Playstation Plus na Kwiecień!

30 marca 2022
0

 

 

PlayStation Plus na Kwiecień wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na kwiecień ma tak naprawdę chyba tylko jedną dobrą grę. Mimo iż zbliżają się Święta Wielkanocne, Sony postanowiło unieszczęśliwić nas, dając tylko 3 gry w ofercie na ten miesiąc. Nie ma też tu nic specjalnego, no chyba, że specjalnym nazywacie prawie martwą grę – chyba domyślacie się, o której mówię.

Słyszałem, że ten cały Hood: Outlaws & Legends jest nico martwy. Wrzucone zostało to chyba tylko po to, żeby grę trochę ożywić. Nie wiem co ktoś po tym oczekuje, na chwilkę ludzie wejda i zagrają, może znajdzie się ekipa, żeby to splatynować, ale tu znowu jest obawa jednostki, czy aby da radę i będzie wystarczająco wiele ludzi. Obczajcie temat i dobrze się zastanówcie.

Co do reszty -no to okej, SpongeBob jest zabawny, więc będzie śmiesznie nawet do kanapowego posiedzonka z kimś z rodziny lub znajomym. Ostatnia gra to kompletnie nie moja działka, jakoś dałem radę grać w Gwinta w Wiedźminie, ale tak poza tym, nie ruszam takich gier. Jednak jest szansa, że komuś z Was gra się spodoba i zostanie z nią na dłużej.

No i to tyle, miłej zabawy w kwietniu!

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 5 kwietnia 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Intensywna gra multiplayer, głównie kooperacja do czterech osób. Konkurujące ze sobą gangi próbują zagrabić jak najwięcej dla siebie w napadzie. Klimat średniowieczny, coś a la Robin Hood. Są dostępne różne tryby gry, w których biorą udział nie tylko gracze, ale też strażnicy z własnym AI. Nasze postacie mają szerego różnych zdolności, które możemy wykorzystać, żeby ubiec naszych przeciwników w drodze po skarby.

Hood: Outlaws & Legends (PS4 & PS5)

 

Powrót klasycznej platformówki we wspaniałym świecie SpongeBoba. Możecie grać jako SpongeBob, Patrick and Sandy i używając ich zdolności, pokrzyżować plany złego Planktona przed przejęciem panowania nad Bikini Bottom i jego armią robotów. Świetna zabawa nie tylko dla jednej osoby.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PS4)

 

Wyrusz na przygodę, wspinając się na wiecznie zmieniającą się wieżę, w fantazyjnej karciance. Buduj unikalne talie kart, żeby jak najlepiej pozbywać się wrogów ze swojej drogi i osiągnąć szczy wieży. Odkrywaj potężne relikty, które pozwolą ci wzmocnić karty, aby pokonać różnorakich wrogów i bossów.

Slay the Spire (PS4)

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na kwiecień, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim marcowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles