Playstation Plus na grudzień – a miało być tak pięknie ;)

 

 

PlayStation Plus na Grudzień wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na grudzień, chyba nas trochę wydymali! Tak, Godfall to niepełna gra, mamy świetnego Mortal Shell i trochę oklepane LEGO. Ogólnie to jest biednie – przynajmniej jak dla mnie. Godfall nie był za dobre przyjęty już na samą premierę. Mam nadzieję, że ogracie Mortal Shell, bo warto. LEGO się strasznie przejadłem, poza fabułą nie ma już nic interesującego w tych grach.

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 7 grudnia 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Godfall, jak już pisałem powyżej, nie był za dobrze przyjęty, to chyba każdy wie. Jest to jakiś looter akcji z endgame. Tu niestety nie dostajemy pełnej gry, a właśnie ten endgame, nawet zostajemy odpowiednio wyposażeni, żeby sobie pograć. Tylko dlaczego taka okrojona wersja? Żeby zachęcić do pełnej wersji? Tego chyba nie wie nikt, ale widać niezadowolenie z tego powodu.

Godfall: Challenger Edition (PS5 i PS4)

 

Wiemy dokładnie z czym to się je, przerabialiśmy to już wiele razy aż do znudzenia! Jeżeli jeszcze macie siły i lubicie klimaty DC, to zapewne zagracie, nie mówię że nie. Mam nadzieję, że się będziecie wybornie bawić.

Lego DC Super-Villains (PS4)

 

O, i tu mamy tę wisienkę – gra, którą warto pobrać i zagrać. No, z wyjątkiem graczy, którzy souslike nie lubią. Muszę napisać, że to jedyna gra tego typu, w którą zagrałem i się wkręciłem tak, że nic innego nie ruszyłem w tych klimatach. Polecam, tryb bez naczynia (skórki) jest świetny, a gra łatwo błędów nie wybacza. Walki z bossami też są świetnie poprowadzone, wiadomo, że nie zachwyci może tak jak te duże tytuły, ale warto.

Mortal Shell (PS4)

 

W Playstation Plus na grudzień posiadacze PS VR dalej mogą zassać poniższe gry. Pierwsza z nich to The Persistence. Znajdujemy się na statku międzygalaktycznym i z pomocą dostępnego arsenału, musimy przeżyć. Niestety nasz komputer pokładowy zwariował, zmutował ciała reszty ekipy, które teraz szaleją. Naszym zadaniem będzie przeżycie i naprawa statku, zanim zostanie unicestwiony.

The Persistence (PS VR)

 

The Walking Dead: Saints & Sinners to gra na podstawie serialu. Będziemy przedzierać się przez tony nieżywych w New Orleans. Musimy walczyć, skradać się i starać się przeżyć kolejny dzień. Na swojej drodze napotkamy też różnych ludzi, czasem dobrych, a czasem złych, tego nie wiadomo. Pamiętaj, każda podjęta decyzja ma swoje konsekwencje.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)

 

Ostatnia gra na PS VR to Until You Fall. To dziwne połączenie fantasy z synthwave, w którym walczymy mieczem, a grą roguelike hack and slash. Stawaj się mocniejszy, walcząc w tym neonowym świecie ubijając magiczne potwory. Czy walka z hordami przeciwników zachęci Was do tego tytułu? Miłej zabawy.

Until You Fall (PS VR)

 

Godfall: Challenger Edition, Lego DC Super-Villains, Mortal Shell – te tytuły możesz dodać do swojej biblioteki aż do poniedziałku, 3 stycznia. The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition i Until You Fall będą dostępne aż do poniedziałku, 3 stycznia.

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na grudzień, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim listopadowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles