Playstation Plus na Marzec – wygląda znacząco lepiej!

 

 

PlayStation Plus na Marzec wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na marzec pozytywnie zaskoczył. W marcu do standardowych trzech gier, Sony dokłada nam Ghost of Tsushima: Legends. Tutaj jestem ciekaw co za trofiki nam zapodadzą, bo jeśli spojrzymy na listę trofeów, to można zauważyć, że są dwa dodatki do głównej gry z ikonkami z Legends. Ciekawe. Cóż, dodatkowa darmowa gra to zawsze plus w plusie!

Jeżeli chodzi o resztę gier, to jest całkiem spoko, aczkolwiek, tak naprawdę nic dla siebie nie widzę. Ark: Survival Evolved wygląda na stosunkowo łatwa platynkę, jeżeli wierzyć obecnym solucją w sieci. Team Sonic Racing posiada stopnie trudności i trzeba zaliczyć wszystkie Team Adventures na hardzie. Gra posiada też kilka trofików online, ale to tak tylko pobierznie wam rzucam. Ostatnia gra to Ghostrunner, parkour w megacity, no, może być całkiem ciężko. Tytuł nastawiony na dynamiczne zabijanie i wykorzystywanie otoczenia. Jest dość sporo punktów zapisów gry, żeby osiągnąć swój cel.

No i to tyle, miłej zabawy w marcu!

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 1 marca 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Gra to survival MMO jak zresztą sama nazwa na to wskazuje. Budzisz się na brzegu tajemniczej  wyspy gdzie wszystko dookoła jest nieprzyjazne tobie. Musisz zbierać surowce, żeby stworzyć narzędzia jak i zbudować sobie schronienie. Nowo zdobyte narzędzia wykorzystuj aby zabijać, oswajać lub rozmnażać stworzenia, które przemieszczają i zamieszkują ten ląd. I pamiętaj, zawsze możesz połączyć siły z innymi graczami!

Ark: Survival Evolved (PS4)

 

Jeż zmienia swoje szybkie buty na samochód w tej arkadowej samochodówce online. Ścigaj się ze znajomymi i współpracuj zespołowo dzieląc się zebranymi power-upami i speed boostami. Wybierz jedną z wielu dostępnych postaci jak i odblokuj elementy kustomizacji dla swoich samochodów.

Team Sonic Racing (PS4)

 

Szybka i dynamiczna walka z elementami parkour, gdzie przemerzamy megamiasto wymachując ostrzem. Wykańczaj jednym machnięciem katany swoich przeciwników, unikaj naboi dzięki swoim nadludzkim mocom i wykorzystaj wariację specjalnych technik, żeby przeżyć. Mechanika jeden-cios jedno-zabicie, czyni grę bardzo intensywną.

Ghostrunner (PS5)

 

Legends to niezależna od podstawki gra oferująca tryb kooperacji. Ispirowana jest Japońskimi legendami i mitologią. Do wyboru bądą cztery unikalne klasy – Samurai, Łowca, Ronin lub Skrytobójca. Gra będzie oferować cztery różne tryby do których można zaprosić znajomych lub skorzystać z opcji dołączenia onlina z nieznajomymi.

Ghost of Tsushima: Legends (PS5/PS4)

  • Poradnik
  • Lista Trofeów

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na marzec, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim lutowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles