Playstation Plus na Luty – śmiech i smutek

 

 

PlayStation Plus na Luty wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na luty to mocne rozczarowanie. Nie zawsze można mieć dobre gry, nie powinno to nikogo szokować. Zdarzają się i te słabsze miesiące, a może wcale tak nie jest. Może czekaliście na takie tytuły, żeby się oderwać od tych innych (lepszych) gier. Zaliczymy platynkę i zapomnimy, że taka gra istniała.

UFC, okej, lubicie się naparzać, spoko, nie mój klimat. Tina może większość zadowoli, rozrubę chyba każdy lubi, ale to zaledwie jeden tytuł. Dzieła jak Planet Coaster, tak naprawdę wymaga myszki i klawiatury, bo dopiero wtedy z gry można wycisnąć mega fun. Dla mnie będzie za bardzo męczące, żeby grać w to na padzie. Tak czy inaczej, bawcie się dobrze.

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 1 lutego 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Nieważne jakimi uczuciami darzysz EA, darmowa gierka to dobra gierka. UFC też nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać, fanem nie jestem, ale co nieco o uszy się coś tam poobija. W grze można tworzyć i rozwijać swoją postać we wszystkich modach. Jesteś nikim, a możesz stać się gwiazdą UFC w trybie kariery, wyzwać świat w trybie Blitz Battles albo stać się niepokonanym Mistrzem Świata Online.

EA Sports UFC 4 (PS4)

 

Gra inspirowana Borderlands, gdzie będziemy mieli okazję walczyć ze smokami, rozwalać szkielety i unicestwić wielkiego golemama. Jest to niezależne dzieło napakowane fantazją, zabawą i górami magicznego łupu. Możecie wybrać jednego z sześciu Vault Huntera, każdy z unikalną zdolnością i wyruszyć na chaotyczną zabawę samemu lub w kooperacji. Użyjecie podrasowanych broni, żeby przebić się przez podstępny las, nawiedzoną kryptę i przerażającą fortecę.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

 

Budujemy park rozrywki marzeń, którym możemy zarządzać. Prawdziwy, żyjący park z bezprzykładną uwagą do detali. Nieważne jakie posiadasz zdolności, swoje pomysły możesz urzeczywistnić. Zarządzanie parkiem jest stosunkowo proste, goście reagują w czasie rzeczywistym na ceny, ustawione scenerie i nowe atrakcje. Pamiętaj, żeby zabawiać odwiedzających, a zyski wystrzelą w górę.

Planet Coaster: Console Edition (PS5)

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na luty, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim grudniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles