Playstation Plus na Styczeń – Tak można rozpocząć nowy rok!

 

 

PlayStation Plus na Styczneń wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na styczeń, bardzo przyjemnie wjechał w Nowy Rok! Z Personą nigdy nie miałem styczności, więc teraz jest dobra okazja do tego, aby zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Dirt 5 ponoć ma łatwą platynkę. Pościgamy się trochę i przy okazji podepniemy kierownicę do plejki. Na sam koniec, mamy FPS z krasnoludami w kosmosie? Myślałem, że ta rasa dawno temu wymarła! Coż, trzeba będzie obadać tę kooperacyjną gierkę.

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 4 stycznia 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Wskocz we wspaniały świat Persony z całkiem nową historią, gdzie Phantom Thieves wyruszają na epicką wycieczkę po Japonii. Letnie wakacje z bliskimi zostaja przerwane, gdy wynurza się zniekształcona rzeczywistość i porywa cię w walkę przeciwko korupcji opanowującej miasta. Epickie walki, gdzie dynamicznie kontrolujesz swoją drużynę. Powoli odkrywasz prawdę, ratując serca uwięzionych w centrum całego zamieszania.

Persona 5 Strikers (PS4)

 

Tej gry raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, to klasyk. Gra oferuje ciekawe wyścigi off-road, tryb podzielonego ekranu na czterech graczy, tryb online, kreatora i wiele więcej. Wszystkie nawierzchnie wchodzą w grę na ponad 70 różnych trasach w 10 miejscach na ziemi.

Dirt 5 (PS5)

 

Dostajemy tu grę kooperacyjną do 4 graczy typu FPS grając krasnoludami. Świat gry jest w 100% zniszczalny, jaskinie są generowane proceduralnie i zamieszkują je niekończące się hordy obcych. Będziecie musieli pracować razem, żeby kopać, eksplorować i walczyć. Od waszej współpracy będzie zależało to, czy dacie radę przeżyć najbardziej wrogi system jaskiń w galaktyce!

Deep Rock Galactic (PS5 i PS4)

  • Poradnik
  • Lista Trofeów

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na styczeń, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim grudniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles