Playstation Plus na listopad – Aż sześć gier, wow!

30 października 2021
0

 

Playstation Plus na Listopad

 

PlayStation Plus na Listopad wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na listopad, wiadomo, miesiąc przed świętami, oferta powinna być bombowa, a czy tak jest? Druga sprawa to 5 urodziny Playstation VR, Sony dorzuciło nam z tej okazji trzy całkiem fajne produkcje. No nie powiem – Ci, co posiadają oba sprzęty, nie powinni marudzić. Szkoda tylko, że większość tych VR gier to horrory, no tak przynajmniej to wygląda.

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 2 listopada 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Knockout City to nic innego, jak gra w zbijaka. Można zebrać znajomych, jak i grać samemu. Nie ma tu się co dużo rozpisywać, poza tym widać, że gra nie jest specjalnie popularna, zapewne znajdzie swoich zwolenników. Może by tak wrzucic ją do kosz z resztą gier e-sportowych?

Knockout City (PS5 i PS4)

 

Co wyjdzie, gdy Among Us zrobimy w 3D? Zgadliście, wyjdzie First Class Trouble. Akcja dzieje się na statku, a jego SI chce  Was wyeliminować. Zabawa może być całkiem ciekawa, ale podejrzewam, że nie na długo. Cztery osoby będą próbować wyłączyć SI, a dwie pozostałe będą próbować im w tym przeszkodzić. Współpraca bardzo ważna.

First Class Trouble (PS5 i PS4)

 

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to odświeżona wersja gry z 2012 roku. Odkryj sekret Amalur, od dynamicznego i żywego miasta Rathir do rozległych rejonów Dalentarth i ponure jaskinie Brigand Hall Caverns. Uratuj świat rozerwany woją i kontroluj klucz do nieśmiertelności. Tak, to brzmi jak RPG i to tyle.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

 

W Playstation Plus na listopad posiadacze PS VR otrzymają aż trzy gry. Pierwsza z nich to The Persistence. Znajdujemy się na statku międzygalaktycznym i z pomocą dostępnego arsenału, musimy przeżyć. Niestety nasz komputer pokładowy zwariował, zmutował ciała reszty ekipy, które teraz szaleją. Naszym zadaniem będzie przeżycie i naprawa statku, zanim zostanie unicestwiony.

The Persistence (PS VR)

 

The Walking Dead: Saints & Sinners to gra na podstawie serialu. Będziemy przedzierać się przez tony nieżywych w New Orleans. Musimy walczyć, skradać się i starać się przeżyć kolejny dzień. Na swojej drodze napotkamy też różnych ludzi, czasem dobrych, a czasem złych, tego nie wiadomo. Pamiętaj, każda podjęta decyzja ma swoje konsekwencje.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)

 

Ostatnia gra na PS VR to Until You Fall. To dziwne połączenie fantasy z synthwave, w którym walczymy mieczem, a grą roguelike hack and slash. Stawaj się mocniejszy, walcząc w tym neonowym świecie ubijając magiczne potwory. Czy walka z hordami przeciwników zachęci Was do tego tytułu? Miłej zabawy.

Until You Fall (PS VR)

 

Knockout City, First Class Trouble, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning te tytuły możesz dodać do swojej biblioteki aż do poniedziałku, 6 grudnia. The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition i Until You Fall będą dostępne aż do poniedziałku, 3 stycznia.

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na listopad, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim paździenikowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles