Playstation Plus na Maj – kopany duch!

3 maja 2024
0

 

 

Oferta Playstation Plus na Maj 2024 wjechała, całkiem dobra oferta po majówce. W tym miesiącu otrzymujemy takie tytuły, jak EA Sports FC 24, Ghostrunner 2 i Tunic, będą dostępne dla członków Playstation Plus od wtorku 7 maja. Teraz zapoznajmy się z pełną ofertą plusa.

 

 

EA Sports FC 24 Standard Edition | PS4, PS5

EA Sports FC 24 wyznacza początek przyszłości futbolu. Zbudowany na innowacjach i autentyczności, poczuj się bliżej gry w najbardziej realistycznej grze piłkarskiej z najlepszymi graczami z największych klubów, lig i zawodów na całym świecie. Doświadcz niezrównanego realizmu w każdym meczu dzięki trzem najnowocześniejszym technologiom: HyperMotionV, PlayStyles zoptymalizowanym przez Opta i ulepszonemu silnikowi Frostbite. Z ponad 19 000 w pełni licencjonowanych zawodników, 700 drużynami i 30 ligami, w tym Ligą Mistrzów UEFA mężczyzn i kobiet, EA Sports FC 24 zapewnia niezrównaną autentyczność na boisku.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Ghostrunner 2 | PS5

Przetrwaj postapokaliptyczną cyberpunkową przyszłość w tej intensywnej i wciągającej grze pierwszoosobowej, która opiera się na szybkiej akcji oryginału. Tak jak poprzednio, jest to scenariusz zabójstwa jednym trafieniem: walcz z wrogami, nie odnosząc obrażeń. Ale w tej kontynuacji są liczne ulepszenia walki, nieliniowe poziomy ze złożonymi sekcjami motocyklowymi i ekscytującymi nowymi trybami. Twoje nowe umiejętności pozwolą Ci być bardziej kreatywnym i stawić czoła nawet najbardziej wymagającym potyczkom z większą dostępnością… Jednak twoi wrogowie zachowują się wyjątkowo w zależności od używanych na nich umiejętności, zapewniając nowe wyzwanie z każdym spotkaniem.

Poradnik | Lista Trofeów

 

Tunic | PS4, PS5

Eksploruj wrogi i misternie połączony świat cienistych lasów, rozległych ruin i labiryntowych katakumb w tej stylowej izometrycznej przygodzie. Odkryj ukryte skarby i tajne techniki, które pomogą Ci na Twojej drodze. Zmierz się z kolosalnymi bestiami i mniejszymi wrogami głęboko pod ziemią, wysoko ponad chmurami i w jeszcze dziwniejszych miejscach. Wszystko to sprawdzi twoją wiedzę na temat walki technicznej, gdy odważnie unikasz, blokujesz, parujesz i uderzasz, aby je pokonać. Zbierz brakujące strony podręcznika, pełne wskazówek i oryginalnych, kolorowych ilustracji.

Poradnik | Lista Trofeów

 

 

Destiny 2: Lightfall | PS4, PS5

To rozszerzenie do Destiny 2 zabiera Strażników do Neptuna, aby odkryć neonową metropolię, niepodobną do niczego, co eksplodowało wcześniej w Destiny 2. Poznaj Cloud Striderów, dołącz do walki z Legionem Cienia i zapobiegnij zniszczeniom w zaawansowanym technologicznie, tajnym mieście Neomuna. Uzbrój się w nowe nagrody i odblokuj nowe Mroczne moce dzięki nowej podklasie Strand: płyń przez miasto z nową prędkością, przedzierając się od budynku do budynku. Każda klasa może wykorzystać ten nowy element, ale od ciebie zależy, czy stworzysz idealną wersję.

 

Pakiet startowy EA Sports FC 24 Ultimate Team

Członkowie PlayStation Plus mogą także rozpocząć przygodę z Football Ultimate Team lub rozbudować swój istniejący skład dzięki pakietowi startowemu PlayStation Plus Football Ultimate Team. Ten pakiet zawiera 11 niewymienialnych zawodników z oceną 82 lub wyższą, a także jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów jako ICON do wypożyczenia na siedem meczów.

Ten pakiet będziesz mógł znaleźć i pobrać jako dodatek do comiesięcznych gier PlayStation Plus w PlayStation Store. Aby uzyskać dostęp, pobierz grę EA Sports FC 24 z PlayStation Store. Po pobraniu zawartość pakietu będzie natychmiast dostępna w grze.

 

źródło: playstation blog