 

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles